پیروانی: شفر باید اصول حرفه‌ای را رعایت کند و نباید در مورد من حرف بزند

پیروانی: شفر باید اصول حرفه‌ای را رعایت کند و نباید در مورد من حرف بزند

12284
11:40
13 اسفند 1396
مدیر تیم فوتبال پرسپولیس، گفت:شرایط خوب است و فقط تیم یک مقدار از لحاظ روحی بعد از باخت استقلال شرایط خودش را دارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر تیم فوتبال پرسپولیس، گفت:شرایط خوب است و فقط تیم یک مقدار از لحاظ روحی بعد از باخت استقلال شرایط خودش را دارد.

به گزارش وب سایت نود، افشین پیروانی در مورد شرایط پرسپولیس، گفـت: شرایط خوب است و فقط تیم یک مقدار از لحاظ روحی بعد از باخت استقلال شرایط خودش را دارد.

وی افزود: باید بازی دربی را فراموش کنیم و خودمان را آماده بازی با الوصل کنیم تا یک عملکرد خوب داشته باشیم و برنده شویم، بازی فردا برای ما حیاتی است، هواداران باید حمایت کنند این آخرین بازی ما در سال 96 در ایران است و بازی بعدی که در ایران داریم به سال بعد موکول می‌شود. هواداران باید به ورزشگاه بیایند و ما را حمایت کنند در موقع شکست نیاز به حمایت بیشتر است باید همه پشت هم باشیم و تلاش کنیم تا به پیروزی برسیم. در این جاها باید بیشتر متحد باشیم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با اینکه آیا شرایط روحی تیم بهتر شده است عنوان کرد: وضعیت با برد فردا بهتر می‌شود من کنار تیم هستم و می‌بینم همه از لحاظ روحی روانی ناراحت هستند. قبل از دربی بار قهرمانی روی تیم آمد و همینکه همه می‌گفتند پرسپولیس باید در دربی قهرمان شود فشار را روی تیم بیشتر کرد و حساسیت بازی بیشتر شد، باید دربی را فراموش کرد و تلاش کنیم اتفاقات خوبی در ادامه بیفتد و باعث شادی هواداران شویم.

افشین پیروانی در ادامه درخصوص اینکه شفر در مصاحبه‌اش گفته است افشین پیروانی استرس داشته است گفت: آقای شفر به عنوان سرمربی سعی می‌کرد در کناره زمین جو را خراب کند حتی به تدارکات تیم استقلال هم بی‌احترامی کرد و بطری را به سمت او پرت کرد، من اگر استرس داشتم به خاطر این بود که احساس کردم روی فرشاد احمدزاده پنالتی رخ داده، من این تیم را دوست دارم،‌ پرسپولیس تیم محبوب من است،‌فکر می‌کنم باید شفر اصول حرفه‌ای را رعایت کند، شفر تازه به ایران ‌آمده با فوتبال ایران آشناییت ندارد و فکر می‌کنم حرفه‌ای نباشد که بخواهد با جنگ و دعوا جو را خراب کند.به ما گفتند حرفه‌ای نیست که بخواهیم راجع‌به تیم حریف صحبت کنیم به نظرم این حرفه‌ای نیست که شفر بخواهد راجع‌به من حرفی بزند.

وی در پایان درخصوص محروم و یا مصدوم بودن بازیکنان پرسپولیس اظهار داشت: فقط مصلح مصدوم است در حال حاضر تلاش می‌کنیم تا به بازی برگشت برسد.

 

