پیروزی سخت استقلال مقابل سرخ‌پوشان پاکدشت در دیدار دوستانه

پیروزی سخت استقلال مقابل سرخ‌پوشان پاکدشت در دیدار دوستانه

6842
14:02
26 آبان 1398
استقلال در دیداری دوستانه مقابل سرخ‌پوشان پاکدشت به برتری رسید.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، تیم فوتبال استقلال امروز (یکشنبه) در چارچوب دیداری دوستانه به مصاف سرخ‌پوشان پاکدشت رفت. آندره‌آ استراماچونی، سرمربی استقلال در این دیدار که در ورزشگاه غدیر و پشت درهای بسته برگزار شد، تیمش را با ترکیب حسین پورحمیدی، سیاوش یزدانی، میلاد باقری، شاهین طاهرخانی، رضا آذری، محمد بلبلی، سجاد آقایی، آرش رضاوند، امیرحسین کارگر، سینا خادم‌پور و مرتضی تبریزی به میدان فرستاد. همچنین سرمربی ایتالیایی استقلال در نیمه دوم، روزبه چشمی، محمد دانشگر، میلیچ، وریا غفوری، علی کریمی، مسعود ریگی، علی دشتی، فرشید اسماعیلی و دیاباته را به میدان فرستاد. این دیدار در نهایت با پیروزی ۳ بر ۲ استقلال به پایان رسید.

گل نخست استقلال در دقیقه ۳۵ روی نفوذ خوب رضاوند از جناح راست توسط سینا خادمپور به ثمر رسید. در نیمه دوم هم ارسال وریا غفوری در دقیقه ۶۵ با شوت علی دشتی به تیر افقی دروازه برخورد کرد و توپ برگشتی با ضربه سر فرشید اسماعیلی به گل تبدیل شد. در آن طرف میدان هم امیرحسین فشنگچی در دقیقه ۸۲ تک گل سرخ‌پوشان را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند و در ادامه هم حامد شعبانی در دقیقه ۹۰ بازی را به تساوی کشاند. البته این پایان کار نبود و استقلال در دقیقه ۹۲ با گل فرشید اسماعیلی به پیروزی رسید.

از نکات جالب دیدار استقلال و سرخ‌پوشان پاکدشت، سه پنالتی‌ای بود که برای رقیب لیگ یکی استقلال گرفته شد. سرخ‌پوشان در این دیدار دو پنالتی در نیمه نخست به دست آوردند که یکی از آن‌ها را به بیرون زدند و دیگر هم توسط پورحمیدی، دروازه‌بان استقلال مهار شد. نماینده پاکدشت در نیمه دوم هم صاحب یک ضربه پنالتی دیگر شد که این بار، فشنگچی آن را تبدیل به گل کرد.

2051

نظرات کاربران
مسعود گل باشی
توبازی دوستانه هم داورا به استقلال ضربه میزنن والا بازی دوستانس
۲۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۹:۰۳
پاسخ
16
45
آرش
خوبه نیمه دوم و تیم اصلی شون بوده و دوتا خوردن تازه با کمک وقتهای اضافی که ما ندیده بودیم تو بازیهای دوستانه بگیرن! یکی زدن. اینم که سه تا پنالتی دادن نشون میدن تو لیگ داورها از خطاهای محرزشون مثل خطای دیاباته به سادگی چشم پوشی میکنن
۲۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۸:۴۴
پاسخ
53
9
لر
ماشاءالله کاپیتان ووریا غفوری با غیرت و فرشید اسماعیلی آبی دل ... درود بر سینا خادم پور و همه تیم استقلال
۲۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۳:۲۲
پاسخ
8
134
ستاره جعلی!!
تو بازی های دوستانه هم از دست داوران در امان نیستیم....!!!
۲۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۸:۵۵
پاسخ
133
113
حسام
قرار از این به بعد تو بازیهای تدارکاتی هم سر تیممون را ببرند! سه تا پنالتی !
۲۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۶:۲۲
پاسخ
36
163
TT
یه تیمی هم هست تا بازی دوستانه میکنه براش پنالتی میگیرن خخخ
۲۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۰:۳۵
پاسخ
35
135
10-10-3
این بازی داور ودروازه بان حریف نبود به سختی بردن
۲۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۰:۳۰
پاسخ
84
92
امیر آبی دل
معنی بازی تدارکاتی نمیدونی چیه برای همینه که انقدر مضحک حرف میزنی...
۲۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۰:۱۴
7
85
شادوماد
شماها دلت به اینحرفا خوش باشه ولی توی بازیها میبینیم که استقلال بهترین فوتبال رو توی ایران بازی میکنه. اینو حتی پیشکسوتها و اسطورتون هم به زبون آورده..تیم ما با تاکتیک روز دنیا بازی میکنه و دلخوش به اوت دستی و پنالتیهای بادآورده نیست
۲۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۰:۱۹
19
115
سرخ
اتفاقاً داور تمام تلاشش را کرد ... سه تا پنالتی تو یه دیدار دوستانه برای پاکدشت گرفت !!!?
۲۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۴:۲۰
15
79