پروین: هرگز نگفتم عادل و برنامه اش را دوست ندارم/ منتظر تماشای نود با فردوسی پور هستم

پروین: هرگز نگفتم عادل و برنامه اش را دوست ندارم/ منتظر تماشای نود با فردوسی پور هستم

18153
02:05
03 فروردین 1398
پیشکسوت فوتبال ایران با بیان اینکه از مخاطبان برنامه نود است گفت: من هرگز نگفتم که که عادل و برنامه اش را دوست ندارم. منتظر اجرای برنامه نود با فردوسی پور هستم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایرنا، پس از اتفاقاتی که برای برنامه 90 و عادل فردوسی پور در روزهای پایانی سال 97 رخ داد، واکنش ها و نقل و قول های زیادی از سوی اهالی ورزش، فرهنگ و ... در فضای مجازی و رسانه ها منتشر شد؛ یکی از این نقل و قول ها منتسب به علی پروین پیشکسوت باشگاه فوتبال پرسپولیس و تیم ملی است که به نقل از وی آمده است: «من برنامه 90 را نمی بینم و رفتار عادل فردوسی پور را هم نمی پسندم.»

پروین در مورد مسایل اخیر و اظهاراتی که به نقل از وی در فضاهای مجازی منتشر شد گفت و گوی را با خبرگزاری ایرنا انجام داد.

شماره هفت اسبق تیم ملی و باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا واقعا شما برنامه 90 را دوست ندارید و خواهان تعطیلی این برنامه هستید، تاکید کرد: این چه حرفی است! من هر دوشنبه شب ها پای تلویزیون می نشینم تا برنامه 90 شروع شود و تماشایش کنم. من هرگز نگفتم که که عادل و برنامه اش را دوست ندارم و نمی دانم چرا اینگونه به حرف های من توجه شده است. خودم از دوستداران این برنامه تلویزیونی هستم و امیدوارم با حل شدن مشکلات دوباره شاهد پخش برنامه در تلویزیون باشیم.

پروین در پایان اظهار داشت: در سال جدید من بهترین ها را برای مردم کشورم آرزو دارم و امیدوارم با کم شدن کدورت ها و اختلاف سلیقه ها مردم بتوانند روزهای خوبی را در سال 98 تجربه کنند. دوستی و مهربانی بهترین روش است تا مردم ما بتوانند روزهای خوشی را در زندگی هایشان داشته باشند.

1004

نظرات کاربران
ایوب عشقپولیسی از خنج
سلطان فوتبال اسطوره واقعی فوتبال ایران سلطان علی پروین دوست داریم ما دوست داریم ما
۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۵۳:۲۶
پاسخ
70
114
محمد
به عنوان پرسپولبسی، پروین و سایر پیشکسوتان، الان فقط در حد طرفدارند، مگر اینکه بتوانند به تیم و باشگاه کمکی کنند. وقتی کمک مدیریتی یا فنی از دستشان بر نمی‌آید باید خودشان را فقط در حد طرفدار ببینند و سودجویی را هم فراموش کند.
۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۷:۳۶
9
58
دانیال هوشمند
از وقتی که علی پروین اون جمله رو گفت، بسیاری از طرفدارانش رو از دست داد؛ "پولهایی که هدایتی داد کادو بود و کادو رو پس نمیدن". سطح جمله خیلی پایین به نظر میاد
۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۴۲:۰۱
پاسخ
65
115
تیم ملی کمان 99
پروین درست گفته پول گرفتن جرم نیست ایشون یک فردی بود که پرونده داشت و می خواست کمک کنه و پول داد و حتی در درمان دو استقلالی هم بهشون کمک کرد پول گرفته شده مصرف میشه و پس داده نمیشه هر کسی به من هم پول بدهد قبول می کنم ازش قاون هم داریم که اگر کسی پول بهت داد استعلام کن و.. بخاطر کمکهای هدایتی ازش ممنون هستیم و هر ف دیگری هم کمک کنه قبول می کنیم ایکه دیگه طرف جرم کرده یا نه بحث دیگری است و به خود فرد مربوطه
۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۹:۱۶
41
49
پرسپولیس
پس دادن اون پولها که دیگه ممکن نیست . البته هنوزم که حکم قطعی برای هدایتی صادر نشده . هدایتی به خیلی ها کمک کرده از جمله دستمزد کیروش ، حالا شما برید به کیروش بگید پس بده . در ضمن کمک هدایتی در قالب اسپانسری برای پرسپولیس بوده .
۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۲:۰۶
27
43
بهرام
درود بر شما آقای پروین واقعا از اون مصاحبه ای که الان بهش اشاره کردید و تکذیب کردید تعجب کردم چون همیشه شما طرفدار نود و عادل فردوسی پور بودید
۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۴:۵۸
پاسخ
18
82