پیروانی: تابع تصمیم فدراسیون هستم/ محرومیت من مهم نیست صعود پرسپولیس مهم است

پیروانی: تابع تصمیم فدراسیون هستم/ محرومیت من مهم نیست صعود پرسپولیس مهم است

16226
02:58
14 اردیبهشت 1397
افشین پیروانی در مصاحبه‌ای اظهار داشت: هواداران پرسپولیس نگران پرونده من نباشند، تخلفی انجام نداده ام و مشکلی وجود ندارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - افشین پیروانی درباره اخبار حول و حوش او و خبرهای اخیر می گوید: هواداران پرسپولیس نگران پرونده من نباشند، تخلفی انجام نداده ام و مشکلی وجود ندارد.

به گزارش وب سایت نود، افشین پیروانی در واکنش به حکم محرومیت پنج ساله خود گفت: با این که حکم صادره علیه من بوده به ارکان قضایی فوتبال اعتماد دارم و ترجیح می دهم پرونده را از طریق کمیته استیناف دنبال کنم.
پیروانی در پاسخ به این سوال که آیا حرف های نماینده اسپانسر تیم ملی در دفاع از شما نباید نظر اعضای کمیته اخلاق را تغییر می داد، گفت: زمانی که کمیته محترم اخلاق بر مبنای شواهد موجود حکم صادر کرد، مدارک من در دفاع از خودم کامل نبود. بعد از صدور حکم، نماینده اسپانسر تیم ملی به نفع من شهادت داد و گفت کارت های هدیه را خودشان در اردوی تیم ملی میان اعضای کادرفنی و بازیکنان تیم ملی تقسیم کرده اند. همین حرف قطعا به کمیته استیناف کمک می کند پرونده را دوباره مورد بازبینی قرار بدهد. در حال حاضر مدارک و مستندات خود را تکمیل و به کمیته استیناف ارائه کرده ام.
پیروانی با تکذیب شایعه شکایتش به دادگاه های خارجی، تاکید کرد: مطمئن باشید تخلفی نکرده ام و به همین دلیل نیازی به هیاهو ندارم و از کانال قانون پرونده را پیگیری می کنم.
موضوع پرونده کاملا فوتبالی است و ترجیح من این است که در فدراسیون فوتبال حل شود. البته در این مقطع اصلا محرومیت من مهم نیست و مهم صعود پرسپولیس به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیاست. الان تمرکز همه باید روی صعود پرسپولیس باشد. حاضرم تا آخر عمرم محروم باشم ولی پرسپولیس قهرمان آسیا شود. امیدوارم در هر دو بازی رفت و برگشت الجزیره را شکست بدهیم و شادی هواداران بابت قهرمانی پرسپولیس را تکمیل کنیم. هواداران پرسپولیس نگران پرونده من نباشند، تخلفی انجام نداده ام و مشکلی وجود ندارد.

۶۰۶۱۰

 

نظرات کاربران
Mia San Mia
آقای خوردبین که فکر نکنم دوباره سرپرست بشه. ولی دوست دارم محسن خلیلی بیاد سر این پست. دانش بالایی هم داره و مطمئنا حاشیه ی کمتری...
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۸:۰۶
پاسخ
32
22
سیانور
بیت و المال یا بیت الحال؟
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۲:۲۹
پاسخ
8
48
اسطوره
همه پس پسیا پشت اسطورشون خالی کردن میگن افشین هیچ ربطی به ما نداره میگم چراباطارمی وسروش که قراردادجعلی بستن برخوردنشد ایناهم بایدمحروم میشدن نه حمایت
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۸:۵۰
پاسخ
28
44
jd.dri
"" پیروانی : بعد از صدور حکم، نماینده اسپانسر تیم ملی به نفع من شهادت داد و گفت کارت های هدیه را خودشان در اردوی تیم ملی میان اعضای کادرفنی و بازیکنان تیم ملی تقسیم کرده اند "" !!! کارتهای هدیه را به بازیکنان دادند ... ولی امضای رسید دریافت کارتها رو از شما گرفتند !!!!!!!!!!!!
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۴۲:۵۰
پاسخ
16
86
استقلالی
ازاسطوره تیمتون توقع نداشتیم قهرمانی آسیا اگه به استقلال بخوریدحذفید
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۴:۰۴
پاسخ
64
99
شاهد آبی
واقعا چرا کیروش با این آقا کار نکرد؟؟؟؟؟ الان بازم بیاین بگین کیروش بی جام
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۳:۲۹
پاسخ
43
142
احسان
کی روش بی جام!
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۱:۵۶
99
63
آرین
بی اخلاقی مالی شما ربطی به پرسپولیس نداره.که میگید حاضرید مادام العمر محروم باشید ابن جمله زمانی کاربرد دارد که از بخاطر پرسپولیس متضرر شده باشید. خجالت لکشید...
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۱:۴۳
پاسخ
24
154
شاهین
بله ...
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۹:۴۲
پاسخ
18
108
اس اس
به عنوان یک استقلالی آقای پیروانی شما فکر میکنی تعصب و غیرت به تیمت داری ‌و مفید هستی اما من فکر میکنم از وقتی اومدی پرسپولیس با مصاحبه های غیر حرفه ای بیش‌تر ضرر زدی به تیمت.متاسفانه این حکمی که علیه شما داده شده همه رزومه شما رو برد زیر سوال اگه یک آدم عادی بود جای شما الان زندان باید میرفت.
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۵:۴۷
پاسخ
128
262
پرسپولیس کبیر
خداییش راست میگی موافقم باهات
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۵:۰۰
19
101
Ali
خواهشا استقلالیها نظرندن.
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۱:۵۷
168
74
سينا
امثال خوردبين مرحوم پور حيدري كجا اينا كجا،،فقط بلدن خوب حرف بزنن
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۷:۵۹
50
177
قرمزته
شما لطفا در مورد تیم خودت نظر بده
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۰:۵۷
164
85