پورغلامی: فرصت‌های 95 درصدی را هم گل نکردیم

پورغلامی: فرصت‌های 95 درصدی را هم گل نکردیم

1898
20:04
23 شهریور 1397
سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: فرصت های گلزنی بالای ۹۵ درصد داشتیم که گل نشد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: فرصت های گلزنی بالای ۹۵ درصد داشتیم که گل نشد.

به گزارش وبسایت نود، فرهاد پورغلامی در نشست خبری گفت: بازی را خوب شروع نکردیم اما در اواخر نیمه اول بهتر شد. جام حذفی فرصت خوبی برای تیم‌هاست. فرصت های گلزنی بالای ۹۵ درصد داشتیم که گل نشد. این فرصت‌ها را باید تبدیل به گل کنیم.

وی افزود: بازی را خوب شروع نکردیم اما هر چه از بازی گذشت بهتر شدیم. جام حذفی استراتژی خاص خودش را دارد. ما روی یک اشتباه فردی به حریف پنالتی دادیم.

سرمربی ملوان در مورد پوریا غلامی که باعث این پنالتی شد،‌گفت: پوریا از بهترین بازیکنان تیم ماست خودش هم از این بابت خیلی ناراحت است،‌ما 4 موقعیت خوب گلزنی داشتیم که از دست رفت باید تمرکز بیشتری داشته باشیم و به سرعت خودمان را بازسازی کنیم.

پورغلامی در مورد کسر 6 امتیاز از این تیم در لیگ یک اظهار داشت: این چالش منفی 6 امتیاز کار ما را سخت‌تر کرده است باید برای آینده بیشتر تمرکز کنیم. از هواداران ملوان به خاطر این باخت عذرخواهی می‌کنم چون می‌دانم این بازی چقدر برایشان مهم بود.

 

1004

 

نظرات کاربران
Forza juve
این بازیکنای بی ادعا و ارزون قیمت،با غیرت و تعصب بازی خوبی ارائه دادن و شأن ملوانو حفظ کردن. اما واقعا این تماشگرا هیچ اهمیتی نمیدن که بزرگانی مث مرحوم قایقران،غفور جهانی،سید جلال و خیلیای دیگه تو این تیم بودن و حتی با تاثیر منفی باعث شدن بازیکنا به اشتباه بیفتن و بازیکنای جوون درگیر مسائل حاشیه ای و جو ورزشگاه شن... این تیم پارسال به مراتب ضعیف تر بود و سپیدرود که تیم بهتری نسبت به الان بود رو تو رشت 3_1 برد و جلوی نساجی پیروز شد و با اشتباه داور دوتا مساوی با مسجدسلیمان کرد که الان لیگ برتره. اگر طرفدارا و استادیوم رو فاکتور بگیریم،فوتبال و اسم ملوان واقعا قابل احترامه
۲۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۰۵:۴۶
پاسخ
9
7