پوچتینو: کار ونگر تحسین برانگیز است، او یک مربی خاص است

پوچتینو: کار ونگر تحسین برانگیز است، او یک مربی خاص است

2872
20:00
25 آبان 1396
پوچتینو به تحسین آرسن ونگر پرداخته است.

وبسایت رسمی برنامه نود - پوچتینو به تحسین آرسن ونگر پرداخته است.

به گزارش وبسایت نود، در آستانه دربی حساس شمال لندن میان تیم های آرسنال و تاتنهام، پوچتینو سرمربی اسپرز به تمجید از ونگر پرداخته و او را یک مربی خاص توصیف کرده است. پوچتینو در توصیف سرمربی فرانسوی چنین گفته است:

ونگر مربی فوق العاده ای است، برای او احترام زیادی قائلم و تحسینش می کنم. مسلم است که طی 20 سال گذشته آرسنال همیشه بالاتر از تاتنهام قرار داشته و ونگر به خاطر این موضوع، شایسته تحسین است. پنج سال ماندن در یک باشگاه، نشان می دهد که یک مربی خوب هستید، اگر ده سال در یک باشگاه بمانید، یعنی یک مربی خیلی خوب هستید ولی 20 سال ماندن در یک باشگاه، نشان دهنده آن است که واقعاً خاص هستید. ونگر را تحسین می کنم. او مربی خاصی است.

آرسنال تیم خیلی خوبی است، در چنین بازی هایی، هیچ تیمی را نمی توان از پیش برنده تصور کرد. ونگر بهتر از من می داند که دربی فقط شامل خوب بازی کردن و عملکرد مناسب نیست. بازی خاصی است و برای هواداران هر دو تیم اهمیت زیادی دارد. در دربی هر اتفاقی ممکن است رقم بخورد.

1878

نظرات کاربران
Cr7-17
اره خیلی خاصِ هیچ مربی ای نمیتونه هرسال تیمشو چهارم پنجم کنه و ۱۰تا۱۰تا ازبایرن بخوره
۲۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۱۳:۳۷
پاسخ
22
8
amin
برای شمایی که همیشه مربیا رو با جام بردناشون میسنجید قطعا ونگر رو مربی خوبی نمیدونید. در حالیکه ونگر الان بخشی از اعتبار فوتبال انگلیسه. یه مربی کاربلد که استاد مدیریت مالی و هزینه های باشگاه هست. کلی بازیکن ریز و درشت به فوتبال جهان معرفی کرده. با مدیریت هزینه هاش باشگاه ورزشگاه جدیدو ساخته. همین جزو ۴ تیم بودن توی 20 سال اونم تو لیگ انگلیسی که همیشه 6 تا تیم بزرگ داره مگه کم چیزیه؟ این اصلا فرض میکنیم که هیچوقت جام هم نبره در حالیکه همین پارسال اف ای کاپ رو برده که از نظر شما بی اهمیته.ونگر از نظر بزرگی و کارایی که توی فوتبال کرده، فقط با فرگوسن قابل قیاسه و نه هیچ مربیه دیگه. همه مربیا بعد از یکی دو سال دستشون برای بقیه رو میشه و معمولا خیلی رو نیمکت ها دووم نمیارن. مگه شوخیه یه مربی 20 سال رو نیمکت یه تیم دووم بیاره؟ همه بازیکن هایی هم که باهاش کار کردن اذعان دارن که چه مربی فوق العاده ایه. شما هم احتمالا طرفدار رئالی که همه رو با جام میسنجی. در مورد بایرن هم که اگه بازیو دیده باشی نمیگی چرا 5 تا یا 10 تا خورده. تیم ده نفره شد، دیگه فرقی نمیکرد که یک هیچ ببازه یا 10 هیچ. میخواست جبران کنه. مگه همین رئال یه روزی از بارسا 6 تا نخورده همین چند سال پیش؟
۲۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۱:۱۴
0
8
پارسا
مربیانی مث ونگر واقعا خاص و فوق العاده هستند .. بهتره وقتی مقایسه می کنیم همه چیز رو با هم مقایسه کنیم آرسنال بین چلسی و سیتی و یونایتد کمترین خرج رو تو نقل و انتقالات می کنه ، پارسال یونایتد با ۱۰۰ میلیون یورو پوگبا رو خرید امسال سیتی کل خط دفاعش رو عوض کرد ... بهترین مربی برای سیاست باشگاه آرسنال ونگره
۲۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۲:۲۱
0
6