پیروزی دلچسب آلمان مقابل هلند در مقدماتی یورو ۲۰۲۰

پیروزی دلچسب آلمان مقابل هلند در مقدماتی یورو ۲۰۲۰

3508
02:07
05 فروردین 1398
ژرمن ها در یک بازی جذاب و دراماتیک مقابل رقیب دیرینه خود به پیروزی رسیدند.

به گزارش وبسایت نود، دور دوم مرحله مقدماتی یورو ۲۰۲۰ یکشنبه شب با برگزاری ۱۰ بازی آغاز شد. در مهمترین بازی تیم هلند در گروه سوم میزبان آلمان بود که این بازی با برتری ۲-۳ ژرمن ها به پایان رسید.

تیم آلمان در دقیقه ۱۵ بازی توسط لروی سانه به گل نخست رسید و در دقیقه ۳۴ توسط سرژ نبری موفق شد اختلاف را به دو گل برساند تا هلندی ها با شکست به رختکن بروند. هلند میزبان در نیمه دوم در دقایق ۴۸ و ۶۳ توسط ده لیخت و دپای به گل رسید تا این بازی جذاب ۲-۲ شود اما این پایان کار نبود و تیم آلمان در دقیقه ۹۰ روی یک کار تیمی زیبا توسط نیکو شولز به گل سوم و پیروزی بخش خودش دست یافت. 

در دیگر بازی گروه سوم تیم ایرلند شمالی مقابل بلاروس به پیروزی رسید. در گروه پنجم تیم ولز با یک گل از سد اسلواکی گذشت. کرواسی هم در عین ناباوری با نتیجه ۲-۱ مغلوب مجارستان شد. در گروه هفتم تیم های مقدونیه و اسلوونی به تساوی دست یافتند و لهستان هم گل های لواندوفسکی و گلیک از سد لتونی گذشت. اتریش هم در این گروه با نتیجه ۴-۲ مغلوب رژیم صهیونیستی شد.

در گروه نهم تیم روسیه با ۴ گل مقابل قزاقستان پیروز شد و اسکاتلند هم با دو گل از سد سن مارینو گذشت. تیم بلژیک هم در این گروه با گل های هازارد و باتشوایی توانست در خانه قبرس به پیروزی برسد.

۲۰۳۱

نظرات کاربران
فوتبالی-قدیمی
بعد از 26 سال طرفداری از تیم ملی آلمان، به نظرم مشکل از خود لوو بود و می بایست روح جدیدی به تیم دمیده بشه ولی بازی دیشب و البته روندی که یه مدت آغاز شده نشون می ده که شاید خود لوو هم بتونه دوباره تیم رو زنده کنه. یه تیم جوون با بازیکنهای خاص و عالی به خصوص خط حمله مهار نشدنی. البته توی دفاع مشکل دارن و فلسفه وجود رودیگر هنوز معلوم نیست. یه بازیساز خوب مثل اوزیل 2014 هم احتیاج هست چون در حال حاظر تمام بار تیم روی شانه های سانه هست که صد البته زیر دست گواردیولا به یک فوق ستاره تبدیل شده. گنبری هم که توی بایرن شده یه بازیکن عالی. با اینحال نبود یه مهاجم کلاسیک مثل کلوزه یا پودولسکی هنوز احساس می شه.
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۳:۳۴
پاسخ
1
6
حسنعلی اکبری
چه فوتبالی داره میشه یه نسل جوون بی نظیر واسه فوتبال آماده میشه بازیکن هایی که آلان زیر ۲۳ سال سن دارند حرف اول تو فوتبال میزنن
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۵:۴۱
پاسخ
0
8
Wien
عجب بازی نازی بود.
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۱۹:۳۲
پاسخ
1
9
عشقممم نیمار
من کشته مرده عملکرد دیانگ‌ و دلیخت ..‌دو بازیکن فعلی و‌ اینده بارسلونا شدم ک یه تنه کاری کردن ک هلند ببازه :-) هنوز نرفتن بارسلونا ..بازیشون‌ خراب شد :-P در ضمن این المانی ک‌ من میبینم ... تا ۱۰ سال اینده ..دیگ‌ مدعی در جام ملت ها اروپا یا جام‌ جهانی نخواهد شد و‌خیلی کار داره :-P
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۵۳:۳۴
پاسخ
30
2
سجاد
آلمان تیم خوبی شده ولی امشب شانس هم باهاش یار بود. نتیجه مساوی منصفانه بود و حتی میشه گفت که حق هلند بود که ببره. کمی دفاع هلند از لحاظ تیمی باید هماهنگ تر بشه.
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۲۴:۴۶
پاسخ
6
6
cyrus
بازگشت عقابهای مانشافت
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۶:۵۲
پاسخ
1
11