پیروانی: تا شروع جام جهانی اردوی خارجی نداریم

پیروانی: تا شروع جام جهانی اردوی خارجی نداریم

1922
13:17
15 فروردین 1396
سرمربی تیم ملی کمتر از ۲۰ سال ایران می‌گوید تیمش تا شروع جام جهانی اردوی خارجی ندارد و به دنبال برگزاری دیدار تدارکاتی با سنگال هستند.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی کمتر از ۲۰ سال ایران می‌گوید تیمش تا شروع جام جهانی اردوی خارجی ندارد و به دنبال برگزاری دیدار تدارکاتی با سنگال هستند.

به گزارش وب سایت نود، امیرحسین پیروانی درباره اردوی تیم ملی فوتبال جوانان در آلمان که در ایام نوروز ۹۵ برگزار شد، اظهار کرد: اردوی بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم. این اردو در مرز آلمان و دانمارک برگزار شد و توانستیم سه دیدار تدارکاتی خوب را انجام دهیم. همانطور که به باشگاه‌ها قول داده بودیم بازیکنان را به موقع تحویل آنها دادیم. بعد از بازگشت تیم ملی عارف غلامی در سپاهان، مهران درخشانی‌مهر در ذوب‌آهن، نیما مختاری در گسترش فولاد و ... در چارچوب لیگ برتر به میدان رفتند. این موضوع نشان می‌دهد تعامل خوبی با باشگاه‌ها داریم.

سرمربی تیم ملی کمتر از ۲۰ سال ایران با بیان اینکه تیمش اردوی خارجی دیگری را تا شروع جام جهانی نخواهد داشت، گفت: ۲۸ فروردین اردوی‌مان در تهران آغاز می‌شود و به دنبال این هستیم که دو دیدار تدارکاتی با سنگال در تهران انجام دهیم و اگر این بازی‌ها انجام نشد به ارمنستان می‌رویم و با تیم ملی این کشور دیدار می‌کنیم.

او در پاسخ به این سوال که آیا تیم ملی اردوی خارجی خواهد داشت، تاکید کرد: با کسب اجازه از مهدی تاج و به عنوان نماینده فدراسیون فوتبال برای تیم‌های حاضر در جام جهانی دعوت‌نامه فرستادیم که با توجه به نهایی شدن برنامه آنها به سراغ تیم‌های دیگر رفتیم. سنگال پذیرفت که برای برگزاری بازی تدارکاتی به تهران بیاید و اگر این اتفاق نهایی شود دو دیدار با آنها برگزار می‌کنیم. اگر این اتفاق نیفتاد در ارمنستان با تیم ملی این کشور دیدار می‌کنیم.

پیروانی درباره شرایط تیمش نیز گفت: با توجه به بضاعت‌مان تیم خوبی را آماده کردیم. مهمترین دغدغه ما بازی تدارکاتی است و سعی می‌کنیم به هماهنگی لازم دست پیدا کنیم.

سرمربی تیم ملی کمتر از ۲۰ سال ایران درباره اینکه آیا امید نورافکن هافبک جوان استقلال به اردوی نهایی این تیم دعوت خواهد شد؟ گفت: برای نورافکن در مسابقات لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت دارم.

 

2051

نظرات کاربران
محمد
اقا از کارلوس کیروش کمک بگیر واسه بازی با پرتغال
۱۵ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۶:۲۹
پاسخ
1
8
سینا قشقایی
باید نورافکن دعوت بشه خواهشا نخواه که ادای کی روش کبیر رو در بیاری میری تو مسابقات جهانی اون موقع پشیمون میشی
۱۵ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۰:۴۴
پاسخ
4
6
منصور
نورافکن باید به اردو دعوت بشه هر چند نبودنش در تمرین استقلال تنبیه بزرگی هست نورافکن نباید فراموش کنه خیلی ها عاشق بازی در تیمی چون استقلال هستند فرصتی که نصیب سایر همبازیهایش در تیم زیر بیست سال نشده
۱۵ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۶:۵۳
پاسخ
3
4