پیام تبریک فرگوسن برای ونگر

پیام تبریک فرگوسن برای ونگر

8916
00:35
11 دی 1396
فرگوسن، شکستن رکورد از سوی ونگر را به این مربی فرانسوی تبریک گفت.

وبسایت رسمی برنامه نود - فرگوسن، شکستن رکورد از سوی ونگر را به این مربی فرانسوی تبریک گفت.

به گزارش وبسایت نود، آرسن ونگر با حضور روی نیمکت آرسنال در دیدار مقابل وست برومویچ توانست به رکورد ۸۱۱ بازی در لیگ برتر برسد تا پرسابقه ترین مربی تاریخ لیگ برتر لقب گیرد. او هفته گذشته به رکورد ۸۱۰ بازی فرگوسن رسیده بود. ونگر در این ۸۱۲ بازی، ۴۶۸ پیروزی، ۱۹۸ مساوی و ۱۴۵ شکست.  ۱۵۲۵ گل برای تیم ونگر. آرسنال در دوران ونگر ۷۸۲ گل خورده و ۱،۹۸ امتیاز در هر بازی به دست آورده است. ۱۶۰۲ امتیاز مجموع امتیازات آرسنال در این ۸۱۲ بازی است.

فرگوسن سرمربی سابق منچستریونایتد در مورد دستاورد ونگر چنین گفته است:

به ونگر بابت شکستن این رکورد، تبریک می گویم. این یک رکورد فوق العاده است که برای دستیابی به آن نیاز به حرفه ای گری و فداکاری زیادی است. شک دارم که آیا روزی این رکورد توسط مربی دیگری شکسته شود. بابت این رکورد و خدمت به فوتبال و باشگاه آرسنال، به ونگر تبریک می گویم.

1878

نظرات کاربران
Ahwaz in Red
حیفه این ذهن های خلاق بود که به این زودی پیر بشن حضورشونو از ما دریغ کنن. . . افرادی مثل فرگوسن ونگر کرویف شنکلی تراپاتونی و . . .
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۴:۰۶
پاسخ
0
18
فیفا
نشستن 811 بار روی صندلی مربیگری یک تیم لیگ برتری جزیره واقعا کار سخت و مقت افزای هست....ولی رکوردها...جام ها... و تمام افتخاراتی که سر الکس تو این مدت با شیاطین سرخ بدست اورده اصلا قابل مقایسه با هیچ مربی دیگری در لیگ جزیره نیست و نخواهد بود.... کاش هیچ موقع بازنشست نمیشدی مرد بزرگ...منچستر بعد تو دیگه هیج موقع اون منچستر زمان تونشد که نشد.....
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۰:۵۷
پاسخ
4
10
جعفر
ای کاش آمارش یه مقایسه با آمار فروسن میشد.
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۶:۲۵
پاسخ
3
5
بچه کف ماهشهر
ای دمت گرم.عجب سخن قصاری گفتی.
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۵:۳۲
1
3
GOoNer
هر دو از بهترین مربیای تاکتیکی تاریخ فوتبال که خدمات فراوانی به فوتبال کردن. پروفسور ونگر میتونست ده سال پیش پیشنهاد رئال رو قبول کنه و جامهای فراوانی رو کسب کنه ولی به آرسنال وفادار موند و از هیچ ستاره سازی کرد و با فوتبال رویایی ونگربال ما گانرها و همه فوتبال فن ها رو به وجد میاورد ولی حیف که هرکسی یه دوره ای داره. کاش میشد کلوپ این فصل اخراج میشد و فصل بعد سرمربی آرسنال میشد چون نزدیکترین سبک رو به آرسنال سالهای پیش ونگر داره و حتی رئیس ونگر رو الگوی خودش دونسته
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۱۱:۲۰
پاسخ
1
21