پورموسوی: بازیکنانم فردا مقابل الهلال عربستان با قلب‌شان بازی می‌کنند

پورموسوی: بازیکنانم فردا مقابل الهلال عربستان با قلب‌شان بازی می‌کنند

766
15:53
01 خرداد 1396
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان ایران گفت: بازی با الهلال یکی از بهترین بازی‌های ما خواهد بود چرا که بازیکنانم با قلب‌شان بازی خواهند کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان ایران گفت: بازی با الهلال یکی از بهترین بازی‌های ما خواهد بود چرا که بازیکنانم با قلب‌شان بازی خواهند کرد.

به گزارش وب سایت نود، سیداکبر پورموسوی در نشست خبری پیش از بازی با الهلال عربستان در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار کرد: از عمان و فدراسیون این کشور و همچنین دکتر چیگل و آقای تقی‌پور که در برگزاری این مسابقه به ما کمک کردند، تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: به پاس همکاری دولت عمان و فدراسیون این کشور علی‌رغم اینکه هزینه تماشای این بازی تقریبا شش ریال درآمده بود، مدیریت باشگاه تصمیم گرفت برای اینکه هواداران بیشتری از این بازی دیدن کنند، بلیت این بازی چهار ریال شود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان عنوان کرد: ما بعد از بازی با الجزیره به دلیل فشردگی مسابقات، چهار روز تمرینات تیم را جهت استراحت تعطیل کرده بودیم. در ادامه نیز سوءتفاهم کوچکی پیش آمد که خدا را شکر با درایت مدیریت باشگاه حل شد و بازیکنان با آمادگی کامل به این دیدار رسیدند.

وی خاطرنشان‌کرد: برای دیدار فردا غایبی نداریم و همه بازیکنانم را در اختیار دارم.

پورموسوی در پاسخ به این سوال که چه مشکلی داشتید که اکنون می‌گویید حل شده است، اظهار کرد: در هر خانواده‌ای طبیعی است که با توجه به شرایط مسابقات و تمرینات، سوءتفاهم‌هایی به وجود بیاد، اما مهم این بود که قبل از سفر به عمان، مشکل برطرف شد و ان‌شاءالله لطمه‌ای به تیم وارد نمی‌شود.

وی افزود: مطمئنا بازیکنان در بازی فردا با تمام وجود و قلبشان بازی می‌کنند چرا که از روز اولی که وارد این رقابت‌ها شدیم، هیچ کسی باور نمی‌کرد که تیم استقلال خوزستانی که برای اولین بار است در این مسابقات شرکت می‌کند، بتواند از گروه خودش صعود کند. خدا را شکر که با لطف خدا و تلاش و همت بازیکنانم و همچنین زحمات کادر فنی توانستیم تمام این باورها را بشکنیم و به مرحله یک‌هشتم نهایی صعود کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: مطمئن باشید که فردا یکی از بهترین بازی‌های تیم استقلال خوزستان را خواهید دید، چرا که بازیکنانم با قلب‌شان بازی می‌کنند و بازی برای هر حریفی برابر ما سخت خواهد بود.

وی ادامه داد: فردا ما مقابل یکی از بهترین، قوی‌ترین و پرافتخارترین تیم‌های آسیا قرار می‌گیریم و با احترام به حریف باید بگویم فوتبال غیرقابل پیش‌بینی است و امیدوارم فردا یک بازی دیدنی، جذاب و جوانمردانه به نمایش بگذاریم.

 

2051

نظرات کاربران
لستر خوزستان
انشالله یه بازی در حد خوزستان و ایران رو به نمایش بزارید ، توقع برد نداریم ولی آبرومندانه بازی کنید
۰۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۷:۰۰
پاسخ
4
12
امیر
سید کاپلو ❤❤❤❤
۰۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۴:۴۰
پاسخ
7
7
خوزستان
آره راست میگی قلبشونم فقط با پول میزنه!!! این حرفا دیگه قدیمی شده، جلو یه تیم عربستانی اعتصاب کردیدو آبرو فوتبال ایران و بردید حالا حرف از قلب میزنی و.... خجالت بکش
۰۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۵:۲۹
پاسخ
7
13