پرنس علی: پلاتینی صلاحیت ندارد

پرنس علی: پلاتینی صلاحیت ندارد

1532
13:21
08 مرداد 1394
رئیس فدراسیون فوتبال اردن در واکنش به اعلام رسمی پلاتینی برای انتخابات ریاست فیفا که قرار است در اوایل اسفند برگزار شود گفت که او صلاحیت ندارد و باید مدیران بهتری وارد عرصه شوند.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس فدراسیون فوتبال اردن در واکنش به اعلام رسمی پلاتینی برای انتخابات ریاست فیفا که قرار است در اوایل اسفند برگزار شود گفت که او صلاحیت ندارد و باید مدیران بهتری وارد عرصه شوند.

به گزارش وبسایت برنامه نود و به نقل از فارس، پرنس علی بن حسین رئیس فدراسیون فوتبال اردن که در انتخابات اخیر ریاست فیفا از سپ بلاتر سوئیسی شکست خورد، در گفت‌وگویی به نامزدی پلاتینی برای انتخابات ریاست فیفا حمله کرد.

او همچنین در بیانیه‌ای رسمی که در ساعات اندکی پس از اعلام رسمی نامزدی پلاتینی برای انتخابات ریاست فیفا منتشر شد، تاکید کرد: این آقا برای ریاست فیفا صلاحیت ندارد و به این منظور بهتر است که مدیران بهتری وارد عرصه شوند. نباید به افرادی که تا کنون مدیریت در فیفا و مجامع کلان فوتبالی جهان داشته‌اند اعتماد کنیم، زیرا تردیدی نیست که همه‌شان از انواع فسادی که در چند دهه اخیر فوتبال جهان صورت گرفته، آگاه بوده‌اند و در عین حال هیچ اقدامی صورت ندادند؛ سکوت کردند و وقتی پلیس آمریکا دست به افشاگری زد، یک‌باره همگی به نکوهش دوستان پرداختند.

او در انتها گفت که فیفا نیازمند تغییر ساختار و تغییر نفرات و اصلاحات کلان است.
انتخابات ریاست فیفا در اوایل اسفند در نشستی فوق‌العاده برگزار می‌شود.

پرنس علی که از یک دهه پیش مدعی ریاست فیفا است،‌ هنوز نامزدی خود برای صدارت بر این ثروتمندترین سازمان بین‌المللی را اعلام نکرده است.

فیفا که اکنون در صد و یازده سالگی خود به سر می‌برد، درپی آن‌که فسادهای مالی سازماندهی‌ شده مقامات گذشته و حالش سه ماه پیش افشا شده، مشوش‌تر از همیشه، با بدنامی‌ها و کم‌اعتباری‌های فراوانی روبرو است.

20441

نظرات کاربران
maasi galaxy
میشل هم میگه تو صلاحیت نداری بعد یهو به خودتون میاین میبینید یکی دیگه رئیس شده!!!!!!!!!!
۰۸ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۳۴:۴۱
پاسخ
0
3
بارسا،مسی،خودم
عربا بشن رئیس فیفا فدراسیون ایران و میبندن.اعراب ........................................
۰۸ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۳۸:۰۶
پاسخ
0
8
بارسا،مسی،خودم
اونکه بله
۰۸ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۳۳:۳۰
0
2
علی
البته اعراب حاشیه خلیج فارس
۰۸ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۵۳:۳۳
1
5
حسینp
خداکنه این حواشی به اصل فوتبال وجاذبه اون ضربه نزنه .......
۰۸ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۳۲:۱۴
پاسخ
0
4