پورموسوی: مذاکره‌ای با نفت مسجدسلیمان انجام ندادم/ جدایی‌ام از تیم جوانان اخلاقی نیست

پورموسوی: مذاکره‌ای با نفت مسجدسلیمان انجام ندادم/ جدایی‌ام از تیم جوانان اخلاقی نیست

1333
14:48
17 مهر 1398
سیداکبر پورموسوی، سرمربی تیم فوتبال جوانان ایران مذاکره‌اش با مسئولان باشگاه نفت مسجدسلیمان را تکذیب کرد.

به گزارش وب سایت نود، سیداکبر پورموسوی در واکنش به اینکه گفته می‌شود مسئولان باشگاه نفت مسجدسلیمان با او مذاکره کرده‌اند، اظهار داشت: این موضوع صحت ندارد و در حد یک شایعه است. من اهواز هستم و قرار است به تهران بیایم تا از روز جمعه تمرینات تیم جوانان را شروع کنیم. تا به امروز هیچ صحبتی با باشگاه نفت مسجدسلیمان نداشتم و تماسی هم با من گرفته نشده است.

وی در پاسخ به این پرسش که «اگر به شما پیشنهاد بدهند، امکان دارد به لیگ برتر بازگردید؟»، خاطر نشان کرد: من با تیم فوتبال جوانان قرارداد دارم و کمتر از یک ماه دیگر هم رقابت‌های مقدماتی قهرمانی آسیا شروع خواهد شد. به هیچ عنوان جدایی‌ام از تیم ملی جوانان اخلاقی نیست.

2051

نظرات کاربران
عشقپولیسی ام
بااینکه مربی ه خوبی بنظر میاد ولی نباید فراموش،کنیم که سابقه چندانی در عرصه مربیگری روی نیمکت تیم های درجه یک((در حد لیگ برتر خودمون)) رو نداره و فقط بواسطه اخراج یک مربی ایشون بعنوان مربی موقت اعلام شدن ولی بخاطر نتایجی که گرفت گذاشتن ادامه بده . در کل بنظر من ایشون به هیچ وجه گزینه مناسبی برای تیم ملی جوانان کشورمون نیست و باید فردی چنین سمتی بگیره که سوای دانش فنی دانش نوع برخورد و کار کاردن با بچه های تیم ملی با اون سن و سال رو داشته باشه و حتما از قبل اموزش های لازم رو دیده باشه ، افرادی مثل مهدوی کیا برای چنین پستی عالی ان ولی یکی مثل مهدوی کیا تیم جوانان براش کوچیکه و براحتی میتونه حتی سرمربی تیم ملی بزرگسالانمون باشه و مدیران تیم ملی با گرفتن مشاوره از مهدوی کیا میتونستن یک مربی عالی انتخاب کنن مثل یکی از دستیاران مهدوی کیا.
۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۷:۰۳
پاسخ
3
0
اولین چاه نفت خاور میانه
دمت گرم
۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۰:۲۷
پاسخ
0
14