پیروزی لیورپول، تاتنهام و اورتون در هفته بیست و سوم لیگ جزیره

پیروزی لیورپول، تاتنهام و اورتون در هفته بیست و سوم لیگ جزیره

1115
20:30
11 بهمن 1393
اکثر تیم های مدعی و بالانشین در هفته بیست و سوم لیگ جزیره موفق بودند.

وبسایت رسمی برنامه نود - اکثر تیم های مدعی و بالانشین در هفته بیست و سوم لیگ جزیره موفق بودند.

به گزارش وبسایت نود، هفته بیست و سوم لیگ برتر انگلیس عصر شنبه با دیدار نیوکاسل و هال سیتی آغاز شد، سپس شش دیدار به طور همزمان از ساعت 18 و30 آغاز شد و در آخرین بازی از این هفته در روز شنبه، سیتی و چلسی به مصاف هم خواهند رفت.

در دیدار آغازین هفته، نیوکاسل بالاخره تحت سرمربیگری، کارور به اولین بردش دست یافت، آنها هال سیتی نگون بخت را که هفته های خوبی را سپری نمیکند، 3-0 شکست دادند، در این دیدار کابیا، آمئوبی و گوفران برای کلاغ ها گلزنی کردند، نیوکاسل با این برد به رتبه یازدهم رسید و هال سیتی همچنان در منطقه سقوط قرار دارد.

در سایر دیدارها، اورتون بعد از چند هفته ناکامی بالاخره رنگ برد را دید، یاران مارتینز با گل دقیقه دوم لوکاکو توانستند پالاس را شکست دهند تا جدال شش امتیازی را تیم اورتون ببرد و با 26 امتیاز، آبی های بندر لیورپول در جایگاه دوازدهم قرار گیرند.

لیورپول نیز در ادامه روند خوب و با ثباتش در طی هفته های اخیر، موفق شد در خانه با دو گل وستهام را شکست دهد، در این دیدار استرلینگ در دقیقه 51 برای لیورپول گلزنی کرد و استوریج نیز بعد از بیش از سه ماه دوری از میادین، بازگشتش به میادین را با گل جشن گرفت، او در دقیقه 80، تنها 12 دقیقه بعد از ورودش به زمین توانست گلزنی کند، لیورپول با این برد به رتبه هفتم جدول رسید. وستهام نیز با دو امتیاز کمتر، یک رده پایین تر از لیورپول است.

من یونایتد نیز توانست با نتیجه 3-1 لسترسیتی را شکست دهد. که گزارش آن روی سایت به طور مجزا قابل مشاهده است.

استوک سیتی هم در مقابل کیوپی آر به برتری 3-1 رسید، یاران هیوز با هتریک جاناتان والترز در برابر تک گل نیکو کرانچار توانستند به یک برد ارزشمند خانگی برسند و با 32 امتیاز در جایگاه نهم بایستند.

ساندرلند در دیدار شش امتیازی، نیمه پایین جدول، توانست در خانه با دو گل از سد برنلی بگذرد و با 23 امتیاز در جایگاه چهاردهم قرار گیرد، برنلی نیز با 20 امتیاز در رتبه هفدهم است. در این دیدار ویکهم و دفو برای تیم پویت گلزنی کردند.

تاتنهام نیز که هفته های خوبی را سپری میکند در مقابل وست برومویچ که با حضور پولیس اوضاع بهتری پیدا کرده بود، به یک برتری قاطع رسید، یاران پوچتینیو، با این برد 40 امتیازی شدند و به رتبه پنجم رسیدند تا رقابت در میانه بالای جدول، بیشتر از قبل شود. در این دیدار اریسکن یک بار و هری کین ستاره جوان اسپرز، دو بار برای این تیم گلزنی کرد.

2021

نظرات کاربران