پورغلامی: جریان بازی کاملاً‌ در اختیار ما بود و فقط گل نزدیم

پورغلامی: جریان بازی کاملاً‌ در اختیار ما بود و فقط گل نزدیم

1372
23:29
15 آبان 1396
سرمربی تیم فوتبال جوانان کشورمان مدعی شد تیمش در مصاف با اردن اختیار عمل را در دست داشته و فقط گل نزده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال جوانان کشورمان مدعی شد تیمش در مصاف با اردن اختیار عمل را در دست داشته و فقط گل نزده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فرهاد پورغلامی پس از بازی ایران مقابل اردن در مرحله مقدماتی قهرمانی جوانان آسیا اظهار داشت: در این بازی بازیکنانم همه تلاش خود را به کار بستند و باید بگویم که جریان این مسابقه به صورت کامل به نفع ایران بود. ما شاهد یک بازی روان و مالکانه از تیم ایران بودیم و فقط گل نزدیم.

وی ادامه داد: دروازه‌بان اردن بهترین بازیکن تیمش بود و فرصت‌های زیادی را از تیم ما گرفت. با احترامی که برای حریف قائلم، اما باید بگویم ایران تیم برتر بازی بود و حیف شد که سه امتیاز را از دست دادیم. در کل جریان بازی، اردن سه بار هم روی دروازه ایران خطرساز نشد.

پورغلامی همچنین تصریح کرد: دو پیشنهاد برای کنفدراسیون فوتبال آسیا دارم. اول اینکه به جز برگزاری مسابقه به فکر کیفیت بازی هم باشند و این موضوع با برگزاری بازی‌ها به صورت یک روز در میان محقق نمی‌شود. حداقل فاصله میان مسابقات باید 72 ساعت باشد، چون در شرایط فعلی و با برگزاری بازی به صورت یک روز در میان، ریسک آسیب‌دیدگی‌ها بیشتر و بیشتر می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال جوانان کشورمان خاطر نشان کرد: پیشنهاد دوم من هم برگزاری مسابقات روز پایانی به صورت همزمان است. در حالی که می‌بینیم براساس برنامه اعلام شده ما در روز آخر ابتدا مقابل فلسطین به میدان می‌رویم و سپس تیم‌های اردن و سوریه با اطلاع از نتیجه بازی ایران به میدان می‌روند. به نظر من این رویه عادلانه نیست و امیدوارم کنفدراسیون فوتبال آسیا نسبت به این دو موضوع تجدیدنظر کند.

 

1004

 

نظرات کاربران
جادوگر
ایران صعود نمیکنه تمام تیم دفاعی همینه نتایج جرقه ای هستش
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۳:۲۲
پاسخ
1
1
امیرحسین
خدایا تیم های فوتبالمون رو از شر مربی های کم دانش محفوظ بدار ... بگم مدیرهای سیاسی و بی سواد هم شرشو کم کن یحتمل میشه آروزی دور و دراز ...
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۳:۳۹
پاسخ
0
2