پرویز مظلومی: درست نیست که برای بازیکنی هزینه میلیاردی شود اما روی نیمکت بنشیند

پرویز مظلومی: درست نیست که برای بازیکنی هزینه میلیاردی شود اما روی نیمکت بنشیند

4562
13:39
09 آذر 1397
پرویز مظلومی، عضو کمیته فنی باشگاه استقلال ابراز امیدواری کرد، این تیم در بازی‌های پیش رو بیشتر از سوی هواداران حمایت شود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، پرویز مظلومی با ابراز خرسندی از برد استقلال برابر صنعت نفت آبادان گفت: بازی خوبی را از استقلال شاهد بودیم و این تیم در دفاع و حمله روز خوبی را پشت سر گذاشت. استقلال تمامی نفرات کلیدی صنعت نفت را از کار انداخت و نقش هافبک‌ها هم در این زمینه بسیار مهم بود. این برد شرایط استقلال را بهتر کرد و استقلال با ادامه این روند می‌تواند به صدر جدول برسد. هنوز زمان زیادی تا پایان لیگ باقی مانده و استقلال قطعاً یکی از مدعیان جدی قهرمانی است، البته استقلال در هر فصل مدعی قهرمانی است.

 

سخنگوی کمیته فنی باشگاه استقلال در ادامه افزود: با اضافه شدن بازیکنانی مثل شجاعیان، کریمی، منتظری و آقاخان شرایط استقلال بهتر خواهد شد. تیم ما در لیگ برتر با این نفرات مشکلی ندارد، ولی برای بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا باید تقویت شویم و شفر هم به‌خوبی این موضوع را می‌داند. شفر قطعاً لیست ورودی و خروجی خودش را به باشگاه خواهد داد و کمیته فنی هم نظرش را در مورد بازیکنان مورد نظر شفر خواهد داد.

 

وی در واکنش به شایعه اختلاف شفر با کمیته فنی تصریح کرد: هیچ چالشی بین کمیته فنی و شفر وجود ندارد و حتی شفر در این زمینه هم صحبت کرد. کمیته فنی بازوی باشگاه و تیم است و ما فقط قصد کمک به استقلال را داریم. در بحث اضافه شدن بازیکن و مربی هم فقط نظرمان را می‌دهیم و قصد دخالت در تصمیمات شفر را نداریم. اگر شفر روی بازیکن خاصی نظر داشته باشد، ما هم نظرمان را می‌گوییم. من معتقدم که دیگر نباید اجازه دهیم هر بازیکنی به استقلال بیاید، این درست نیست که برای یک بازیکن هزینه میلیاردی شود، ولی روی نیمکت بنشیند. استقلال بازیکنی می‌خواهد که بتواند به تیم کمک کند.

 

عضو کمیته فنی استقلال در پایان اظهار داشت: وقتی تیم در بهترین شرایط یا در صدر جدول باشد نیازی به حمایت هواداران ندارد. استقلال الان نیاز به حمایت دارد، ولی در بازی با صنعت نفت استقبال هواداران از یک بازی خانگی آن هم در آخر هفته بسیار کم بود و از این بابت متأسفم. امیدوارم که هواداران در بازی‌های بعدی به خوبی از تیم‌شان حمایت کنند و هرگز بابت قهرمان شدن ناامید نباشند.

