پیروزی 5 گله منچستریونایتد 99 مقابل اسطوره های بایرن مونیخ

پیروزی 5 گله منچستریونایتد 99 مقابل اسطوره های بایرن مونیخ

5563
21:02
05 خرداد 1398
منچستریونایتد خاطرات بیست سال قبل را زنده کرد.

به گزارش وبسایت نود، دیدار خیریه اسطوره های منچستریونایتد و بایرن مونیخ با پیروزی پر گل شیاطین سرخ پایان یافت.

عصر یکشنبه درست بیست سال بعد از فینال تاریخی نیوکمپ سال 99 که منچستریونایتد موفق شد 2-1 در لحظات پایانی بایرن مونیخ را شکست دهد و سه گانه را ببرد، دو تیم منچستریونایتد و بایرن مونیخ این بار در الدترافورد در قالب یک بازی دوستانه و خیریه به مصاف هم رفتند.

در این دیدار فرگوسن روی نیمکت یونایتد حضور داشت و اکثر ستارگان تیم قهرمان سال 99 حضور داشتند. در ترکیب یونایتد بازیکنان شاخصی همچون اشمایکل، استام، اروین، نویل، بکام، بات، کول، یورک، اسکولز، ساها، پارک جی سونگ، سولسشائر و شرینگام حضور داشتند.

در ترکیب بایرن مونیخ نیز این بازیکنان دیده می شدند: بابل، کوفور، دمیکلیس، فن بویتن، لوکا تونی، البر، لوتار متیوس، روی ماکای، افنبرگ، زی روبرتو، ایلیچ، فینکر و یانک.

در این مسابقه یونایتد موفق شد 5-0 پیروز شود. در نیمه نخست سولسشائر و یورک گلزنی کردند. در نیمه دوم نیز بات، ساها و بکام در ده دقیقه پایانی سه گل زدند. نیکی بات هم بهترین بازیکن زمین لقب گرفت.

1878

نظرات کاربران
امیر انفیلد معبد فوتبال
مگه اینکه تیم پیرمرداتون واسه خودشون یه عرض اندامی کنن اما تیم واقعی منچستر الان ارزو داره حتی جلو یه تیم ته جدولی پنج تا بزنه که نمیزنه و برعکس پنج تارو هم میخوره یونایتد تموم شدست الان دور دور لیورپول کبیر و منچستر سیتی تیم اصلی و اول منچستر تو اینروزا شما یونایتدی ها حالا حالاها و سالهای سال باید بدوید فعلا واسه سهمیه
۰۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۷:۳۰
پاسخ
125
14
ممد
آقامون بکهام ... استایل بازیش هنوز از خیلی جوونا بهتره...
۰۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۷:۰۶
پاسخ
2
92