پیام تسلیت فدراسیون فوتبال درپی درگذشت سحر خدایاری

پیام تسلیت فدراسیون فوتبال درپی درگذشت سحر خدایاری

12692
19:50
19 شهریور 1398
فدراسیون فوتبال و باشگاه‌های پرسپولیس،سپاهان و تراکتور ضایعه درگذشت هوادار خانم استقلال را تسلیت گفتند.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، فدراسیون فوتبال ضایعه درگذشت سرکار خانم سحر خدایاری را تسلیت گفته و برای آن مرحومه غفران و مغفرت الهی مسالت دارد‌.

همچنین در پی درگذشت این هوادار خانم باشگاه‌های پرسپولیس، استقلال و تراکتور نیز تسلیت گفتند.


تسلیت باشگاه پرسپولیس، سپاهان و تراکتور به مناسبت درگذشت هوادار استقلال

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس، با صدور پیامی درگذشت هوادار استقلال را به خانواده آن مرحومه و اهالی فوتبال تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، در این پیام آمده است: در گذشت تلخ سحر خدایاری، هوادار استقلال، موجب ناراحتی و اندوه همه ما شد. 

باشگاه پرسپولیس این ضایعه را به خانواده آن مرحومه، اهالی فوتبال و به ویژه به باشگاه استقلال و هواداران آن تسلیت می‌گوید.

باشگاه پرسپولیس نیز در سایت خود نوشت: در گذشت تلخ سحر خدایاری، هوادار استقلال، موجب ناراحتی و اندوه همه ما شد. باشگاه پرسپولیس این ضایعه را به خانواده آن مرحومه، اهالی فوتبال و به ویژه به باشگاه استقلال و هواداران آن تسلیت می‌گوید.

باشگاه تراکتور نوشت: همزمان با روز عاشورای حسینی خبر درگذشت خانم سحر خدایاری باعث غم و اندوه خانواده بزرگ و میلیونی تراکتور شد.معتقدیم جان باختن در راه نیل به هدف و با عشق و علاقه به  فوتبال، ارزشمند و اقدامی قابل تامل هست و امیدواریم شرایط فوتبال ایران در آینده به شکلی پیش رود که شاهد حضور خانواده‌ها در فضای سالم و با نشاط ورزشگاه‌ها باشیم. ما به عنوان عضوی کوچک از خانواده بزرگ تراکتور، این ضایعه دردناک را خدمت خانواده‌ی آن مرحومه و تمامی علاقه‌مندان به فوتبال به ویژه هواداران تیم استقلال تسلیت عرض می‌کنیم و از خداوند متعال رحمت و مغفرت الهی برای آن مرحوم مسالت می‌کنیم.

باشگاه سپاهان هم با انتشار بیانیه ای این ضایعه را تسلیت گفته بود. باشگاه استقلال در همان ابتدا پیام تسلیتی صادر کرد.

در بیانیه استقلال آمده است: خانواده محترم خدایاری، درگذشت تلخ و غم‌انگیز فرزند دلبندتان، خانم «سحر خدایاری» موجب اندوه و تاسف فراوان مجموعه باشگاه استقلال و به خصوص هواداران این تیم گردید. این ضایعه را به شما و همه بستگان داغدار تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال رحمت و مغفرت الهی برای ایشان و صبر و اجر و سلامتی برای شما، بازماندگان و طرفداران فوتبال مسألت می‌کنیم.

4416

نظرات کاربران
روبن
افسوسسسسسسسس
۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۱:۱۴
پاسخ
2
159
سحر
بازی لیگ این هفته باید با ۱ دقیقه سکوت شروع بشه
۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۸:۴۹
پاسخ
3
188
حیدری
...روحت شاد دختر آبی....
۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۸:۱۴
پاسخ
2
178
کرال
کاری ندارم طرفدار کدوم تیم بود ولی یکی از دختران سرزمینم بود تسلیت میگم به ایران یاشاسین دختران ایران
۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۸:۵۳
پاسخ
1
216