پرسپولیس و رویای یک رکورد جدید؛ هت‌تریک آقای گلی

پرسپولیس و رویای یک رکورد جدید؛ هت‌تریک آقای گلی

26810
15:06
19 آذر 1396
پیش از این تیم های استقلال و پرسپولیس و تراکتورسازی توانسته بودند دو آقای گل پشت سرهم در لیگ داشته باشند

وبسایت رسمی برنامه نود - پرسپولیس در انتهای فصل می‌تواند یک رکورد منحصربه فرد را بدست بیاورد. رکورد سومین آقای گل پی‌در پی لیگ.

به گزارش وب‌سایت نود، طارمی بعد از آنکه ماندنش در پرسپولیس این فصل قطعی شد هدفش را کسب عنوان سومین آقای گلی پی در پی عنوان کرد. رکوردی که در تاریخ لیگ برتر و قبل از آن کسی نتوانسته به آن دست پیدا کند. البته در بعضی از رقابت‌های دیگر مثل بازی‌های لیگ تهران فرشاد پیوس توانسته بود چنین آماری را ثبت کند اما در دوره‌های لیگ سراسری هیچ بازیکنی سه دوره پشت سر هم آقای گل نشده بود. بعد از محرومیت طارمی رسیدن به این رکورد کمی سخت‌تر شد. اگرچه شانس طارمی برای کسب سومین آقای گلی پی‌در پی کم شده است اما این شانس برای پرسپولیس همچنان پابرجاست. پرسپولیس امسال هم شانس دارد که برای سومین سال پیاپی آقای گل را به لیگ برتر هدیه کند. طارمی و اگر نشد علی علیپور، صدرنشین فعلی جدول گلزنان دو گزینه کسب این عنوان هستند و هر یک از آنها در صورت رسیدن به کفش طلا علاوه بر آقای گلی می‌توانند یک رکورد منحصربه فرد را به پرسپولیس هدیه بدهند.

پیش از این تیم های استقلال و پرسپولیس و تراکتورسازی توانسته بودند دو آقای گل پشت سرهم در لیگ داشته باشند. دو سال متوالی حسین کلانی از پرسپولیس آقای گل شد که سال دوم با ایرانپاک هم تیمی‌اش این عنوان را شریک بود. غلامحسین مظلومی دو فصل از استقلال آقای گل شد. فصل اول تنها و فصل دوم همراه عزیز سپندار از ملوان این عنوان را بدست آورد. آقای گل دو فصل بعد از تراکتورسازی بود، حسین خطیبی در فصل اول و کوروش برمک و گل‌چشمه از ابومسلم در سال دوم. رضا عنایتی دو فصل پشت سرهم برای استقلال. انصاری‌فرد در فصل اول و ادینهو در فصل دوم برای تراکتورسازی و در آخر هم مهدی طارمی برای پرسپولیس در لیگ شانزدهم و پانزدهم.

حالا نوبت علیپور است که به تیمش کمک کند تا پرسپولیس بتواند به عنوان اولین تیمی که سه آقای گل در سه فصل متوالی داشته نام خودش را در تاریخ ثبت کند. کاری که طارمی، تمام نکرد و حالا قرار است با یک نام جدید عملی شود.

 

30388

نظرات کاربران
Saeed
ایشالله مهدی طارمی هم پر قدرت برمیگرده و با کمک علی علیپور و با هم مشترکا رکوردو حفظ میکنند و ضمن ارتقای امار گلزنی پرسپولیس هم مشترکا به عنوان اقای گلی لیگ حداقل با22 گل زده میرسند هم این دو نفر با کمک الماس سیاه مثلث بیرحمی رو تشکیل میدن و لیشتر از هر فصل و هر تیمی گل میزنند و ترس رو بر اندام رقبای داخلی در لیگ و حذفی و همچنین رقبای لیگ قهرمانان می اندازند و مثلث زهراگین(طمع)(طارمی،منشا و علیپور) رو میسازن و ویرانگریهای فراوان به بارمیارن.و برای دربی برگشت هم این مثلث 3 تا گل کنار گذاشتن و یک شوت از راه دور هم از سرباز دور از عشق احمد جرارد استقلال رو 4تایی میکنن و بار دیگر تجدید میثاق میکنن با شعار 4 دوستان عزیز استقلالی.به امید حق.پرچم قرمزا بالا؛بالا و بالاتر هاماشالله
۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۳۰:۰۱
پاسخ
0
33
احمد پرسپولیسی
متخصصان آسیا بفرمایید ببینم چند مرده میجنگین البته برای متخصصان این تیم ها ضعیفن مثلا ی نمونه خربین بازیکن الهلال این بازیکن نیست که
۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۶:۴۷
پاسخ
0
53
فرزاد
اصلا بازی های لیگ بدون اقای طارمی مزه نمیده
۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۳:۱۱
پاسخ
5
58
میلاد پرسپولیسی 6.4.3.10
طارمی باید بدونه کجا داره بازی میکنه.علیپور شایشته تر از اونه
۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۱:۱۳
پاسخ
12
57
24ابدی
استقلالیا حسرت فقط حسرت بخورید
۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۶:۲۱
پاسخ
5
144
Ali
علیپور باید تا قبل از اومدن طارمی هر چقدر میتونه گل بزنه چون با اومدن طارمی فرصتش واسه گل زدن کم میشه
۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۰:۵۹
پاسخ
8
137
علی سرخدل
همه رکوردای تاریخ لیگو زدیم اینم میزنیم شک نکن این قرمز منه دوسش دارم خیلی زیاد.....
۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۹:۲۱
پاسخ
7
161
مجید
البته اگه بتونه سجاد آقای گل رو تو رقابت شکست بده
۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۸:۴۵
پاسخ
14
197
زهراپرسپولیسی 6اتیشه
خخخخخخ میگفتن قاتل هر دروازه سجاد شهباز زاده...
۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۰:۴۲
5
172
فرخ
طارمی اول بهمن برمیرده با توجه به اختلاف کم با صدر جدول گلزنان طارمی باز آقای گله
۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۱:۴۲
پاسخ
19
162
پاس ن هتریک
تیم ما شاخ ایرانه:))))
۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۸:۱۶
پاسخ
19
348