پیروانی: خیال همه راحت، قرار نیست کار فنی انجام دهم

پیروانی: خیال همه راحت، قرار نیست کار فنی انجام دهم

6882
16:00
23 دی 1396
مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت که دیگر قصد ندارد کار مربیگری را انجام دهد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت که دیگر قصد ندارد کار مربیگری را انجام دهد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، افشین پیروانی در نشست خبری باشگاه پرسپولیس که با موضوع تمدید قرارداد برانکو ایوانکویچ برگزار شد, گفت: بر این باورم که قشر خبرنگار هیچ وقت به حقش نمی‌رسد. جایگاه شما بالاتر از اینهاست و امیدوارم بتوانیم در کنار هم و با کمک هم برای پرسپولیس قدم‌های مثبتی برداریم.

«از اعضای هیئت مدیره که دلسوزانه برای موفقیت تیم تلاش می‌کنند، تشکر می‌کنم»، وی با بیان این جمله ادامه داد: در این جمع افرادی ورزشی مانند کاشانی، روغنی، گرشاسبی و حاجی‌بیگی هستند و در مدتی که با‌ آنها از نزدیک در ارتباط هستم می‌بینم که خیلی زحمت می‌کشند. مشکلاتی که باشگاه الان دارد، بسیاری از آنها ناخودآگاه بوده و الان باید دست به دست بدهیم تا شرایط روزبه‌روز بهتر شود.

پیروانی در واکنش به این سوال که قول داده بود مشکل احمد نوراللهی را حل کند و حالا به قولش وفا کرده است، خاطرنشان کرد: قبل از هر چیز به هواداران پرسپولیس می‌گویم بدانند که ما به خاطر همه آنها اینجا هستیم. در مورد نوراللهی باید بگویم دوست داشتم قبل از اینکه به پرسپولیس بیایم مشکل او حل شود اما یکسری اتفاقاتی رخ داده بود که حل آنها از دست همه اعضای باشگاه و همچنین خود نوراللهی خارج بود، الان نمی‌خواهم به گذشته برگردم و خوشحالم که مشکل احمد حل شده است. لازم می‌دانم تشکر ویژه‌ای از فرماندهی کل ستاد مشترک، سرداران عزیزی چون باران‌چشمه، توکلی ،‌آجورلو و مسئولان باشگاه تراکتورسازی داشته باشم. تشکر ویژه‌ای از سردار کمالی دارم، زمانی که مدیر تیم‌های ملی بودم او برای زمین تمرین کمپ به بازیکنان هم کمک کرده بود. امیدوارم در آینده نیز اتفاقات خوبی رقم بخورد و هر بازیکنی که چنین مشکلاتی داشته باشد حل شود.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به سوال خبرنگار دیگری راجع به اینکه آیا محرومیت همزمان کمال کامیابی و محسن ربیع‌خواه باعث شد مشکل نوراللهی یک‌شبه حل شود، گفت: نه برادر من! این حرف‌ها مطرح نیست. هیچ‌کس در باشگاه پرسپولیس و هر جای دیگری این توانایی را ندارد که بخواهد در کار نیروهای مسلح یا فرماندهی ستاد کل دخالت کند. احساس می‌کنم این سوال شما یک مقدار شبهه‌انگیز است. اگر قبلا مشکل نوراللهی برای بازگشت به پرسپولیس و یا هر بازیکن دیگری برای تیم ملی خیلی زود حل شده به خاطر منافع ملی بوده است، الان اینطور نیست که به خاطر محرومیت یکی دو بازیکن ما مشکل این بازیکن به یک باره حل شده باشد. بحث خدمت سربازی چیزی است که برای همه افراد یکسان است، نمی‌دانم شما سربازی رفته‌ای یا نه، اما همه ما ملزم به این هستیم که به کشورمان خدمت کنیم، من بار دیگر لازم می‌دانم در اینجا از مسئولان محترم نیروهای مسلح تشکر کنم که برای حل مشکل نوراللهی اقدام کردند، اگرچه مشکل نورالهی دشوار نبود.

