پورسعید: سازمان لیگ می‌تواند درمناطق سفید رقابت‌های فوتبال را به‌طور متمرکز برگزار کند

پورسعید: سازمان لیگ می‌تواند درمناطق سفید رقابت‌های فوتبال را به‌طور متمرکز برگزار کند

482
20:38
22 اردیبهشت 1399
عضو ستاد مبارزه با کرونا در ورزش ادعا کرد سازمان لیگ می‌تواند در صورت تمایل لیگ را به صورت متمرکز در مناطق سفید برگزار کند.

به گزارش سایت نود، مهرشاد پورسعید، عضو ستاد مبارزه با کرونا در ورزش ادعا کرد سازمان لیگ می‌تواند در صورت تمایل لیگ را به صورت متمرکز در مناطق سفید برگزار کند.

او گفت: در جلسه امروز تصمیمی در این مورد گرفته نشد. فقط بحث بررسی پروتکل‌های بهداشتی بود. خبری که منتشر شده منبع مشخصی ندارد و بیشتر حدس و گمان است.

وی  ادامه داد: بین بازگشایی و باز کردن تفاوت زیاد است. در بازگشایی باید پروتکل‌های بهداشتی ارایه شود و طرفین توافق کنند و ببینیم باشگاه‌ها توانایی اجرای پروتکل را دارند یا خیر. در حال حاصر تصمیمی گرفته نشده که بگوییم مسابقات این فصل تعطیل و ورزشکاران برای فصل بعد آماده شوند.

عضو ستاد مبارزه با کرونا در ورزش تصریح کرد: در جلسه امروز ستاد مبارزه با کرونا بیشتر در مورد سیر بیماری کرونا صحبت شد و در برخی مناطق کشور سیر بیماری نزولی است. باید ببینیم سازمان لیگ تمایل به اجرای مسابقات به صورت متمرکز  دارد یا نه؟ اگر سازمان لیگ بخواهد می‌تواند مسابقات را به صورت متمرکز در مناطق سفید برگزار کند.

پورسعید ادامه داد: در بوندس لیگا و سری A  ایتالیا هم پروتکل‌ها نوشته شده و غربالگری انجام شده و باید این کار در فوتبال ما هم صورت بگیرد. اینکه چه تعداد بیمار شده اند و چه تعداد مبتلا هستند. لیگ برتر قطعا به صورت قبل و با حضور تماشاگران قابل برگزاری نیست.

وی خاطرنشان کرد: قطعا لیگ باید بدون حضور تماشاگران برگزار شود و به صورت متمرکز هم قابل برگزاری در مناطق سفید است. باید دید سازمان لیگ تمایل به  برگزاری مسابقات به این شکل را دارد یا نه.

1977

نظرات کاربران