پورموسوی: روی غفلت دو گل خوردیم/امیدوارم در بازی برگشت هم عملکرد خوبی داشته باشیم

پورموسوی: روی غفلت دو گل خوردیم/امیدوارم در بازی برگشت هم عملکرد خوبی داشته باشیم

1891
00:09
03 خرداد 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان، گفت: در نیمه اول عملکردمان بسیار خوب بود و برنده به رختکن رفتیم اما در نیمه دوم روی دو غفلت دو گل دریافت کردیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان، گفت: در نیمه اول عملکردمان بسیار خوب بود و برنده به رختکن رفتیم اما در نیمه دوم روی دو غفلت دو گل دریافت کردیم.

به گزارش وبسایت نود ، سیدسیروس پورموسوی در نشست خبری بعد از دیدار مقابل الهلال عربستان در مورد دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی، گفت: بازی خوبی بود در نیمه اول تمام نقاط قوت حریف را پوشش دادیم و به گل رسیدیم. در نیمه اول عملکردمان بسیار خوب بود و برنده به رختکن رفتیم.

وی افزود: متاسفانه در نیمه دوم روی دو غفلت دروازه ما باز شد. بعد از گلی که خوردیم با تعویض‌هایی که کردیم یکی دو موقعیت صد در صد داشتیم که از دست رفت. تلاش می‌کنیم در چند روز باقی مانده به لحاظ روحی و بدنی روی تیم کار کنیم تا بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم. فارغ از هر نتیجه‌ای که به دست می‌آید امیدوارم بتوانیم عملکرد خوبی مثل بازی امشب در بازی برگشت داشته باشیم.

پورموسوی در پایان گفت: جا دارد روز سوم خرداد آزادسازی خرمشهر را به مردم عزیز ایران به خصوص مردم خرمشهر تبریک بگویم.

 

2020

نظرات کاربران
خسرو
واقعا دمتون گرم عالی بازی کردید، بدون امکانات و بدون هیچ پشتیبانی که خیلی از تیم ها دارن براتون آرزوی موفقیت میکنم
۰۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۲:۴۱
پاسخ
1
7
علی
حاشیه نرو برادر دوست داشتید ببازید باختیت.اگه غیر این بود هزار بار هنگام مسابقات حساس مثل بچه های دوساله قهر و اشتی بازی را نمی نداختید بعدش هم بگید با قلبمان بازی می کنیم
۰۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۳۲:۴۱
پاسخ
8
4