پیروانی: برخی مربیان در کنفرانس‌ها حرف‌هایی زدند اما محروم نشدند/ نفت خوب است اما ما پرسپولیس هستیم

پیروانی: برخی مربیان در کنفرانس‌ها حرف‌هایی زدند اما محروم نشدند/ نفت خوب است اما ما پرسپولیس هستیم

2979
15:14
01 آذر 1398
مدیر تیم پرسپولیس گفت: کالدرون محروم شد اما برخی از مربیان که در کنفرانس‌های خود خیلی حرف‌ها زدند محروم نشدند.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از فارس، افشین پیروانی در خصوص بازی امروز پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: ارزیابی ما این است که همه بازی‌ها سخت است اما به هر حال وقتی تیم‌ها به ورزشگاه آزادی می‌آیند بازی سختی در پیش خواهند داشت و از طرفی با انگیزه مضاعف مقابل ما حاضر می‌شوند. تیم نفت مسجدسلیمان تیم خوبی است و از مربیان و بازیکنان خوبی هم بهره می‌برد. این تیم خط دفاعی خوبی هم دارد اما ما هم پرسپولیس هستیم.

وی در خصوص محرومیت گابریل کالدرون از همراهی پرسپولیس در بازی امروز افزود: اگر قرار به محرومیت باشد که خیلی از مربیان در کنفرانس‌های خبری حرف‌هایی زدند که باید محروم می‌شدند اما این اتفاق رخ نداد. امیدوارم که امروز برنده شویم تا هم هواداران شاد شوند و هم آقای  کالدرون که امروز در کنار زمین با ما نیست.

پیروانی در مورد اینکه امروز به جای کالدرون چه کسی از کنار زمین پرسپولیس را هدایت می‌کند، تصریح کرد: اجازه بدهید بازی شروع شود بعد خودتان می‌بینید که چه کسی در کنار خط تیم را هدایت می‌کند. البته مشخص شده چه کسی در کنار خط تیم را هدایت می‌کند اما شما اجازه دهید تا بازی شروع شود.

مدیر تیم پرسپولیس در خصوص اینکه محرومیت فرشاد احمدزاده را چطور متوجه شدید و اینکه او از قبل برای این بازی محروم بود، خاطرنشان کرد: درباره فرشاد باید بگویم که شانس آوردیم که من فهمیدم او محروم است چرا که در سایت سازمان لیگ صحبتی در خصوص این مسأله مطرح نشده بود و اسم فرشاد در لیست محرومان نبود. در جلسه روز گذشته من این مسأله را یادآوری کردم. اگر من این مسأله را یادآوری نمی‌کردم بعدا  برخی‌ها گله می‌کردند که ما حواسمان نبوده است.

پیشکسوت فوتبال کشورمان درباره باخت تیم ملی به عراق اظهار داشت: به هر حال ما تیم ایران هستیم و چند ساعت قبل هم در خبری دیدم که از رنکینگ اول آسیا خارج شدیم و این در حالی است که ما همیشه شعار می‌دادیم که تیم اول آسیا هستیم اما بقیه تیم‌های فوتبالی هم خوب هستند و باید برنامه‌ریزی کرد و امکانات بهتر و بازی‌های بهتری در نظر داشت. ما مقابل عراق خوب بازی نکردیم هر چند که تساوی این تیم با بحرین به سود ما شد. امیدوارم 4 بازی باقیمانده را ببریم و به جام‌جهانی برسیم چرا که وقتی تیم ملی به جام‌جهانی می‌رود همه از این مسأله خوشحال می‌شوند و نیروی مضاعف می‌گیرند.

پیروانی در مورد اینکه ملی‌پوشان پرسپولیس روحیه خود را پس از باخت به عراق به دست آورده‌اند، تصریح کرد: به هر حال شرایط بازی‌های ملی با بازی‌های باشگاهی متفاوت است. خوشبختانه بازیکنان ما شرایط خوبی دارند و همه سالم هستند و می‌خواهند برای نام پرسپولیس بجنگند.

4416

نظرات کاربران
جواد**لیوانغربی**
** کاندرون کم بود یکی دیگه اضافه شد .... چطوره 15 تیم دیگر لیگ برتر انصراف بدهند و فقط شما جعلپولی3ی ها در لیگ باشید...اصلا مثل اینکه اعتراض به تیم های در جعلپولی3ی ها نهادینه شده....
۰۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۲:۰۶
پاسخ
30
74
mehdi
امیدوارم ۴ بازی رو ببریم به جام جهانی برسیم!!لطفا شما در مورد تیم ملی نظر نده به فکر تیم ملی خودت پرسپولیس باش
۰۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۷:۵۵
پاسخ
12
62
مه سیما پرسپولیسی بارسا یوونتوس دورتموند
اخه همه باما چپن
۰۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۷:۵۸
پاسخ
53
30
ویداتاجی
کلا از مدیر عامل و سرمربی گرفته تااااا تدارکات تیم پیروزی باید همش به بقیه تیما گوشه کنایه بزنن.باشه بابا شما خوبی
۰۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۲:۵۳
پاسخ
43
76
نه به مافیای آبی
ما به تبعیض عادت کرده ایم طرف فقط کم مونده در کنفرانس خبری خود قمه و شمشیر بیاره اما دریغ از یک جلسه محرومیت اما مربی ما برای بیان واقعیت فوتبال ایران باید محروم شود برای امروز هم 3 هزار بلیط به تماشاگران ما اختصاص داده شده است در حالی که میزبان هستیم و اینست لیگ باصطلاح برتر فوتبال ایران
۰۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۸:۲۵
پاسخ
62
42
علی
اگه منظورت استرا است که باید بهت بگم با، شعور تر از این حرفاست
۰۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۳:۵۰
پاسخ
35
80
آرارات7 ششتقلال0 بهرام از گرگان
فدراسیون و کمیته داوران و سازمان لیگ و کمیته انضباطی و وزارت ورزش دیگه نمیدونن چه جوری ترمز پرسپولیس رو بکشن و مجبور شدن علنا مربی و بازیکن و تماشاگر و... محروم کنن.واقعا دشمنی خودشون رو علنی کردن تا پرسپولیس امسال پوکر قهرمانی نکنه.
۰۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۳:۴۸
پاسخ
68
41
محمد
داداش به جز شاهین بقیه تیما رو به زور برده تیمتون اون لباس قرمزان نکنه اشتباه میبینی بازیا رو
۰۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۱:۴۰
19
50