پورموسوی: بازگشت تیم ما پس از بازی با پرسپولیس سخت بود

پورموسوی: بازگشت تیم ما پس از بازی با پرسپولیس سخت بود

1154
22:56
19 مرداد 1397
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: بازگشت تیم ما پس از بازی با پرسپولیس سخت بود.

وبسایت رسمی برنامه نود -سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: بازگشت تیم ما پس از بازی با پرسپولیس سخت بود.

به گزارش وبسایت نود،اکبر پورموسوی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: سخت بود پس از شکست سه بر صفر برابر پرسپولیس برگردیم. بازیکنان هر چه داشتند گذاشتند. تیم ما معایبی به خصوص در خط جلو دارد که باید برطرف کنیم.

وی ادامه داد: شاهد یک بازی پایاپای بودیم. خیلی دوست داشتیم که بازی گل داشته باشد و مساوی نشود. ما چهار تغییر اساسی در تیم داشتیم، اما با این حال به دنبال بازی مستقیم نبودیم. به خوبی تا پشت محوطه جریمه می‌رفتیم، اما نتوانستیم به گل برسیم.

سرمربی فولاد خوزستان گفت: برای نفت مسجدسلیمان در مسابقات آینده آرزوی موفقیت می‌کنم.

 

1004

نظرات کاربران
لیورپول خوزستان
واقعا بازی کردین؟؟؟؟؟؟؟؟ نتونستین چهارتا موقعیت که هیچ چهارتا پاس بدین نفت و نبردین می خواین ذوب و سپاهان و استقلال و تراکتورو ببرین ما تماشاگرا نمی خوایمت فقط یکی مثل شفر یا برانکو رو می خوایم پارسال استقلالم تا زمانی که شفر و نیاورد وضعیتش همین بود یا پرسپولیس قبل برانکو مربی مهم ترین رکن هر تیمه که متاسفانه فولاد ایونو نداره جان هرکی دوست دارین اینو اخراجش کنین از زمانی که اومده فقط فاجعه به بار آورده اون از باخت 4 بر 1 پارسال اینم از 3 بر 0 امسال ما کسب سهمیه رو نمی خوایم ما فقط فقط قهرمانی رو می خوایم مسئولین فولاد به فکر تغییر سرمربی باشن خواهشا
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۱۹:۳۴
پاسخ
1
24