پسر جدید برانکو؛ علاقه دردسرساز

پسر جدید برانکو؛ علاقه دردسرساز

58453
17:39
25 مهر 1396
اگرچه مصدومیت سیدجلال عاملی برای این شده که خلیل‌زاده گزینه اول برانکو برای قلب دفاع باشد اما حتی بازگشت کاپیتان قرمزها هم نتوانسته خللی در این حضور ایجاد کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - پسر جدید برانکو. این لقبی است که می‌توان برای شجاع خلیل‌زاده، مدافع قرمزها درنظر گرفت. شاید از حضور شجاع در پرسپولیس فقط چند ماه بگذرد اما به نظر می‌رسد او جای فرشاد احمدزاده لقب پسر برانکو را بدست آورده است.

به گزارش وب‌سایت نود، پیش از این از احمدزاده با عنوان پسر برانکو نام‌برده می‌شد. بازیکنی که سرمربی پرسپولیس علاقه بسیار ویژه‌ای به او داشت و تحت هیچ شرایطی او را از ترکیب اصلی خارج نمی‌کرد. حضور بازیکنان مختلف هم شاید تاثیری در تغییر پست و وظایف احمدزاده داشت اما در نیمکت‌نشین شدن او هرگز. حالا شجاع خلیل‌زاده شرایطی مشابه در تیم پیدا کرده است. بازیکنی که محبوبیتش نزد برانکو به ابتدای حضور او در تیم برنمی‌گردد. خلیل‌زاده یکی از بازیکنانی است که برانکو از اوایل حضورش در لیگ ایران به دنبال جذب او بود و برای آوردن او به تهران اصرار می‌کرد. اصراری که با توجه به مشکلات سربازی و قرارداد این بازیکن با سپاهان با تاخیر مواجه شد. در نهایت خلیل‌زاده نه تنها به پرسپولیس آمد بلکه توانست در خط دفاعی که فصل گذشته به عنوان بهترین خط دفاع لیگ انتخاب شده بود خودش را جا بدهد. در حال حاضر او با 8 بازی، تنها بازیکن پرسپولیس است که در صد در صد بازی‌های تیمش حضور ثابت داشته است.

برانکو با وجود داشتن بهترین خط دفاعی ادوار لیگ برتر در فصل گذشته، خلیل‌زاده را خرید و بیشتر از جلال حسینی و محمد انصاری به او بازی داده است. اگرچه مصدومیت سیدجلال عاملی برای این شده که خلیل‌زاده گزینه اول برانکو برای قلب دفاع باشد اما حتی بازگشت کاپیتان قرمزها هم نتوانسته خللی در این حضور ایجاد کند. حتی اشتباهات این مدافع در خط دفاع و اقتداری که دیگر از آن خبری نیست هم نتوانسته در علاقه برانکو تغییری ایجاد کند. شجاع خلیل‌زاده تا اطلاع ثانوی پسر برانکوست، حتی اگر این علاقه دردسرساز باشد و به قیمت بالا رفتن گل‌های خورده تیم تمام شود.

 

30388

نظرات کاربران
امیر
شجاع مهمترین ویژگی یک مدافع که بازی خوانی حریف باشه رو نداره....
۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۳:۳۴
پاسخ
70
88
پرسپولیسی
شاید یه کم بیش تر گل خورده باشیم و سه برابر فصل پیش گل زدیم
۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۴:۴۳
پاسخ
64
83
حمید
پسر برانکو فقط ربیع خواه .بابای ربیع خواه هم انقدر به پسرش علاقه نداره که برانکو داره.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۸:۴۰
پاسخ
19
182
مسعود
اتفاقا شجاع خیلی خوبه ربیع خواه پسرشه
۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۰:۵۶
پاسخ
41
150
سعید
به هر حال شجاع تو بازی با توپ واقعا قدرتمنده. تسلطش رو توپ نسبت به یک مدافع وسط خیلی خیلی بالاتره و همینم دلیل علاقه برانکو به اون شده. ترجیح شجاع یعنی ترجیح بازی هجومی به بازی دفاعی. و این چیزیه که برانکو 3 ساله داره تو پرسپولیس جا میندازه. در هر صورت شاید هوادارا نظرای مختلفی داشته باشند، ولی منم ترجیح میدم تیمم به معنای واقعی کلمه هجومی، زیبا و جذاب بازی کنه، نه اینکه فقط تو مصاحبه های مربی مون حرف از بازی زیبا و مالکانه بشنوم....
۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۷:۳۲
پاسخ
69
135
پرسپولیس کبیر
خسته مون کردی اقای برانکوی عزیز با این انتخابت
۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۴:۴۰
پاسخ
155
138
پرسپولیس
فعلا که دوباره بهترین خط دفاعی رو داریم، الان یعنی چی اقتداری ازش نیست؟
۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۱:۳۸
پاسخ
119
91
ss 4 atisheh
ایشالا پسر شجاع تو دربی هم فیکس باشه .....
۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۴:۱۹
پاسخ
75
184