پزشک پرسپولیس: تمرین در سالن بدنسازی ارتباطی با آلودگی هوا نداشت

پزشک پرسپولیس: تمرین در سالن بدنسازی ارتباطی با آلودگی هوا نداشت

869
14:39
07 آذر 1394
پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تمرین بازیکنان پرسپولیس در سالن بدنسازی ورزشگاه درفشی‌فر ربطی به آلودگی هوا ندارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تمرین بازیکنان پرسپولیس در سالن بدنسازی ورزشگاه درفشی‌فر ربطی به آلودگی هوا ندارد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، دکتر حقیقت در خصوص وضعیت مصدومان پرسپولیس پیش از بازی مقابل نفت تهران گفت: سعی می‌کنیم همه بازیکنان برای این بازی آماده باشند و رامین رضاییان،‌ احمد نوراللهی و علی علیپور هم در این بازی حضور خواهند داشت.

وی ادامه داد: احمد نوراللهی و رامین رضایان از دیروز به تمرینات گروهی اضافه شدند و سعی می‌کنیم همه بازیکنان را برای بازی مقابل نفت آماده کنیم و بدون مصدوم به مصاف این تیم برویم.

پزشک تیم پرسپولیس در پاسخ به این مطلب که برخی رسانه‌ها عنوان کردند به دلیل آلودگی هوا بازیکنان پرسپولیس در سالن بدنسازی تمرین کردند اظهار داشت: به هیچ عنوان چنین مطلبی صحت ندارد و برانکو هیچ صحبتی با من درباره آلودگی هوا انجام نداد. امروز هم بازیکنان به تشخیص برانکو و برای تمریناتی که از قبل در نظر داشت به سالن بدنسازی رفتند و این مسئله ارتباطی با آلودگی هوا نداشت.

 

2051

نظرات کاربران
محمد
انگار هوا تمیز و پاکه برنامه تمرینی در سالن بوده از این عکس معلومه بخاطر چی اومدن تو سالن این تمریناتو میکنن مثلا اگه راستشو بگین هوا بهش برمیخوره آلوده تر میشه؟
۰۷ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۵۷:۵۴
پاسخ
0
1