پیام پی‌اس‌جی به اولتراها؛ با نیمار مهربان باشید!

پیام پی‌اس‌جی به اولتراها؛ با نیمار مهربان باشید!

5821
19:21
10 شهریور 1398
پرونده خروج نیمار از پاریسن‌ژرمن را باید پایان یافته تلقی کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از آاس، داستان طولانی انتقال نیمار به بارسلونا به نظر به صفحات پایانی خود رسیده و نیمار در پاریسن‌ژرمن ماندنی خواهد بود. اکنون پاریسن‌ژرمن در تلاش است تا این ستاره 27 ساله برزیلی در بازگشت به میدان، با واکنش منفی طرفداران این تیم مواجه نشود. 

به نقل از لوپاریزین، نمایندگانی از باشگاه پاریسن‌ژرمن با نمایندگان طرفداران دوآتشه (اولتراها) ملاقاتی داشته اند و از آن ها خواسته اند توهین ها به ستاره برزیلی پایان یابد. 

توماس توخل سرمربی پاریسن‌ژرمن با توجه به وضعیت مبهم نیمار در بازار نام او را از فهرست تیمش در 4 بازی نخست خارج کرد و در صورتی که اتفاق عجیب و غریبی در روز پایانی رخ ندهد، نیمار در هفته پنجم و برای دیدار خانگی مقابل استراسبورگ به فهرست توخل بازخواهد گشت. اولین بازی نیمار در پارک دو پرنس، مدیران پی‌اس‌جی را نسبت به واکنش های هواداران نگران کرده و آن ها امیدوارند اتفاقات میزبانی هفته اول در مقابل نیم تکرار نشود. 

در جریان آن دیدار، طرفداران پاریسن‌ژرمن نیمار را هدف توهین های کلامی خود قرار دادند و البته بنرهایی توهین آمیز نیز با خود به ورزشگاه آورده بودند. یکی از این بنرها، نیمار را به دلیل انتخاب بهترین خاطره فوتبالی خود (که پیروزی 6-1 بارسلونا بر پاریسن‌ژرمن بود) مورد حمله قرار داده بود.

پاریسن‌ژرمن به دلیل همان اتفاقات از سوی کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال فرانسه (LFP) با 2 هزار یورو جریمه مواجه شد و می‌خواهد از عدم تکرار چنین اتفاقاتی اطمینان حاصل کند.

لوپاریزین با دو تن از این اولتراها گفت و گو کرده است. یکی از آن ها در این صحبت ها اذعان داشته که اولتراها تنها بر روی تیم تمرکز خواهند کرد و بی‌تفاوتی خود را نسبت به نیمار نشان خواهند داد. یک اولترای دیگر هم گفت که از نیمار این انتظار می‌رود که مسائل نقل و انتقالات را فراموش کرده و کاملا بر روی کار خود در پاریسن‌ژرمن متمرکز شود.

7712

نظرات کاربران
Alireza فقط رئال
نره... بهتر
۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۳:۴۴
پاسخ
2
2
مهدی بارسلون
دوران نیمار دیگه سر او مده مثل رونالدو
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۲:۵۴
پاسخ
27
33
وحیدب
فوتبالش امسال تمام شد
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۶:۴۱
پاسخ
6
30
ناشناس
فقط از این خوشحالم که یوونتوس و رئال نرفت
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۵:۲۲
پاسخ
8
42
.....
واقعا دوست داشتم نیمار رو دوباره توی بارسا ببینم چون همونطور که قبلا گفته بودم گریزمن نتونست واقعا انتظارات رو توی سه تا بازی برآورده کنه
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۴:۴۶
پاسخ
34
19
عشق برزیل
معلومه میخواستن کلا نیمار و بارسا رو اذیت کنن چون به نظرم ۱۵۰ میلیون یورو+راکیتیچ+اون یکی بازیکن دیگه:) + ۲۰ میلیون یورو که خود نیمار گفته بود میدم واقعا پیشنهاد خوبی بود
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۳:۳۳
پاسخ
7
38
عشق بارسا
خیلی مسخرست نزاشتید بره بعدم انتظار دارید همه چی مثله قبل بشه
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۱:۴۸
پاسخ
6
40