پیروانی در رابطه با این سوال که قرار است چه اقداماتی برای منافع باشگاه پرسپولیس انجام دهد، تصریح کرد: ابتدا جا دارد یک تشکر ویژه از برادر و استاد بزرگم خوردبین انجام دهم، زمانی که حتی من بازی می‌کردم ارتباط و همکاری بین ما بود. خوردبین در کنار ما خواهد بود، البته این اواخر به دلیل فوت خواهرزاده‌ام ارتباط ما مقداری کم شد، اما ایشان از سرمایه‌های باشگاه هستند و وظیفه شرعی خودم می‌دانم که به پیشکسوت خودم احترام بگذارم. وظیفه ما است که برای پیشبرد اهداف باشگاه تلاش کنیم، پست حساسی دارم و باید ارتباط مناسبی برقرار کنم. از شانس ما بعد از حضورم اتفاقات خوبی رخ داده است؛ بزنم به تخته خوش شانس هستم (باخنده). پرسپولیس پرافتخارترین تیم ایران و آسیا و حتی دنیا است آن هم به دلیل هواداران آن است، در هیچ جای دنیا نمی‌بینید که یک تیم در شهرهای مختلف هم هوادار داشته باشد، من در بازی دیروز و در مشهد احساس غرور کردم، این نشان می‌دهد تیم یک جایگاه بزرگ دارد، همه دارند کار می‌کنند و همه به دنبال قهرمانی هستند.

وی ادامه داد: دیروز برانکو به بچه‌ها می‌گفت تکرار عنوان قهرمانی از خود قهرمانی سخت‌تر است. اگر قرار است کاری در این باشگاه انجام دهیم این را وظیفه خودم می‌دانم که دل هواداران را شاد کنم و هواداران این را بدانند که بزرگترین سرمایه باشگاه هستند، همچنین شما خبرنگاران که دل‌تان همیشه با تیم است.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که بعد از آمدن شما به پرسپولیس شنیده شد که قرار است بعدها به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شوید، و قصدتان از آمدن به کادر مدیریت این باشگاه چه بوده، خاطرنشان کرد: باشگاه پرسپولیس یک مربی بزرگ دارد که جزو بزرگترین مربیان وارد شده به ایران است. اولین کاپیتانی من در دوران بلاژویچ و برانکو بوده است. خدا را شکر ایشان 2 سال دیگر در پرسپولیس ماندگار شدند و آرزو دارم که تا 10 سال دیگر در پرسپولیس باشند، اگر برانکو از تیم جدا شود، حتی با توجه به اینکه من در تیم ملی هم بوده‌ام و کار مدیریتی کردم اما همین الان اعلام می‌کنم که حتی اگر تیم مربی هم نداشته باشد هیچ وقت دیگر مربیگری نمی‌کنم و هیچ وقت دیگری قصد مربیگری ندارم، به هر حال هر کسی را برای هر کاری ساختند، به نظرم سخت‌ترین و دشوارترین کار مربیگری است، آرزوی موفقیت دارم برای برانکو و امیدوارم که بتوانم کمک کنم، خیال همه راحت من دیگر قرار نیست کار فنی انجام دهم.

وی درباره سوال دیگری مبنی بر حضورش در تیم ملی و اینکه چرا همکاری‌اش را با کی‌روش قطع کرد، گفت: 10 ماه است که در مورد این موضوع سکوت کرده‌ام اما الان می‌گویم، تیم ملی ما مشکلاتی داشت که مشکلاتش کمبود امکانات بود. در 2 سالی که در تیم ملی بودم، می‌توانم این را بگویم که کی‌روش با تنها کسی که مشکل نداشت من بودم، حتی این اواخر ما به یکدیگر تبریک سال نو میلادی را هم گفتیم و ایشان از من و خانواده‌ام دعوت کرد که به پرتغال برویم. یکسری مشکلات و کمبودها در تیم ملی وجود دارد که باید به کی‌روش حق بدهیم، تیم ملی قهرمان آسیا و بهترین رنکینگ این قاره را دارد و باید امکاناتش فراهم شود. اصل مشکلات تیم ملی همین است. آرزو می‌کنم تیم ملی در جام جهانی موفق شود و آرزو دارم بیشترین بازیکنان را از پرسپولیس در تیم ملی داشته باشیم، شاید بعضی‌ها از این موضوع ناراحت باشند اما برای هر کسی افتخار است که برای تیم ملی بازی کند.

پیروانی اظهار داشت: برانکو با توجه به سابقه‌ای که در تیم ملی دارد، همین‌جا اعلام می‌کنیم که از تیم ملی حمایت خواهیم کرد، ما هوادار تیم ملی هستیم و امیدواریم موفق شود.

