پس از 7 فصل بازی در لیگ برتر؛ اولین گل مهاجم استقلال از روی نقطه پنالتی

پس از 7 فصل بازی در لیگ برتر؛ اولین گل مهاجم استقلال از روی نقطه پنالتی

7009
16:33
26 اسفند 1397
مهاجم استقلال تهران روز گذشته نخستین گل در دوران حضورش در لیگ برتر را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. 

به گزارش وب سایت نود، مرتضی تبریزی که در این فصل پس از چند سال حضور در ذوب آهن اصفهان، به استقلال پیوست، تک گل تیمش را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند تا آبی پوشان به 3 امتیاز دیدار خانگی برابر نساجی مازندران دست یابند. تبریزی تا کنون نتوانسته انتظارات و خواسته های هواداران را به طور کامل برآورده سازد و در 16 بازی که در این فصل برای استقلال به میدان رفته، تنها سه بار گلزنی کرده که یکی از گل هایش را هم از روی نقطه پنالتی به ثمر رسانده است. 

تبریزی در لیگ دهم اولین بازی خود را برای تیم پاس همدان انجام داد اما در این تیم پایش به گلزنی باز نشد. با سقوط پاس همدان به دسته پایین تر، تبریزی هم در لیگ آزادگان به فوتبال خود ادامه داد و دو فصل از لیگ برتر دور بود. او در سیزدهمین دوره لیگ برتر به ذوب آهن پیوست و طی پنج سال حضورش در این تیم اصفهانی، موفق شد 39 گل به ثمر برساند و در رده سوم برترین گلزنان این باشگاه در تاریخ لیگ برتر قرار بگیرد؛ هیچ یک از گل های این مهاجم همدانی در تیم ذوب آهن با پنالتی به دست نیامد. 

پس از گلزنی در دو بازی برابر تراکتورسازی و پیکان، مرتضی تبریزی روز گذشته پشت ضربه پنالتی تیمش ایستاد و دروازه حامد لک را باز کرد تا برای اولین بار طی هفت فصل بازی در لیگ برتر، از روی نقطه پنالتی گلزنی کرده و شمار گل هایش در تاریخ لیگ برتر را به 42 برساند. 

گفتنی است تبریزی در سایر رقابتها (لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی) موفق به گلزنی از روی نقطه پنالتی شده بود اما برای ثبت اولین گل خود از روی نقطه پنالتی در رقابت های لیگ برتر تا روز گذشته در انتظار ماند.

2081

نظرات کاربران
زانیار
به آخرای سال۹۷داریم نزدیک میشیم اگه خطایی از من دیدید یه پنالتی واسه استقلال بگیرید
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۸:۴۷
پاسخ
66
8
علی
امسال استقلال به این فکر افتاد که ما چن ساله نه قهرمان میشیم ن رتبه خوبی بدست میاریم پس چیکارکنیم؟خب اول ازهمه ستاره های تیمای قوی روجذب میکنیم تا اون تیما جلوی ما کمرزهردارترشن.دوم ازهمه۳۰.۴۰تابازیکن بخریم تابلاخره۱۱بازیکن فیکس ازشون خوب دربیاد.این حرکت استقلال ن تنهاجذبیت لیگوپایین اوردباجذب ستاره های تیمای دیگه بلکه باعث شدهم فوتبال جوانان اینده داربه خطربیوفته هم ستاره های فصل قبل لیگ خاک بخورن رونیمکت یاروی سکو.همین تبریزی بیچاره فناشد.یاهمون میثم تیموری ومهردادمحمدی ستارگان دفاعی چپوراست پارس جنوبی.خط هافبکم که رضااذری اینده دار که باوجوداین همه هافبک فرصتی براش پیش نمیادپیشرفت کنه.یاهمین شجاعیان که اینقدبهش فرصت بازی نمیرسه که ب دوران اوجش برسه هیچ تازه داره افتم میکنه.خط حملم که روح الله باقری اقای گل لیگ یک وستاره نساجی بااینکه داشت خوب بازی میکرد وکمک تیم کردبارها وبارها اما درنیم فصل دوم باتوجه به هزینه های بالابرای مهاجمان خارجی کلا ازلیست۱۸نفرهم خط خورده.درنتیجه ی سری ستارگان بخاطراین سیاست غلط وهزینه های سنگین برای جذب خارجیا دراستقلال دارن نابودمیشن.بعدم میان میگن شوفر مربی کاربلدیه عالیه فلانه.مربی که بخاطرموفقیت خودش بااینده ستارگان بازی کردن وخالی کردن تیما ازستارست مربی نیست که.مربی اونه باحداقل داشته هایش بهترین نتایج بگیره.امسالم اگه سهمیه نگیرید دیگه اخرررررررر افتضاح وابروریزیه.
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۶:۱۱
پاسخ
70
5
ایلیا
منشا نفر بعدی
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۹:۵۵
پاسخ
7
46
امیر تراختورچی از رومانی
بعد از گل داشت خودشو میکشت..میگم اگه تو یه بازی 6 امتیازی گل میزد چیکار میکرد....ببخشید یادم نبود استقلال توبازیهای 6 امتیازی گل نمیزنه...راستی تبریزی تاحالا چند گل زده؟
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۲:۲۳
پاسخ
68
6
Abedi
مثل بعضیا نیست با پنالتی آقای گل بشه اینه شیر بچه همدان ، قطعا تو استقلال هم موفق خواهد بود سه بازی فیکس و سه گل در اواخر این بازی ها
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۷:۱۶
پاسخ
4
60
امید زشک
مرتضی عالیه فقط خیلی تحت فشار و به نظر من مربی و هوادار ها نباید همچین فشاری رو بزارن احساس کنه اگر نه عالیه این پسر،
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۷:۳۷
پاسخ
13
77
ستاره های جعلی 6
کلا تیم شیشتقلال بازیکن هارو نابود میکنه.حتی اگه رونالدو باشه
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۶:۲۵
پاسخ
86
14
برانکوی هوچیگر هستم. ممنون
اره یکیش مثلا منشا
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۵:۰۸
7
53
عشقممم نیمار
من مطمئنم تبریزی در عشق_تقلال همون تبریزی ذوب اهن خواهد شد و تبدیل ب ستاره تیم‌میشه ..ولی ب شرط اینک‌..مث بازی دیشب ..با انگیزه و‌جنگنده بازی کنه و‌هیچوقت نامید نشه ..حتی یه دیقه از بازی رو‌ و‌ ب فکر این باشه ک‌روزی میتونه تک ستاره عشق_تقلال شه و‌مث ارش برهانی بره تو‌دل هوادارای تاجی :-) برهانی خیلی تک ب تک‌خراب میکرد ..خیلی گل نمیزد ..‌ولی ناامید نمیشد و بازی بعدش میومد باز میجنگید تا گلشه میزد و این باعث شد در دل هوادارای تاجی بره و‌تبریزی هم باید همینکاره کنه و هیچوقت ناامید نشه ..حتی اگ همه‌بهش انتقاد کردن :-)
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۴:۱۵
پاسخ
27
63
اریا
بیشتر 150قیمتش نبوده بودیمیر زیر 150
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۲:۴۴
پاسخ
44
13
عمر عبدالرحمن
بازیکک میلیاردی خخخخ
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۹:۵۹
پاسخ
64
13