پیروزی مقابل کریستال پالاس، اولین کامبک مورینیو در لیگ برتر

پیروزی مقابل کریستال پالاس، اولین کامبک مورینیو در لیگ برتر

1954
17:41
15 اسفند 1396
پیروزی ۲-۳ منچستریونایتد در مقابل کریستال پالاس یک اتفاق تاریخی را برای سرمربی شیاطین سرخ به همراه داشت.

وبسایت رسمی برنامه نود - پیروزی ۲-۳ منچستریونایتد در مقابل کریستال پالاس یک اتفاق تاریخی را برای سرمربی شیاطین سرخ به همراه داشت.

به گزارش وب سایت نود، نمانیا ماتیچ شب گذشته در دقیقه ۹۱ سومین گل منچستریونایتد مقابل کریستال پالاس و اولین گل خود با پیراهن این باشگاه را به ثمر رساند تا منچستر یک کامبک فوق العاده را ثبت کند. آمار اوپتا می‌گوید تیم های مورینیو پیش از این در ۲۱ دیداری که با ۲ گل یا بیشتر از حریف عقب افتاده اند، هرگز موفق به کسب برد نشده اند. تیم های آقای خاص در ۱۹ بازی شکست خورده بودند و تنها در ۲ دیدار، نتیجه را به تساوی تغییر دادند تا دوشنبه شب در سلهرست پارک، مورینیو رکوردشکنی کند.

پالاس در دقیقه ۱۱ توسط تاونزند از حریف پیش افتاد و در دقیقه ۴۸ توسط فن آنهولت اختلاف را به دو رساند تا یونایتد و هواداراتش بهت زده شوند. اما در ادامه اسمالینگ و لوکاکو بازی را به تساوی کشاندند و ماتیچ نیز گل برتری را زد تا شیاطین سرخ جایگاه دوم جدول را-که موقتا در اختیار لیورپول قرار گرفته بود-پس بگیرند و در ۱۶ امتیازی سیتی صدرنشین قرار گیرند.

پالاس، تیم شکست خورده تریلر دوشنبه در آخرین مکان سقوط ایستاده و فقط ۱ امتیاز با منقطه امن جدول فاصله دارد تا در ادامه فصل، شاهد جنگ شاگردان روی هاجسون برای بقا در لیگ برتر باشیم.

آخرین باری که منچستریونایتد توانسته بود شکست ۲-۰ را به پیروزی تبدیل کند، به دسامبر ۲۰۱۳ و برتری ۳-۲ در مقابل هال سیتی بازمی‌گردد.

 

نظرات کاربران