پپ گواردیولا در فکر خرید سه یا چهار بازیکن در تابستان

پپ گواردیولا در فکر خرید سه یا چهار بازیکن در تابستان

5285
21:12
24 اردیبهشت 1398
منچسترسیتی می خواهد ترکیب خود را در تابستان باز هم تقویت کند.

به گزارش وبسایت نود، ESPN مدعی شده است پپ گواردیولا با وجود قهرمانی در این فصل از لیگ برتر، باز هم می خواهد در تابستان تیمش را تقویت کند و سه یا چهار خرید را مدنظر قرار داده است.

منچسترسیتی بعد از رکوردشکنی امتیاز در فصل گذشته لیگ برتر، در فصل 2018-2019 توانست از عنوان قهرمانی اش در لیگ برتر دفاع کند و با قهرمانی در جام حذفی هم می تواند سه گانه داخلی را تکمیل کند. با وجود تمام اینها، پپ گواردیولا همچنان به فکر تقویت ترکیب تیمش است و می خواهد برای فصل آینده یک ترکیب سرحال و قوی را داشته باشد.

بر همین اساس عنوان شده که همچنان خرید یک هافبک دفاعی برای پوشش فضای جلوی مدافعین و جانشینی بازیکنی مثل فرناندینیو، اولویت اول سیتی است. رودری هرناندز ستاره جوان اتلتیکو، گزینه اول پپ گواردیولا است و انها این بازیکن را به سائول ترجیح می دهند. ضمن اینکه انتظار می رود فیل فودن 18 ساله بعد از نمایش های خوبش در اواخر فصل، سال آینده فرصت بیشتری برای درخشش پیدا کند.

از سویی دیگر عملکرد خوب زینچنکو نیز موجب شده است که حالا خرید یک مدافع چپ اولویت کمتری برای پپ داشته باشد. با این حال گزینه اصلی انها برای این پست بن کیلول از لسترسیتی است.

سیتی در حالی در تلاش برای تقویت تیم خود است که پپ در سه فصل اخیر در اتحاد نتوانسته در اروپا به توفیق برسد و مقامات منچسترسیتی همچنان در رِؤیای موفقیت در لیگ قهرمانان به سر می برند. همۀ اینها در شرایطی است که خطر محرومیت از حضور در لیگ قهرمانان اروپا نیز به طور جدی سیتی را تهدید می کند.

1878

نظرات کاربران
فرهاد
به نظر من این تیم دوتا دفاع مثل فن دایک داشته باشه هیچ نقصی نداره.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۱:۲۶
پاسخ
1
10
fffff
جالب اینجاست ....... بازیکنای سیتی قبل اینکه بیان سیتی در حد خوب بودن.. خیلیاشم ناشناخته!! الان شدن ستاره!! افتخار میکنم به این تیم که انقدر ستاره سازه!! بازیکنای خوب رو میخره 40 یا 50 میلیون میشن ستاره قیمتشون میره بالا 100 میلیون!! حسادت نکنین لطفا!! خیلی از تیما فقط بلدن ستاره بخرن و خرابش کنن.. پوگبا! دنبله!کوتینیو!سانچز!مایکل اون و کاکا که نابود شدن تو رئال! چون میدونین نه مدیرعامل نه سرمربی درست حسابی دارین هرچقدرم خرج کنین موفق نمیشین.. واقعیت تلخه!! البته لیورپول رو قبول دارم نمیگم خرج نکرد قهرمان نشدن اما تیم خیلی خوبین چون مربی خوبی دارن.. و رفتن فینال اروپا..
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۸:۲۵
پاسخ
36
29
عشقممم نیمار
گواردیولا بیاد منو بخره !! . دو‌تیم‌کامل ستاره داره ..دیگ اصا جا داره بخره ؟؟ :-P این همه ستاره میخره ..اخرش تو‌اروپا فقط برای ورزش و‌تفریح کردن بازی میکنه :-) اما خبری شنیدم ک قراره سانه ب بایرمونیخ بره ..اگ‌حقیقت داشته باشه ..امیدوارم گواردیولا ..نیمارمو بخره ک ایشالا با نیمارم‌دیگ ۱۰۰٪ قهرمان اروپا میشه وگنه زودی حذفه :-)
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۶:۴۵
پاسخ
40
17
محمود
نه اینکه نیمار پاریس رو هر سال داره قهرمان اروپا میکنه ...پپ فوق ستاره نمیخره در واقعه بازیکن بالای ۱۰۰تا نمیخره..و در اخر تورو بخره برا چی که براش جوگ بگی
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۱:۱۰
8
38
nikolay
این تیم بی اصالت هیچ وقت توی سطح اروپا موفقیت کسب نمیکنه YNWA
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۵:۵۲
پاسخ
28
24
بهرام
بعد از این مدارک وحشتناکی عیله سیتی رو شده و نقض قوانین مالی تعجب میکنم محرومیت براشون در نظر نگرفتن میگن نهایتا یه فصل حق حضور تو اروپا رو ندارن خیلی عجیب حداقل دو فصل از خرید و حضور تو اروپا باید محروم باشن برین بخونین چه کارهایی انجام دادن جالبه
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۷:۵۱
پاسخ
14
17
آفتاب پرست
همین الان سیتی یه تیم اماده داخل زمین و یه تیم آماده تر روی نیمکتش داره!!! اونوقت با همچین شرایطی که سیتی 30 تا ستاره فوق العاده داره دو فصل پشت سر هم قهرمان شدن تازه همه به مربیگری گواردیولا افتخارم میکنن!!! نمیدونن که همیشه نتیجه دو دو تا میشه چهارتا!!!! با سه تیم اماده حداقل نتیجه همین قهرمانیه!! اینو با لیورپولی مقایسه بکنین که کلا 14 نفره بازیکن درست حسابی داره!!
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۷:۲۶
پاسخ
32
46
امیر
لیورپول هم کم بازیکنایی نداره. میخوای تاثیر مربی را بدونی نتیجه کار والورده را ببین تو بارسا تیم را به گند کشیده یه عالمه هم هزینه کرده. برعکس نتیجه کار کلوپ را ببین تو لیورپول. مربی خیلی خیلی مهم است و بدون مربی خوب تیم نتیجه نمیگیره. فقط یه مربی خوب میتونست لیورپول امسال را متوقف کنه.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۲:۱۷
1
6
Javad
من نمیدونم یه عده چرا اینقد به خریدای سیتی گیر میدن!!! بابا مگه چقد بازیکن داره؟! انقد حسادت آخههه...
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۶:۲۹
پاسخ
43
31