1004

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
حتی اگ بازیش بد باشه..باز نباید رو‌نیمکت باشه؟؟:-P میگم..مگ شما نگفتین ک‌تو کاره کینگ شفر جوونم دخالت نمیکنید ..پس این ک میگید بازیکن میلیاردی نباید رو نیمکت باشه..دخالت تو‌کاره کینگ شفر نیس؟؟:-P
۰۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۶:۲۷
پاسخ
41
44
فرشید عشقم استقلال
آقای مظلومی توربخدا شنا و سایر هیت مدیرا در کار شفر دخالت نکنید....مگر گولیج و مسلمان و نریمان جهان وساسان انصاری میلیاردی ها تو تیم پیروزی اینقدر ذخیره نشستن و رکورد شکوندن یکی از هیت مدیره پیروزی تو کار برانکو دخالتی کرد..؟؟
۱۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۷:۲۵
1
0
Kasra
شما فقط لطف کن نظر نده. هنر مربیگری شما رو هم دیدیم به اندازه کافی
۰۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۰:۲۳
پاسخ
29
58
senator
هنر مربیگری ایشون،نکنه یادت رفته به لطف هنر مربیگری همین ایشون بود که بعد از ۴۰ ۵۰سال ماهم صاحب یک عدد مقابل ۴پولیسی ها شدیم،یادت رفته پرویز سوبله چوبله چطور بلند فریاد میزدی؟
۰۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۸:۳۰
44
23
پدرام
نیمکت که خوبه. شما بازیکن میلیاردی داشتین که رو سکو میشوندینش.
۰۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۹:۳۰
پاسخ
16
66
mehdi
حالا هرچی بازیکن میلیاردی هست تو تیم ماس...حتما پاریسن ژرمن هم پول نیمار رو از ما قرض گرفته....یه نگاهی به لیست قرارداد بازیکن های پس پس بندازین چه امسال چه سالهای قبل حتی تراکتور و سپاهان هم امسال میلیاردی بستن
۰۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۱:۱۵
پاسخ
63
44
محمدرضا
واقعا چه معنیی داره که بعد از نتیجه گرفتن تیم حمله ها از سمت خودی ها شروع میشه؟ تیم بازیکن میلیاردی داره اما وقتی هنوز هماهنگ نشده چرا بازی داده بشه؟ مگه شما عضو کمیته فنی نیستی؟ کمیته فنی فقط باید فکر نتیجه گیری و شرایط فنی تیم باشه و موارد مالی رو به معاون اقتصادی و مدیرعامل باشگاه بسپاره اتفاقا شما الان باید بپرسی چرا بعد از برد تراکتور بخاطر اسم های میلیاردی ترکیب برنده به هم خورد و هماهنگی دوباره از بین رفت.... اینجور اظهار نظر ها این شائبه رو به وجود میاره که کمیته فنی برای نیمکت نقشه کشیده تا گزینه خودش رو بیاره... وقتی تیم میبازه همه سرمربی رو مسئول میدونن و این مسئولیت اختیاراتی با خودش میاره که کمترینش انتخاب ترکیب اصلی نیمکت و سکو نشین هاست. لطفا فقط فکر مسائل فنی باشید وگرنه فاصلتونو با باشگاه حفظ کنید.
۰۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۲:۴۸
10
39
زانیار
نیمکت نشین که هیچ سابقه داشته میلیاردی خرج کردین و بازیکنتون سکونشین بوده
۰۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۱:۰۶
پاسخ
18
60
قشقایی کبیر
پرویز سوبله چوبله ....
۰۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۹:۲۵
11
8
سرخ
گولج را کجای دلمون بذاریم که حتی یک دقیقه بازی نکرد....
۰۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۸:۵۹
11
7
امین
خاطرات نیمکت نشینی و سکونشینی ریوالدوی فیک و عادل شیحی رو به یاد می آورد و آرام گریه می کند...
۰۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۶:۳۶
پاسخ
11
68
10-10-3
اصلا مربیان پیشکسوتها وهوادارهامون یاد نگرفتند نظر بدن دلیل نمیشه هربازیکنی که از هرتیمی اومد تو همون تیم هم خوب باشه باید به بازیکن فرصت داد بعضی از بازیکن ها نیاز به زمان دارند وخیلی ازبازیکن ها هم در تاکتیک مربی جدید جا ندارن نمونه اش جهانبخش در هلند آقای گل شد ولی تو تیم خود رو نیمکت هست ویا کاوه سال قبل خیلی خوب بود ول امسال بازیکن تعویضی هست تیام هم در استقلال خوب کار کرد دلیل نمیشد امسال هم خوب باشه خیلی از بازیکن ها سال اول خوب هستند ولی سال بعد افت می کنند نمونه اش بیت سعید در استقلال افت شدید کرد وقتی رفت فولاد هرهفته گل زد ولی الان باز هم افت کرده ویا انصاری روی نیمکت پرسپولیس نموند تا بهش بازی برسه رفت فولاد اونجا هرهفته گل میزد ولی سال بعدش افت کرد تیام هم الان رفته افت کرده همچنین امیری نورافکن محرمی
۰۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۲:۳۲
پاسخ
7
39
Sepehr
بنده خدا توهم صدر جدول داره خخخخ
۰۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۵:۵۷
پاسخ
25
77
فرهاد
مظلومی : این درست نیست که برای یک بازیکن هزینه میلیاردی شود، چرا درست نیست ؟ استقلال تو این چندسال بارها از اینگونه بازیکنان گرفته آب از آب هم تکون نخورده!!
۰۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰:۵۳
پاسخ
26
80
ایمان۰۴
الان دیگه کامل معلوم شد کی میخواد استقلال نتیجه نگیره تا خودش بشه سرمربی با با احترام باید بگم شما امتحانت رو به طور کامل پس دادی پس به اموری که به شما ربطی نداره دخلات نکن وگرنه کمیته فنی رو تعطیل میکنیم
۰۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۷:۰۵
پاسخ
62
39
دبل.۶::::::۶+۶
مگر شیشتقلال نتیجه گرفت ..که ذوق میکنی ...‌ تازه داره برای سهمیه میجنگه ..از حذفی هم که حذف شدین...
۰۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۸:۵۸
15
35
شوالیه سرخ
از کجا اینو فهمیدی شما ؟؟؟؟؟؟؟
۰۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۵:۱۵
8
27
Crown
بهتره بگی درست نیست بازیکنی میلیاردی براش هزینه بشه ولی انقدر بد کار کنه که مربی مجبور بشه بذارتش رو نیمکت! یادمون نرفته خود شما وقتی مربی بودی چه بنجل هایی رو اوردی توی تیم.مشکل ما اینه که یه سری ادم ضعیف و با رزومه افتضاح رو اوردیم روی عملکرد شفر نظارت بکنن!
۰۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۰:۴۸
پاسخ
27
47