پیروانی: می شد قضیه منشا را بهتر مدیریت کرد

پیروانی: می شد قضیه منشا را بهتر مدیریت کرد

7239
19:13
17 بهمن 1397
سرپرست سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر از من بخواهند به عنوان رکورددار کاپیتانی می‌روم و می‌گویم که این پیج را منهدم کنند.

به گزارش وبسایت نود، افشین پیروانی در بین دو نیمه دیدار پرسپولیس و پدیده در جمع خبرنگاران اظهار داشت:خیلی خوشحالم که روز تولدم بازی پرسپولیس را تماشا می‌کنم و آنها بهترین هدیه را به من می‌دهند و وقتی تیم در حال برد است بهترین هدیه را گرفتم.ان شالله در نیمه دوم هم 2 گل دیگر بزنند تا خوشحال به خانه برویم.

 

وی در خصوص جام ملتها گفت: تیم ملی ما خوب بود و زمان خوبی برای قهرمانی ایران بود. از حالا باید برای ۴ سال دیگر آماده شویم. فکر می‌کنم با برنامه ریزی بهتر و شرایط بهتر می‌شد بهتر نتیجه بگیریم.

 

پیروانی در خصوص عملکرد کی‌روش در 8 سال اخیر گفت: من برای کی‌روش آرزوی موفقیت می‌کنم و سعی می‌کنم به گذشته برنگردم.

 

وی در خصوص اشتباه مدافعان در بازی با ژاپن گفت: من فکر می‌کنم بازیکنان اشتباه کردند چون تا سوت شنیده نمی‌شود نباید اعتراضی کرد. در آن صحنه باید توپ را دنبال می‌کردند و این را مربیان به بازیکنانشان می‌گویند. اصلا قرار بود چنین اتفاقی رخ دهد، ما بازیکنان با تجربه ای هم داشتیم،شاید اگر قبل از بازی با ژاپن یک تیم قوی تر به ما خورده بود ما مقابل ژاپن بهتر بازی می‌کردیم.

 

وی در خصوص هزینه های کادر فنی سابق تیم ملی و اینکه فدراسیون برای مربی بعدی تیم ملی چه کاری باید انجام بدهد گفت: اگر بخواهیم با تیم های بزرگ رقابت کنیم نباید هزینه ها کم شود. فوتبال هزینه دارد و باید مربی خوب داشته باشیم. در سطح ملی نباید کمبودی باشد و نباید بهانه دست مربی بدهیم. هزینه باید در تمام رشته ها انجام شود. به هر حال تیم ملی متعلق به مردم است و متاسفانه الان هم یک اختلافی افتاده بین ورزشکاران المپیکی و فوتبال. من فکر می‌کنم ترونالدو و مسی را کل دنیا می‌شناسند ولی بهترین ورزشکار انفرادی یک کشور را حتی چند در صد مردم کشور خودشان را هم نمی‌شناسند. ورزشکاران دیگر هم برای ما مقام آورده اند و باید به آنها احترام بگذاریم. قبلا ما رفاقت بیشتری داشتیم و با تمامش ورزشکاران ارتباط خوبی داشتیم و اکثر رشته ها با هم در یک اردو بودیم. به نظرم الان باید رفاقت ها هم بیشتر شود.

 

پیروانی در خصوص اینکه گفته می‌شد با وی برای کی‌روش و برانکو هماهنگ شده بود گفت: با من هماهنگ نشده بود بلکه با نکونام هماهنگ شده بود.قرار بود خود آقای پروین خیلی تلاش کرد و اصلا کسی با کسی قهر نبود. یک مصاحبه نباید به این جنجال ها می‌کشید شاید اگر کمی بهتر مدیریت می‌شد و حد و مرز مشخص شده بود این اتفاقات رخ نمی‌داد.

 

وی در خصوص اینستاگرام باشگاه پرسپولیس و حرف و حدیثهای روزهای اخیر که گفته می‌شود دست وی بوده گفت: نزدیک به 800 پیج پرسپولیس در حال حاضر وجود دارد. زمانی که من آمدم به من گفتند این پیج متعلق به باشگاه است و من هم نمی‌دانستم پیج باشگاه نیست. هیچ نامه ای هم به من نداده اند و همینجا می‌گویم که نامه بزنند تا منهدمش کنند و متلاشی اش کنند! اگر از من بخواهند به عنوان رکورددار کاپیتانی می‌روم و می‌گویم که این پیج را منهدم کنند. این پیج اصلا دست من نیست.اصلا من در این میان ذینفع نبودم.

 

پیروانی در خصوص اینکه قرار است عضو هیات مدیره شود گفت:من عاشق پرسپولیس هستم و اگر قرار باشد به سمت قبلی بر می‌گردم و هیات مدیره را قبول نمی‌کنم.

 

وی در خصوص پیوستن منشا به استقلال گفت: باشگاه پرسپولیس از همه بزرگ تر است و هواداران هم زیاد حساس نباشند. این تیم ان شالله امسال هم قهرمان است ولی می‌شد با مدیریت بهتر این قضیه را مدیریت کرد.

1004

نظرات کاربران
باشگاه فرهنگی ورزشی Jack3d
افشین خان چرا برنمیگردی رو نیمکت؟
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۸:۴۷
پاسخ
14
63
زلزله 6 ریشتری سرخ
تو فوتبال حرفه ای این چیزا معنی نداره لوئیز فیگو از بارسا رفت رئال اشلی کول از آرسنال رفت چلسی یعنی مدیریت اونام مشکل داشت مربی احساس کرده به یه بازیکن نیاز نداره باهاش تصفیه کردن والسلام حالا هرجا دوست داشته رفته بازیکنه برده که نیست
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۶:۵۶
پاسخ
16
66
گلادیاتور های سرخ
به به روز تولدت باشه،تیمت برنده بشه،و صدر جدول سروری کنه. چه کادوی تولدی بچه ها برای تولدت دادن .تولد مبارک افشین خان.
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۶:۱۳
پاسخ
31
62
Perspolic
نمیدونم چرا ازش بدم میاد دو روعه
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۵:۳۹
پاسخ
68
59
سعید منطق
منشا به هیچ دردشون نمیخوره.فقط گرفتنش تا برا پرسپولیس حاشیه درست کنن.ولی نمیدونن که با این خرید برا خودشون حاشیه درست کردن.چاه مکن بهر کسی ...
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۲:۰۵
پاسخ
33
64
Asad
هر چی برانکو بگه / تمام
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۹:۴۳
پاسخ
30
50