2051

نظرات کاربران
دلارام تاجی
مثلا تو خیلی حرفه ای هستی ک از سرپرستی فقط حرف زدن و مصاحبه کردنو بلدی؟! خوبه یسره داری در مورد استقلال اظهار نظر میکنی!
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۴۸:۴۵
پاسخ
0
2
بلواستار
آقای پیروانی اینو به خودت و برانکو بگو که هفته‌های پیش همه‌ش درباره استقلال حرف می‌زنید و حتی انقدر حرف زدید که بازیکن استقلال رو محروم کردن. لطفا اول خودت حرفه‌ای باش و جنگ روانی راه ننداز.
۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۵۰:۰۵
پاسخ
0
2
کیوان آذر
فقط این مونده بود تو حرفه ای گری رو به شفر یاد بدی،استاد کلاساتون کجا تشگیل میشه
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۰:۴۸
پاسخ
0
2
آروین قلب آبی
اخه چی میگی تو از وقتی شدی سرپرست همش مصاحبه میکنی و کری میخونی.حالا شفر اصول حرفه ایی رعایت کنه؟جالبه
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۳:۰۰
پاسخ
0
2
شاهین
آقای پیروانی این شوفر باید هم از این کارها بکنه بنده خدا سر پیری کجا بهس کار میدن حالا هم آمده ایران فعلا واسه اش گرفته یه حرفهای میزنه شما زیاد سخت نگیر پیرمرده دیگه هر وقت سه فصل پشت سر هم قهرمان ایران شد و با تیم دوم جدول ۱۵ امتیاز اختلاف داشتند بیایند آن زمان باهاش ارزش قائل میشیم
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۴۶:۲۲
پاسخ
2
0
مسعود گل باشی
باز این مصاحبه کرد برو گریتو بکن باو
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۱:۴۶
پاسخ
2
14
حسام
حالا چرا گریه می کنی؟؟؟
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۴:۲۷
پاسخ
2
13
شانسپولیس
ببخشید که شفر از فوتبال آماتور آلمان اومده و با اصول حرفه ای فوتبال ایران آشنایی نداره عزیز، شما و مربی مثلا حرفه ایتون هر فرصتی گیر میارید در مورد استقلال صحبت میکنید بعد از اصول حرفه ای صحبت میکنی؟؟؟!!!!
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۵:۵۰
پاسخ
1
11
رستمی
حتما یکی شما حرفه ای هستی و یکی دیگه برانکو و دیگری علی کریمی که اینقد جلوی پای تیم ملی با حرفه ای گری سنگ میندازین
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۸:۲۲
پاسخ
2
8
مهدی
اقاافشین بیخیال بابا دربی رفت بردیم دربی برگشت باختیم مهم قهرمانیه که ما داریم قهرمان میشیم بردن پرسپولیس ارزوی هرتیمیه ارزو برپیران و بی افتخاران و بی منطقان عیب نیست ادمین لطفا...
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۷:۳۶
پاسخ
10
1
ARYOBARZAN
ببین کی از اصول حرف میزنه!!! از احساسات حرف میزدی حرفی نبود چون فقط بلدی مثل یه هوادار آماتور حرف بزنی و کری بخونی
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۳:۵۱
پاسخ
3
18
ehsan
همین که میگفتن پرسپولیس باید در دربی قهرمان شود فشار رو بیشتر کرد؟عجب...شما خودت یکی از اونایی بودی که میگفتی باید ببریم دربی رو و جشن بگیریم....هیچ وقت درس نمیگیری...بازیکن هم که بودی بی منطق و کری خون بودی...
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۳:۰۷
پاسخ
3
18
ماهان
آقاي شفر تجربه ثابت كرده امثال شماها كه خيلي حزف ميزنن آخرش به عاقبت منصوريان دچار ميشن.منصوريان هم يه دربي برد ولي نتيجه چي شد؟آرزوي تيمهاي بزرگ قهرماني و آرزوي تيم هاي كوچيك بردن تيم هاي بزرگ.از قهرماني ها ده سال گذشته حرف بزنن شيشتقلاليا خخخخ.آخيييي قهرماني ندارين؟؟؟ما دوبار قهرمان ليگ شديم حسرت به دلاي جام نديده خخ
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۷:۵۶
پاسخ
25
6
داریوش
قشنگ منتظر بودی مصاحبه کنیا!چون سرپرست شدی دلیل نمیشه دم به دیقه مصاحبه کنی هر سایتی باز میشه یه مصاحبه کردی رفرش کنی مصاحبه جدیدت میاد بسه دیگ! !
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۷:۲۶
پاسخ
3
17
آقای Asian cup
ببین کی داره درباره حرفه ای بودن حرف میزنه
۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۶:۳۷
پاسخ
3
21