پیروزی منچسترسیتی و یوونتوس در گروه چهارم لیگ قهرمانان

پیروزی منچسترسیتی و یوونتوس در گروه چهارم لیگ قهرمانان

1197
00:10
09 مهر 1394
منچسترسیتی در آخرین دقایق موفق شد به یک پیروزی حیاتی در خانه مونشن گلادباخ دست یابد.

وبسایت رسمی برنامه نود - منچسترسیتی در آخرین دقایق موفق شد به یک پیروزی حیاتی در خانه مونشن گلادباخ دست یابد.

به گزارش وبسایت نود، بازی‌های هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان چهارشنبه شب در گروه چهارم برگزار شد.

مونشن گلادباخ ۱-۲ منچسترسیتی

تیم مه‌مان بازی را هجومی آغاز کرد و در‌‌ همان دقایق نخست فرصت مناسبی هم بدست آورد اما دروازه‌بان حریف ضربه سیلوا را از دست داد. مونشن گلادباخ هم بیکار ننشست و روی دروازه سیتی فشار آورد و در دقیقه ۲۰ به خاطر خطای اوتامندی صاحب یک ضربه پنالتی شد اما جو هارت ضربه بازیکن حریف را مهار کرد تا نیمه نخست این بازی زیبا و جذاب با تساوی بدون گل به اتمام برسد.

تیم میزبان در دقیقه ۵۴ مزد بازی خوبش را گرفت و موفق شد توسط استیندی دروازه هارت را باز کند اما تنها ۹ دقیقه بعد سیتی با گل به خودی بازیکن حریف موفق شد بازی را به تساوی برساند. شاگردان پیگرینی در حالی که بنظر می‌رسید به تساوی در آلمان رضایت دادند در دقیقه ۹۰ صاحب یک ضربه پنالتی شدند که آگوئرو موفق شد آن را به گل تبدیل کند تا منچسترسیتی در شبی که نمایش چندان خوبی ارائه نکرد ۳ امتیاز حساسی را بدست آورد.

ویدیو خلاصه این بازی را اینجا ببینید.

یوونتوس ۲-۰ سویا

در دیگر بازی این گروه تیم یوونتوس که اوضاع خوبی در سری آ ندارد به مصاف سویا رفت. تیم میزبان بازی هجومی از خودش ارائه کرد و در حالی که در نیمه نخست بازی را در کنترل داشت در دقیقه ۴۱ توسط موراتا به گل نخست خودش دست یافت.

یوونتوس در نیمه دوم هم عملکرد خوبی از خودش کرد و فرصت‌های زیادی برای افزایش اختلاف بدست آورد و سرانجام در دقیقه ۸۷ موفق شد روی یک ضد حمله توسط زازا به گل دوم هم برسد تا روند درخشان یووه در لیگ قهرمانان با این پیروزی ادامه یابد.

ویدیو خلاصه این بازی را اینجا ببینید.


۲۰۳۱

نظرات کاربران