پروین: برای بازگشت رضائیان با طاهری و برانکو صحبت می‌کنم

پروین: برای بازگشت رضائیان با طاهری و برانکو صحبت می‌کنم

5841
01:12
18 اسفند 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: قرار است فردا با طاهری و برانکو صحبت کنم تا انشاالله رضائیان به تیم بازگردد.

وبسایت رسمی برنامه نود -  پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: قرار است فردا با طاهری و برانکو صحبت کنم تا انشاالله  رضائیان به تیم بازگردد.

به گزارش وبسایت نود ، علی پروین در حاشیه اختتامیه دهمین جشنواره فیلم‌های ورزشی اظهار داشت: فکر نمی‌کردم شاهد چنین مراسم خوبی باشم اما از حضور در این مراسم خیلی خوشحال شدم و امیدوارم این مراسم‌ها تداوم داشته باشد. البته هنرمندمان را خیلی کم در این مراسم دیدم و دوست داشتم آنها را در این مراسم ببینم. من شب‌ها از مشاهده این هنرمندان در تلویزیون لذب می‌برم. این مراسم البته مخصوص فیلم‌های ورزشی نیز بود.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص تعامل هنرمندان و ورزشکاران عنوان کرد: در حال حاضر ورزشکاران نیز هنرمند شدند و فوتبالیست‌هایی مانند انصاریان و پژمان جمشیدی هنرمند شده‌اند. خیلی خوشحالم این نفرات بعد از پایان فوتبال به سمت هنر رفتند و امیدوارم موفق باشند.

وی در خصوص مرحوم ناصر حجازی گفت: من خارات زیادی با حجازی داشتم و حدود 50، 60 بازی ملی در کنار هم انجام دادیم و هم اتاق بودیم. واقعا حیف است که در حال حال حاضر ایشان در کنار ما نیستند.

پروین در خصوص روند مثبت پرسپولیس تصریح کرد: من بعد از 5، 6 بازی اول پرسپولیس اعلام کردم این تیم شخصیت قهرمانی دارد. در حال حاضر نیز برانکو و بازیکنان نباید فکر کنند قهرمان شده‌اند. 7 بازی به پایان لیگ برتر باقی مانده است و این 7 بازی بسیار سخت است. اگر این 7 بازی را دست‌کم بگیرند احتمال دارد دچار مشکل شوند.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص پادرمیانی برای بازگشت رامین رضائیان خاطر نشان کرد: من روز گذشته با رضائیان صحبت کردم و به او گفتم چرا دوباره حاشیه‌سازی کرده است. به رضائیان گفتم چرا مانند علیپور به تمرین نرفتی که او اعلام کرد اشتباه کرده است. قرار است فردا با طاهری و برانکو صحبت کنم تا انشاالله  رضائیان به تیم بازگردد.

 

2020

نظرات کاربران
فکور
آقای پروین ، شما بزرگی کن و این مورد رو بیخیال شو.نظم برای پرسپولیس مهمتر از بدر و قهرمان یه.
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۶:۳۳
پاسخ
1
1
بهرام
من نمیدونم آقای پروین چه سمتی تو تیم پرسپولیس داره تو هر موضوعی دخالت میکنه تو دعوا کی روش و برانکو یا تو دعوا مربوط به رضائیان همه جا خودشو میاره وسط آقا جان شما الان چه سمتی تو تیم داری آخه
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۱:۴۳
پاسخ
15
3
F-H
اشتباه بزرگی مرتکب میشید
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۲:۳۵
پاسخ
10
5
پرسپولیس همیشه قهرمان
خیلی ممنونن جناب سلطان پروین ان شاالله که آقای برانکو و آقای طاهری رضایت کامل قلبی به بازگشت آقای رضاییان به تیم رو داشته باشند و آقای رضاییان هم قول بدن دیگه حتی ذره ای گزک دست کسی ندن و فقط با دقت و با رفتار حرفه ای به پیشرفتشون در دنیای فوتبال ادامه بدهند.
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۲:۴۰
پاسخ
0
18
Arash
نکن سلطان. نکن. آبرو و اعتبارتو واسه آدم بی لیاقت خرج نکن
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۶:۱۸
پاسخ
8
14
سروه
دمت گرم علی آقا
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۳:۴۰
پاسخ
2
16
اردلان
خاهشن دخالت نكنين
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۳:۵۰
پاسخ
28
11
محمدرضا
خواهش درست هست.
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۲:۲۸
1
14
hamed
همیشه سلطانی پروین عزیز خار تو چشم بدخواهانت که همیشه خاری بودی تو چشمشون...
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۰:۰۱
پاسخ
5
44
فوتبال ایرانی
اگر با وساطت علی آقا این بازیکن بخشیده شود ، مطمئن باشید که به زودی بی‌انضباطی جدیدی از ایشان خواهیم دید ...! جنبه = ظرفیت
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۱:۵۶
پاسخ
31
17
آدم
شما كه روزگارى ميگفتى سفارش و پارتى بازى خوب نيست !!؟؟ امروز خودت كار چاق كن شدى و سفارش ميكنى و پارتى شدى براى يك بازيكن بى ادب !؟ شما چكاره هستى ؟ در دنياى فوتبال حرفه ايى اين حركات منسوخ شده و حرف آخر را سرمربى ميزنه . هر چى تا حالا ساختى ...ارزان نفروش.
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۳۲:۱۱
پاسخ
54
10
Arian Victor2
مطمئنا برانکو روی هر کسی رو زمین بندازه، روی علی آقا رو نمیتونه. ولی این دیگه آخرین شانس رامینه.
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۲۰:۴۱
پاسخ
3
44
کردستان
نمیخواد برگرده داخل اینستا هم پست عذر خواهیشو پاک کرده
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۱۹:۲۵
پاسخ
10
35
M75A
کاشکی زود به تیم برگرده درسته بازیکن خوب تو پست ش زیاد داریم اما کوچک ترین بازیکنان هم غنیمت هستن واسه ما هر چند که رضاییان بازیکن فوق‌العاده ای هست فقط کمی بد اخلاق و تند خو
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۱۴:۰۲
پاسخ
9
38
سال 42 تا 47 بعضیا کجا بودن؟
یه صحبتی هم با داورای آسیا بکن دایو های بعضیا پنالتی بگیره طفلی خودشو کشت خخخ
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۰۴:۱۴
پاسخ
63
6
عباس
بازم سلطان بازم پادرمیانی.امیدوارم رامین بفهمه این اخرین فرصتی هست اگر بهش بدن باید حاشیه کنار بزاره بازیکن باکیفیتی از لحاظ فنی اگه نظم داشته باشه دیگه کامل میشه حاشیه بعدی مساوی با درب خروجی باشگاه رفتن پیش پیام صادقیان
۱۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۵۸:۰۵
پاسخ
2
53