پروین: شماره 7 مبارک جونیور باشد/انتظار دارم این برزیلی هواداران را خوشحال کند

پروین: شماره 7 مبارک جونیور باشد/انتظار دارم این برزیلی هواداران را خوشحال کند

6539
23:28
28 مرداد 1398
اسطوره فوتبال ایران گفت: همه ما، خوشحالی هواداران را می‌خواهیم. شماره ۷ هم مبارک این بازیکن جدید باشد ولی انتظار دارم، هواداران را خوشحال کند.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علی پروین در گفتگویی درباره اختصاص پیراهن شماره  ۷ به بازیکن جدید سرخپوشان، اظهار داشت: من حساسیت خاصی روی این مساله ندارم. مهم خود پرسپولیس و هواداران هستند. ما به عشق هواداران برای پرسپولیس بازی کردیم و الان هم به عشق هواداران می‌گویم این شماره مبارک این بازیکن باشد.

وی ادامه داد: برای این که این شماره را به بازیکن برزیلی (جونیور) بدهند با من تماس گرفتند و من هم مثل همیشه گفتم اشکالی ندارد، اما انتظار دارم او با این پیراهن، بازی های خوبی برای پرسپولیس انجام دهد که هواداران را راضی و خوشحال کند.

پروین در پایان افزود: البته نباید روی این بازیکن که تازه به تیم اضافه شده‌، کالدرون و کلا تیم در همین اول کار، فشار زیادی بیاوریم چون یک مقدار زمان لازم دارند که با هم جفت و جور شوند.

4416

نظرات کاربران
امیر تراختورچی
واقعا استحقاق شماره 7 رو داشت تبریک میگویم...امسال بیشتر از 2 گل خواهد زد
۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۱:۱۸
پاسخ
45
22
omid shiraz
سلطان فقط خودت
۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۵:۴۶
پاسخ
17
37
مهدی سرخ جامه
سلطووووووووون این فوتبالی بزرگی کردی علی آقا...اینا ولی بچگی کردن نباید به یه خارجی تازه وارد بی رزومه می دادن پیراهنتونو...امیدوارم روسفیدمون کنه
۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۱۶:۰۲
پاسخ
20
27
امیرعباس
عشق است سلطان را
۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۸:۴۲
پاسخ
19
78
Tt
مازا فازا؟!!
۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۶:۳۲
پاسخ
84
18
آشنا
الفازو بعد از المنچستر اول!
۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۲۳:۴۴
13
40
پرسپولیس یونایتد
استقلالی ها همیشه پرسپولیس رو بخاطر ویترین بدون جام پرسپولیس سرزنش میکنن در حالی که تعداد قهرمانی های پرسپولیس بیشتر هستش اما جام های پرسپولیس کجاست؟؟؟ میگن خونه علی پروین هستش.واقعا چرا جام های پرسپولیس باید خونه یک بازیکن سابق یا پیشکسوت باشه. ؟؟؟ مسئله دوم راجب شماره پیراهنه که این کار اقای پروین رو تایید میکنم. اگه قرار باشه ۸کریمی. ۷ پروین. ۱۰ دایی. ۶باقری ۱عابدزاده.۲مهدوی کیا و... برای همیشه استفاده نشه جذابیت فوتبال از بین میره. شماره ۱۲ و ۲۴ هم باید استفاده بشن.شماره ۱۲ مارو یاد امون زاید میندازه که با این پیراهن در دربی هتریک کرد. و پیراهن ۲۴ هم که ی زمانی پیراهن مرحوم نوروزی بود باید دوباره به کسی دیگه بدن تا هروقت بازیکنی با شماره ۲۴ دیدیم یاد اون مرحوم بیفتیم. اینجوری بهتر از بایگانی کردن هستش. ضمن اینکه تیم های چاپه کوئنزه و منچستر و.. توی حادثه هایی بخشی از بازیکنانشون رو از دست دادن اگه اونا هم این ایده رو در نظر میگرفتن الان همه شماره های اصلیشون باید بایگانی میشد. شماره پیراهن و جام های قهرمانی ارث پدری بازیکنا نیست
۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۶:۰۰
پاسخ
26
62
hamed hamedi
آخه یکساله هم شد قرارداد؟ اگه خوب بازی کنه راحت بعدش میذاره میره بدون اینکه چیزی دست باشگاهو بگیره
۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۵:۲۹
پاسخ
13
58
حسن بندری
عشق است علی سلطان
۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۴:۰۱
پاسخ
12
47
یاس کبود پرسپولیسی
کاری به خوب یا بد بودن پروین ندارم. ولی خود مسئولین برا تکریم پیشکسوت این کار رو اومدن بکنند، و خودشون هم هی میزنن زیرش، خب اگ بنده خدا بگه: نه نپوش ک فردا کلی از جنگجو های مجازی مون به جرم غرور بیش از حد سنگسارش میکنن. اصلا میخاید از این به بعد به موی سفیدی احترام نزارید تو دل احترام های شما هزار تا بی احترامی خابیده. این از این مورد هزاران هزار مورد هم که از قبل دیدیم.
۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۷:۳۶
پاسخ
9
47