پزشک استقلال:تست‌های پزشکی دیاباته موفق بود/ او منعی برای قرارداد نداشت

پزشک استقلال:تست‌های پزشکی دیاباته موفق بود/ او منعی برای قرارداد نداشت

5306
17:32
16 مرداد 1398
پزشک باشگاه استقلال نسبت به شایعات ایجاد شده پیرامون دیاباته واکنش نشان داد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت باشگاه استقلال، دکتر کاوه ستوده پزشک تیم فوتبال استقلال درباره مصدومیت شیخ دیاباته گفت:مصدومیت ایشان در این مقطع از ناحیه همسترینگ ران و به صورت جزئی است.او هم اکنون در حال سپری کردن مراحل درمانی خود در کلینیک دکتر نوروزی(استقلال) است و به زودی به تمرینات اضافه خواهد شد.

دکتر ستوده درباره تست پزشکی دیاباته در هنگام عقد قرارداد با او تاکید کرد: این بازیکن در تمامی تست های پزشکی قانونی و مورد نظر باشگاه شرکت کرد و توانست با موفقیت و بر اساس استاندارهای ایفمارک و کادر پزشکی استقلال تست های خود را با موفقیت به اتمام برساند.ایشان همچنین از سوی مشاوران فوق تخصصی معاون پزشکی باشگاه نیز مورد معاینه قرار گرفت و نتیجه این تست ها به شکلی بود که او هیچ منعی برای عقد قرارداد نداشت.

او در پایان صحبت های خود اضافه کرد: امیدوارم با مشخص شدن وضعیت این بازیکن و توضیحات ارائه شده، کمتر شاهد گمانه زنی ها درباره این بازیکن باشیم.

2051

سایت باشگاه استقلال
نظرات کاربران
عمرعبدالرحمن جوووووینکوووو
اره پاتوسی هم تولیگ مشکلی نداشت ولی اخرش معلوم شد که وزیر وزرا چیکار کردن خخخخخ
۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۴:۳۴
پاسخ
99
2
حسن خون آبی
ببین عمویی اول کامل بخون متنو بعد کامنت بزار، پاتوسی مشکلش تو تعداد بازیاش بود چه ربطی به پای مصدوم شیخ داره؟ همچین عمر عمر راه انداختی فکر نکنم بازی تیم بی افتخارتو دیده باشی که عمر خریبین رو یک تنه بهترین بازیکن آسیا کردین بغداد بونجاه رو آقای گل کردین خجالتم خوب چیزیه والا دوتا جام به کمک وزیر گرفتین هول برتون داشته
۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۷:۲۵
1
50
عشقممم نیمار
وافعا خندم‌میگیره :-) چرا ؟؟ چون اینقد از شیخ دیاشاه ترسیدن ک‌بعضیا رفتن دربارش شایعه درست کردن ک قبل قرا داد با عشق_تقلال ..عمل جراحی داشته :-P جلو دیاشاه رو‌نمیتونین با این شایعات بگیرید :-)
۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۰:۲۴
پاسخ
23
182
علی
اره این سه سال دیاچاق اگر بود قهرمان میشدی شیش تقلال جان:))))
۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۰:۴۹
101
5