 

2051

نظرات کاربران
زاهد
چقدر این مصاحبه میکنه بسه دیگه کاپیتان قدیم سرپرست فعلی شما که نیاز نداری جدی چرا؟؟؟؟!!!!
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۰:۴۵
پاسخ
84
9
شهرام(آنتی کیروش)
سرپرست مصاحبه نکنه دیگه بجاش رییس هیئت مدیره روزی 3 تا مصاحه کنه عزیز خوبه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۲۸:۰۹
1
16
پرسپولیسی ام با افتخار
به 125 زنگ بزن
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۴:۵۱
1
36
ستار
افشین با تعصب ❤❤❤❤❤
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۳:۴۹
پاسخ
6
63
تیم ملی ایران
پیروانی : پرسپولیس پر افتخار ترین تیم ایران آسیا و دنیاست !! ببخشید اونوقت کدوم افتخار آسیا و دنیا ؟؟ تو لیگم که فقط سه بار قهرمان شدید اونم بخاطر بودجه دولتی خوب ! تو کشورای دیگه هرکس طرفدار تیم خودشه چون تیمها خصوصی و مختص اون شهر هست ولی در لیگ ایران تیما بیشترشون دولتی و تیمی مثل پرسپولیس بخاطرحمایت خوب دولت و بودجه 100میلیاردی میاد تیمای شهرهای دیگه رو میبره و قهرمان میشه و طبیعاتا قهرمانی هم باعث جذب طرفدار میشه اما اگه به تیمای شهرهای دیگه هم رسیدگی بشه دیگه هر آدمی تیم شهر خودش رو برای قهرمانی حمایت میکنه . ادمین جان منتشرکن
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۳:۵۹
پاسخ
111
13
آدامس خروس نشان
اینا دیدن تیمشون ستاره نداره اومدن جلسه گذاشتن همه چیز را بهم ربط دادن یک ستاره زدن،یه روز میگن هوادار زیاد داریم که تیمهای بنگلادشی هم هوادارشون زیاده،رفتن چهار تیم آسیا گفتن طوفان سرخ آسیا هستیم،این یک سال چه کار کردن که اینا را پیشرفت تلقی مکنن خدا میدونه.خدا میدونه اینا از درون چقدر داغون هستن هی میان مصاحبه مکنن.اینم هفته ای سه تا برگ تعویض مینویسه بعد شروع میکنه خوشمزه بازی.
۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۱:۲۳
22
1
66
سوزش125حله
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۵:۵۳
1
31
زاهد
اولا نه استقلال نه پرسپولیس هیچ کدوم یک قرون از هیچ کسی بودجه نمیگیره دوما این تیمای اصفهانی و فولاد و .... هستن که دارن از کارخونه بودجه میگیرن سوما تیمی که طرفدار بیشتر داره بایدم پول بیشتر داشته باشه همه جای دنیا همینطور غیر ایران الان باید پرسپولیس استقلال و تراکتور بیشترین خرج رو بکنن وحقشونه چون خیلی طرفدار دارن چرا بعضیا به روز نیستن و همون حرفای قدیمی که رسانه ها در گوشششون خوندن رو تکرار میکنن آقا یک تحقیق بکنید خوب جای این تعصب الکیتون
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۱:۱۹
1
37
امیدوحیدیفر
اره خواهشن شما دیگه کارفنی نکن هرچندادم بی دانش مثل علی کریمی وتاتار بالابی مربی شدن
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۸:۴۹
پاسخ
131
11
پرسپولیس
عنایتی.منصوریان.پاشازاده بادانشند.فک کن بعد بحرف بی منطق
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۹:۱۴
0
41
امید اول قهرمانی تیم دسته سه
از کسی که کیفیت مربی هارو فقط تو دسته سه دیده انتظار کامنت بهتری نیست
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۶:۵۰
1
43
زاهد
تار تار بی دانش آقا نه حتما منصوریان با دانشه تیم دسته یک رو میاره لیگ یک نیم فصل برای اولی جنگید الانم سوم هستش تیمش ضمنان قدر منصوریان با این بازیکنای گمنام دفاعی نیست
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۳:۱۲
8
95
ساوالان
بهترین انتخاب برای سرپرستی تیم بودی موفق باشید
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۲:۰۱
پاسخ
7
115
هدايت
بلدم نيستي كه انجام بدي،،شما يه گوشه بشين به چيزيم دست نزن
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۱:۴۷
پاسخ
128
16