پنالتی‌زن بعدی آبی‌پوشان چه کسی خواهد بود؟

پنالتی‌زن بعدی آبی‌پوشان چه کسی خواهد بود؟

10960
07:39
08 اسفند 1397
تیم فوتبال استقلال در ۲ بازی اخیر ۲ پنالتی از دست داده تا پنالتی‌زن بعدی استقلال در هاله‌ای از ابهام باشد.

به گزارش وب سایت نود، استقلال یکی از موفق‌ترین تیمها در تاریخ لیگ برتر در زمینه به ثمر رساندن پنالتی است.این تیم در فصول گذشته با در اختیار داشتن پنالتی‌زنان برجسته‌ای نظیر امید ابراهیمی، جواد نکونام، مجتبی جباری و... دغدغه‌ای در گل کردن پنالتی‌ها نداشت.
استقلال در روزهای اخیر با وینفرد شفر اوج گرفته و با ارائه نمایش‌های بی‌نقص امید قهرمانی برای این تیم زنده شده است ولی آبی‌پوشان کارنامه خوبی در دوران مربیگری این مربی در زمینه گل کردن پنالتی ندارند و از ۶ پنالتی که در لیگ نصیب این تیم شده تنها ۲ پنالتی به گل تبدیل شده است.استقلال در روزهای اخیر این قدر خوب و گل‌زن ظاهر شده که گل نشدن پنالتی‌ها خللی در نتیجه‌گیری این تیم ایجاد نکرده ولی در بازیهای دشوارتر ممکن است این نقص استقلال را زمین‌گیر کند و پیرمرد آلمانی باید هر چه زودتر  پنالتی‌زن مطمئن خود را انتخاب کند. حال باید دید وینفرد شفر برای این وظیفه خطیر چه گزینه‌هایی دارد.
در فهرست این فصل استقلال ۵ بازیکن سابقه گل کردن پنالتی زدن در لیگ ایران را دارند این بازیکنان وریا غفوری، داریوش شجاعیان،مرتضی تبریزی و فرشاد محمدی مهر هستند.البته استقلال این فصل مرتضی آقاخان که پنالتی‌زن ماهری است را نیز به خدمت گرفته که به دلیل مصدومیت قادر به استقاده از او نیست.آقاخان در زمان بازی در پیکان هر ۵ پنالتی خود را به گل تبدیل کرده بود و در صورتیکه او توانایی بازی برای استقلال را داشت تا حد زیادی تکلیف پنالتی‌زن آبی‌پوشان مشخص بود.
وریا غفوری
وریا غفوری که از ابتدای فصل پنالتی‌زن اول استقلال بود در دوران حضور خود در نفت تهران ، سپاهان و استقلال در رقابتهای مختلف ۷ پنالتی زده که به جز آخرین پنالتی، همه این پنالتی‌ها تبدیل به گل شده به نظر می‌رسد با توجه به حضور این بازیکن در ترکیب اصلی استقلال، همچنان می‌تواند گزینه اصلی پنالتی زدن برای آبی‌پوشان باشد.


گادوین منشا
مهاجم جدید استقلال در زمان حضور پرسپولیس و پیکان جزو پنالتی‌زنان اصلی بود و آمار نسبتاً قابل قبولی از خود به جای گذاشت و از ۶ ضربه پنالتی خود در رقابتهای ۴ پنالتی را درون دروازه جای داد.


داریوش شجاعیان
هافبک تکنیکی استقلال که به تازگی از بند مصدومیت رهایی یافته در زمان حضور در گسترش‌فولاد، ۳ بار پشت ضربه پنالتی قرار گرفت ۲ نوبت موفق به گل‌زنی شد.
مرتضی تبریزی
این بازیکن سابقه چندان درخشانی در گل کردن پنالتی ندارد و از ۲ پنالتی آخر، تنها یک پنالتی منجر به باز شدن دروازه حریف شده است.
فرشاد محمدی مهر
دفاع راست استقلال که این روزها کاملاً از ترکیب اصلی فاصله گرفته است فصل گذشته در پارس جنوبی حضور داشت و یک بار برای این تیم از روی نقطه پنالتی موفق به گلزنی شد
خارجی‌های جدید الورود به لیگ ایران
استقلال در فرصت نقل و انتقالات زمستانی، پر سر و صدا ظاهر شد و دو بازیکن آفریقایی را خارج از لیگ ایران به خدمت گرفت.آیاندا پاتوسی که این روزها تبدیل به کلیدی‌ترین مهره استقلال شده است در زمان حضور در لیگ  آفریقای جنوبی یک بار از روی نقطه پنالتی موفق به گلزنی شده است.
ایسما دیگر خرید آبی‌پوشان پنالتی‌زن قاهری است و از ۱۸ پنالتی خود، ۱۶ بار موفق به گلزنی شده است و این بازیکن نیز در صورت حضور در ترکیب اصلی می‌تواند شانس بالایی برای زدن پنالتی داشته باشد.

