پهلوان: توپ‌های‌مان تبدیل به گل نمی‌شود/ شرایط‌مان سخت شده است

پهلوان: توپ‌های‌مان تبدیل به گل نمی‌شود/ شرایط‌مان سخت شده است

855
18:49
22 اسفند 1396
هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: در هر دیدار بالای پنج فرصت گلزنی داریم، اما متأسفانه توپ‌های‌مان تبدیل به گل نمی‌شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: در هر دیدار بالای پنج فرصت گلزنی داریم، اما متأسفانه توپ‌های‌مان تبدیل به گل نمی‌شود.

به گزارش وبسایت نود، احسان پهلوان پس از تساوی یک - یک تیم تراکتورسازی مقابل الجزیره امارات درباره شانس دعوت شدنش به تیم ملی اظهار داشت: من تمام سعی‌ خودم را می‌کنم تا بهترین بازی را انجام دهم و همه تلاشم را برای موفقیت تیمم به کار می‌برم. پس از آن هم دعوتم به تیم ملی بستگی به نظر مربیان دارد و اگر به درد تیم بخورم، چرا که نه. آرزوی هر بازیکنی است به تیم ملی کشورش دعوت شود.

وی در مورد شرایط سخت تراکتورسازی برای صعود از گروه خود در لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: شرایط‌مان سخت شده است. ما در هر بازی بالای پنج موقعیت گلزنی داریم، اما یکی از آنها تبدیل به گل نمی‌شود.

20441

نظرات کاربران
سیروس
هواداران تراکتور الان با فحش و ناسزا تیمشونو برنده کنن!!!! داداش مگه با ۲ امتیاز هم میشه صعود کرد که شرایط شما سخت شده باشه....!!!؟
۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۰:۳۴
پاسخ
45
14
Tt
اولا فحش وناسزا که مختص تیم شماست بعد دربی دیدیم هوادارای مامنطقی ان وقتی میبینن تیم داره تلاششو میکنه ولی دست سرمربی خالیه چرا باید فحش بدن امروز هم همه تیم بخاطر بازی خوبش تشویق شد.
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۴۷:۴۰
7
33
سولدوز تراختور
جناب اونکی فوش میده شمایین نه ما.مهدی شریفی هم سربازمون بود و الان در قلبمون جا داره یا حاج صفی یا اخباری اینها عزیزان ما هستن تا ابد باید بین عالی شاه و شریفی فرق باشه یکی لیاقت فوش داره یکی هم لیاقت اینو داره بعده تمام شدن خدمتش سی هزار نفر به عشقش پا بشن و از ته قلب تشویقش کنن اونم شریفی بود سرباز شریف...یا علی
۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۳۶:۳۱
8
34