پیتزی: شکست دادن عربستان کار هر تیمی نیست

پیتزی: شکست دادن عربستان کار هر تیمی نیست

3647
00:15
22 دی 1397
سرمربی آرژانتینی تیم ملی فوتبال عربستان مدعی شد شکست دادن این تیم کار هر تیمی نخواهد بود.

به گزارش وبسایت نود، آنتونیو پیزی در نشست خبری پیش از دومین بازی تیم ملی فوتبال عربستان در گروه E جام ملت‌های آسیا 2019 که از ساعت 19:30 فردا (شنبه - 22 دی) برابر لبنان برگزار می‌شود، گفت: تمام تیم‌های این رقابت‌ها با توجه به استراتژی که دارند حریفی سخت محسوب می‌شوند و بازی فردای عربستان برابر لبنان نیز از این قاعد مستثنی نیست. ما مهیای این بازی هستیم و عزم رسیدن به پیروزی را داریم.

سرمربی تیم ملی فوتبال عربستان ادامه داد: پیروزی اخیر ما برابر کره شمالی انگیزه مثبتی به بازیکنان جهت دیدارهای پیش رو می‌دهد. اگر همانند همان بازی باشیم شکست دادن عربستان کار آسانی برای هیچ تیمی نخواهد بود. امیدواریم برنامه‌ای که برای بازی با لبنان در نظر گرفتیم توسط بازیکنان در زمین اجرا شود و به نتیجه لازم دست یابیم. هدف عربستان کسب دومین پیروزی است.

آنتونیو پیزی درباره قضاوت داوران در جام ملت‌های آسیا نیز خاطر نشان کرد: بیشتر تلاش خود را صرف آماده‌سازی تیمی می‌کنیم. نمی‌خواهم حرفی درباره داوران داشته باشم و ترسی هم از آنها ندارم. گاهی قضاوت‌ها به نفع ما هستند و گاهی نیز علیه ما.

حسین المقهوی، هافبک تیم ملی فوتبال عربستان نیز در این نشست خبری گفت: بازی آسانی پیش رو نداریم، زیرا لبنان در بازی نخست خود شکست خورد. آنها برای کسب پیروزی به میدان می‌آیند، اما عربستان هم مصمم است تا هر سه امتیازی بازی را به دست آورد.

تیم ملی فوتبال عربستان، صدرنشین گروه E جام ملت‌های آسیا در بازی نخست خود با چهار گل کره شمالی را شکست داد و لبنان نیز با نتیجه 2 بر صفر مغلوب قطر شد.

1004

نظرات کاربران
طرفدار
عربستان همونقد که در خط حمله شناور و پرتحرکه در دفاع کند و از هم پاشیده اس!!! در بازی مقابل کره شمالی در دو صحنه این ضعفها مشخص شد!!
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۱:۴۳
پاسخ
2
17
پروفسور بالتازار
حرفهات همگی درسته به جز یک کلمه! جای عربستان را با ایران عوض کن!
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۲:۴۲
پاسخ
3
18
محمدرضا
داداش بیا تو تهران برانکو ۴ تاییت میکنه
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۲:۵۴
پاسخ
18
12
کورد گویش ایران زمین
متاسفانه تیم ایران هر موقع مثل الان تیم خوبی داره با عربستان بازی نمیکنه . برای مثال در هشت سال اخیر که تیم با برنامه ای بودیم هرگز با عربستان بازی نکردیم . و اونا هم در حالی ما رو بردن که ایران تیم نا منسجمی داشته
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۹:۱۹
پاسخ
0
18
Asad
سرمربی آرژانتینی تیم ملی فوتبال عربستان مدعی شد شکست دادن این تیم کار هر تیمی نخواهد بود.بجز ایران
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۲۸:۲۸
پاسخ
2
13