پیروزی اینترمیلان برابر پاریسن‌ژرمن در ضربات پنالتی

پیروزی اینترمیلان برابر پاریسن‌ژرمن در ضربات پنالتی

936
18:12
05 مرداد 1398
اینترمیلان که در آخرین لحظات بازی گل مساوی را زده بود، در ضربات پنالتی به پیروزی رسید.

به گزارش وبسایت نود، در ادامه بازی های دوستانه پیش فصل 20-2019 عصر امروز و از ساعت 16:05 (به وقت تهران) دو تیم اینترمیلان و پاریسن‌ژرمن در ورزشگاه المپیک ماکائو در چین تایپه به مصاف هم رفتند که این دیدار بعد از تساوی 1-1 در 90 دقیقه، با برتری 6-5 اینتر در ضربات پنالتی همراه بود.

پاریسن‌ژرمن در دقیقه 41 به گل نخست رسید. ارسال پابلو سارابیا از روی یک ضربه ایستگاهی در محوطه جریمه با ضربه سر تیلو کرر روی سر دنیلو دی‌آمبروزیو همراه شد تا دروازه سمیر هندانوویچ گشوده شود. 

در حالی که بازی در آستانه خاتمه یافتن بود، در چهارمین دقیقه از وقت های اضافه ساموئله لونگو روی پاس گالیاردینی با ضربه پای راست از مرکز محوطه جریمه توپ را به گوشه پایینی سمت راست دروازه پاریسن‌ژرمن شلیک کرد و گل تساوی تیمش را به ثمر رساند تا بازی در نهایت با همین نتیجه 1-1 به پایان رسیده و برنده مسابقه در ضربات پنالتی مشخص شود.

رانوکیا، گالیاردینی، کولیدیو، آگومه، لونگو و ماریو پنالتی های خود را برای اینتر به گل تبدیل کردند و کاندروا ضربه خود را از دست داد. در سمت مقابل کاوانی، خسه، دیالو، آردای و امبه‌سو ضربات خود را به تور دروازه چسباندند و آئوشیشه و زاگره ضربات خود را از دست دادند تا اینتر در مجموع با برتری 6-5 در ضربات پنالتی، پیروز این رقابت دوستانه شود. 

آرئولا، کورزاوا، دیالو، کرر، برنات، وراتی، هررا، مونیه، درکسلر، سارابیا و ام‌باپه بازیکنان ثابت توماس توخل در این مسابقه بودند و کاوانی، باکر، داگبا، انسوکی، کواسی، امبه‌سو، زاگره، آئوشیشه، آردای و خسه دیگر بازیکنانی بودند که در ادامه مسابقه برای پاریسن‌ژرمن به میدان رفتند.

در آن سوی میدان هندانوویچ، اشکرینیار، دی‌فرای، باستونی، دالبرت، سنسی، بروزوویچ، بارلا، دی‌آمبروزیو، اسپوزیتو و پریشیچ بازیکنان ثابت اینتر در میدان بودند و گودین، گالیاردینی، رانوکیا، ماریو، والرو، لونگو، کولیدیو، آگومه، کاندروا و پیرولا بازیکنان تعویضی نراتزوری در این دیدار بودند.

پاریسن‌ژرمن که در دو بازی دوستانه قبلی خود 6-1 دینامو درسدن را شکست داده و با نورنبرگ به تساوی رسیده بود، در مسابقه بعدی خود روز سه شنبه در مرکز المپیک سوژو به مصاف سیدنی اف‌سی خواهد رفت. اینترمیلان هم که اکنون درگیر رقابت های جام بین المللی قهرمانان است و در دو بازی خود به ترتیب 1-0 مغلوب منچستریونایتد شده با یوونتوس 1-1 مساوی کرده (باخت 4-3 در ضربات پنالتی)، در آخرین بازی خود در این رقابت ها یکشنبه آینده در ورزشگاه اختصاصی تاتنهام مهمان این تیم خواهد بود.

7712

نظرات کاربران