پرسپولیس _ پدیده منوط به دستور شورای تامین

پرسپولیس _ پدیده منوط به دستور شورای تامین

8329
22:30
31 خرداد 1397
در حالی که آستان قدس رضوی با برگزاری مسابقات تیم پدیده در ورزشگاه امام رضا(ع) موافقت کرده اما هنوز شورای تامین مشهد موافقت خود را اعلام نکرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - در حالی که آستان قدس رضوی با برگزاری مسابقات تیم پدیده در ورزشگاه امام رضا(ع) موافقت کرده اما هنوز شورای تامین مشهد موافقت خود را اعلام نکرده است.

به گزارش وبسایت نود، در حالی که آستان قدس رضوی با برگزاری بازی‌ های تیم پدیده در ورزشگاه امام رضا موافقت کرده است اما هنوز شورای تامین مشهد موافقت خود را برای برگزاری این بازی در ورزشگاه امام رضا اعلام نکرده است.
این طور که گفته می شود قرار است هیات فوتبال خراسان رضوی و باشگاه پدیده هفته آینده در این خصوص جلسه ای را با فرماندار مشهد برگزار کنند.
این در شرایطی است که مردم مشهد برای برگزاری افتتاحیه لیگ برتر در ورزشگاه امام رضا لحظه شماری می کنند اما شورای تامین نظر قطعی خود را هنوز اعلام نکرده است و گویا قرار است بازهم مردم از حضور در این ورزشگاه محروم باشند.
دیدار پرسپولیس وپدیده چهارم مرداد در مشهد برگزار می شود.

 

1004

نظرات کاربران
آریا برزن پرسپولیسی
اقا الان حرف از لیگ نزنید فقط جام جهانی
۰۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۱:۵۵
پاسخ
41
26
میلاد/استقلال
استادیم ساختن که فقط از دور نگاهش کنن!!! من نمیفهمم پارسال چندتا بازی رو بردن امام رضا به جز استقلال و پرسپولیس ......فک کنم میترسن از این که تماشاچیا بیان وبه استادیم آسیب برسونن!!!و الا دلیلی نداره که تو امام رضا بازی نکنن .....استادیم ثامن زمین چمن خوبی نداره بهتره بگم فاجعه است اصلا نمیشه رو زمین خوب بازی کرد
۰۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۱۴:۲۲
پاسخ
1
71
امید
ایران تنها جایی است که اجازه بازی در مدرن ترین ورزشگاهش را نمی دهند. امیدوارم این طلسم شکسته بشه
۰۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۳:۵۸
پاسخ
0
82