پوچتینو: قیمت گذاری روی کین غیرممکن است

پوچتینو: قیمت گذاری روی کین غیرممکن است

7427
20:49
08 دی 1396
طبق صحبت های مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تیم تاتنهام، قیمت گذاری روی هری کین، مهاجم رکورد شکن این تیم غیرممکن است.

وبسایت رسمی برنامه نود - طبق صحبت های مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تیم تاتنهام، قیمت گذاری روی هری کین، مهاجم رکورد شکن این تیم غیرممکن است.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، کین که در دو بازی اخیر خود مقابل برنلی و ساوتهمپتون هت‌تریک کرده، احتمال حضورش مقابل سوانزی در 2 ژانویه به دلیل سرماخوردگی در هاله ای از ابهام است. مهاجم تیم ملی انگلیس با عبور از مسی به عنوان بهترین گلزن سال 2017 لقب گرفت و رکورد بیشترین گل زده در یک سال تقویمی لیگ برتر را که در اختیار آلن شیرر بود را هم شکست.

با وجود شایعاتی که خبر از علاقه رئال مادرید به جذب مهاجم ملی پوش انگلیسی تاتنهام می دهند، سرمربی آرژانتینی این تیم گفت:

او را اینجا می خواهیم، بنابراین در حال حاضر هیچ قیمتی ندارد. می توانیم در مورد خیلی چیز ها صحبت کنیم اما قیمت گذاری روی او غیرممکن است. این مسئله به عهده رئیس باشگاه [دنیل لوی] است، نه من. برای من آسان است، اما برای رئیس متفاوت خواهد بود. چیزی تغییر نکرده، برای من هری سه سال پیش هم یک فوق ستاره بود، یک سال قبل و شش ماه قبل و یک هفته پیش هم همینطور بود. با او همیشه مثل یک فوق ستاره رفتار شده است.

از روز اول به او اعتماد داشتیم چون پتانسیلش را حس کردیم و به خاطر تمام دستاورد هایی که داشته، شایسته تقدیر است. آلن [شیرر] بهتر از من می داند چرا که یک انگلیسی است، و با ذهنیت انگلیسی آشناست. ممکن است که او هم مثل توتی در رم، از این قبیل بازیکنان باشد. این خبر هوادارانمان را خوشحال می کند چون هری فوق العاده حرفه ای است. پس چرا که نه؟

اخیراً ویرجیل فن دایک، مدافع هلندی با مبلغ 75 میلیون یورو راهی لیورپول شده است؛ از پوچتینو خواسته شد که مبلغ انتقال او را با کین مقایسه کند:

هیچ قیمتی روی کین نگذاشته ایم. باید در مورد واقعیات صحبت کنیم و واقعیت این است که لیورپول 75 میلیون یورو پرداخته است. اگر بازیکنی می خواهید، باشگاه مبغلی می خواهد و شما آن را پرداخت می کنید و این واقعیتی در مورد فن دایک است. نمی توانیم در مورد یک بازیکن خیال پردازی کنیم. برای کین اگر پیشنهادی از راه برسد، بررسی خواهیم کرد. 100 میلیون پوند، 300 میلیون پوند یا 500 میلیون پوند - فوتبال همین است و همه چیز به پیشنهاد ها و بازار بستگی دارد. هر باشگاهی می تواند هر کاری که خواست بکند، این به من ربطی ندارد.

1771

نظرات کاربران
Ehsan
این به گرد پا کینگ مسی هم نمیرسه
۰۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۵۴:۳۶
پاسخ
28
30
مهران
چه ربطی داشت؟
۰۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۷:۰۸
3
12
Hala Madrid
تنها راهش اینه که پوچتینو بشه سرمربی رئال زیدان این فصل چوب اعتماد بیش از اندازه شو به بنزما خورد سه چهارتا بازیکن خوب اول فصل فروختن و چارتا جوون اوردن که کلا فیکس نیمکتن یا اصلا جز ۱۸ تا نیستن! والا تو بازیهای کامپیوتری هم اینجوری تو نقل انتقالات عمل نمیکنن! این فصل برای رئال از دست رفته امیدوارم این خرجی که این فصل نکردن بذارن برای فصل بعد
۰۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۹:۴۰
پاسخ
8
24