پورموسوی: به خاطر هواداران واقعی فولاد و بازیکنانم به مشهد آمدم

پورموسوی: به خاطر هواداران واقعی فولاد و بازیکنانم به مشهد آمدم

1957
10:29
09 آبان 1396
سرمربی فولاد خوزستان در خصوص تصمیم خود مبنی بر همراهی تیمش در بازی برابر پدیده، گفت: به خاطر هواداران واقعی فولاد و بازیکنانم به مشهد آمدم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی فولاد خوزستان در خصوص تصمیم خود مبنی بر همراهی تیمش در بازی برابر پدیده، گفت: به خاطر هواداران واقعی فولاد و بازیکنانم به مشهد آمدم.

 

به گزارش وب سایت نود، سیداکبر پورموسوی در این خصوص اظهار کرد: طی چند روز گذشته مشکلاتی به وجود آمد که تصمیم گرفتم در تمرینات شرکت نکنم و برای بازی با پدیده نیز روی نیمکت نباشم و به همین دلیل روز گذشته همراه با بازیکنانم به مشهد نیامدم اما وقتی هواداران واقعی و اصیل فولاد از این موضوع با خبر شدند، طی پیام‌ها و تماس‌هایی که با من داشتند، خواستند که تیم را در بازی امروز (سه‌شنبه) همراهی کنم. من هم به خاطر نام بزرگ فولاد و این هواداران که در همه حال از تیم حمایت می‌کنند و همچنین با توجه به درخواست بازیکنانم برای بودن در کنارشان، در نهایت تصمیم گرفتم که به مشهد بیایم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با ابراز امیدواری نسبت به حل مشکلات به وجود آمده توسط باشگاه، افزود: وقتی تیم در حال خوب نتیجه گرفتن است، همه باید همدل و همراه باشند تا تیم با انگیزه بیشتر به کار خود ادامه دهد نه این که عده‌ای مانع ادامه کار شوند و سنگ اندازی کنند.

وی در پایان عنوان کرد: در بازی برابر پدیده نیز با تمام وجود به میدان خواهیم رفت و فارغ از تمام مشکلات چند روز اخیر، تنها به دنبال کسب سه امتیاز این دیدار هستیم و امیدوارم با دست پر به اهواز برگردیم.

 

2051

نظرات کاربران
khouzestan
چند سال ه یه ماش آدم شر دور باشگاه فولاد رو گرفتن و فقط دنبال پول زور گرفتن از باشگاه هستن و خداوکیلی فوتبال اصلا نمیشناسن و ورزشی نیستن. ای کاش برنامه نود یه گزارش از این معضل فوتبال تهیه کنه
۰۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۹:۰۹
پاسخ
1
6
علی
جمع کن برو بابا .اون از تو استقلال خوزستان بودنش که روزی دوبار استعفا میداد اینم از تو فولاد بودنش .داداش ،برادر ،عموهه فوتبال ما همینه استقلال و پرسپولیس با اون همه یال و کوپال مشکل ،اون هم ازنوع مالی دارن و به همین خاطر دارن از اسیا حذف میشن اونوقت شما دم به ساعت می نالی .فوتبال ما همینه میتونی بمون نمی تونی برو به پیشنهادهای رئال و بارسلونات جواب مثبت بده اونجا مشکل ندارن و راحت میتونی به مربیگریت ادامه بدی
۰۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۶:۱۹
پاسخ
0
7