60610

نظرات کاربران
استقلال
حاج اسماعیل خوب میزنه .
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۷:۱۸
پاسخ
1
10
پرسپولیس قهرمان
بهترین گزینه علی علیپور هست ردخور نداره.
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۱:۵۲
پاسخ
13
3
ایمان۰۴
با اوج گیری استقلال دیگه بعید به نظر میرسه برای این تیم پنالتی بگیرن
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۷:۰۱
پاسخ
14
73
امیر ۶
همینایی هم که تا حالا گرفتن پنالتی نبوده.باد آورده رو باد میبره.
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۹:۱۶
9
3
سید666666
بگو خراب کن بعدی کیه ؟
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۳:۳۶
پاسخ
107
14
اژدهای آبی
ایسما رو عشقه. وریا که تاج سری چه پنالتی بزنی چه نزنی
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۴:۵۸
پاسخ
15
103
ساناز
ووریا غفوری و ایسما پنالتی ها را میزنند و گل میشه ان شاالله...
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۴:۴۳
10
60
Abedi
وریا و ایسما بهترین پنالتی زن هستن بدون شک فعلا وریا پنالتی زن اول استقلاله و توی تمرینات باید شفر جایگزین هم داشته باشه در صورتی که وریا نبود جایگزینش پنالتی بزنه اینم بگم وریا عالی زد پنالتیشو رحمان احمدی روز خوبش بود که گرفت وگرنه وریا عالی میزنه محسن کریمی هم پنالتی اولو به زیبایی گل کرد ولی داور تکرار گرفت در حالی که باید پنالتی دوم هم تکرار میشد ( طبق گفته کارشناس ها )
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۳:۲۱
پاسخ
8
104
امیدبوکانی
به زودی درفروردین ماه وریاغفوری پشت نقطه پنالتی وبیرانوندچاره ای جزتسلیم شدن نداره
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۸:۵۶
پاسخ
13
110
ایمان
انشالله بدون زدن پنالتی شانسپولیسو میبریم ک دیگه بعد بازی موقع زدن پامادشون غر نزنن و بگن داور ب نفع گرفت.
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۹:۳۸
2
6
Majid تاجی
پنالتی چرا..وریا تو خود جریان بازی هم گل میزنه..وریا خیلی عالیه، تیرخلاصو به تیم حریف میزنه
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۱:۱۱
0
5
ARYOBARZAN
وریا،منشا،ایسما خوبن حالا بعضی وقتا پنالتی هم خراب میشه دیگه از لمپارد فابرگاس و کاکا که نداریم تو پنالتی زدن اونام پنالتی خراب کردن
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۸:۴۷
پاسخ
2
87
گروهان سرخ
ما به پنالتی نیاز نداریم.وقتی سه تا چهارتا گل میزنیم. اون تیم خاص اگر داور براش پنالتی نگیره کاری نمی تونه انجام بده
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۲:۳۴
پاسخ
5
90
❤❤❤❤❤❤Yaser
پاتوسی ده میلیاردو نیم
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۳:۰۸
پاسخ
105
11
امیر آبی دل
ترابی 50 میلیون تومن خخخخخخخ
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۰:۲۵
9
73
مسعود گل باشی
بودیمیر 11میلیاردی مانمیگیم خود سایت های کرواسی وتیم دینامو زاگرب گفتن
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۲:۲۱
9
77
✔✰✰سجاد✰✰✔✔✰S47✰✔
من میگم ایسما
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۱:۵۵
پاسخ
6
82
امیر آبی دل
اگر یه نفر ثابت همیشه پنالتی بزنه به نفع تیمه... مثلا میتونن ایسما رو بزارن....... چون وریا بیشتر فنی میزنه تا قدرتی......... ایسما شاید بتونه هر دو کار رو انجام بده.... به هرحال مربی هرچی بگه همونه........
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۳:۴۶
پاسخ
6
65
عموسعید
با وجود بازیکنهایی مثل صیادمنش و غفوری که تا به محوطه جریمه تیم حریف میرسن تمارض میکنن و داور و فریب میدن باید هم تیم شانستقلال تمرکزش رو روی پنالتی زدن بزاره (طرفدارای تیم هوچیگر، لطفا فریب داور توسط بازیکنهای استقلال علی الخصوص این دو نفر و گرفتن پنالتی رو تو بازیهای قبل جستجو کنید)
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۷:۱۷
پاسخ
80
3
تــاج کبیر
:) داداش ما چ با پنالتی و چ بی پنالتی برنده میشیم . این شمایین که اگ پنالتی نگیرین مساوی میکنید یا میبازید
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۷:۵۰
1
4
Pouya2220
شانسپولیس رو روی دیوار های شهر بارسلونا حکاکی کردن داداش گلم :| حالا شما بگو شانستقلال چون شانسی شانسی به هر تیمی 4 تا گل میزنه :| 1 گل شما ولی خیلی کار شده ست بله... بودیمیر و شوت های بی نظیرش البته کلید موفقیت شماست... کاش ما هم یه دونشو داشتیم... حیف :( !
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۱:۰۱
4
49
مسعود گل باشی
هنوز به طارمی وبازبکنای شما نرسیدن اون مرحله قفله براشون عمویی مرحله خطا رو بازیکن حریف و گرفتن خطا برای تیمی که خطا کرده خخخ
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۱:۴۱
4
50
محمدبندرعباس
فقط وریا با تعصب
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۹:۴۷
پاسخ
5
63
ببرهای آبی
ایسما بهترین گزینه میتونه باشه
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۸:۴۷
پاسخ
5
66