پیروز قربانی: استقلال نرمال و طبیعی نتیجه می‌گیرد!

پیروز قربانی: استقلال نرمال و طبیعی نتیجه می‌گیرد!

5963
16:40
11 آبان 1397
پیروز قربانی، مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال تهران تأکید کرد که کنار گذاشتن وینفرد شفر از این تیم در مقطع زمانی فعلی منطقی نیست.

وبسایت رسمی برنامه نود - پیروز قربانی، مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال تهران تأکید کرد که کنار گذاشتن وینفرد شفر از این تیم در مقطع زمانی فعلی منطقی نیست.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از تسنیم، پیروز قربانی در مورد شکست استقلال برابر سایپا گفت: ما شاهد یک بازی سطح بالا از سوی هر دو تیم بودیم. وقتی سایپا 10 نفره شد انتظار می‌رفت که استقلال از این شرایط نهایت استفاده را ببرد، ولی این اتفاق رخ نداد و در نهایت سایپا با تلاش زیاد موفق شد که برنده از زمین بیرون بیاید.

وی در واکنش به انتقادهای صورت گرفته از بازیکنان و سرمربی استقلال تأکید کرد: وقتی تیمی نتیجه نمی‌گیرد طبیعتاً انتقادها هم شروع می‌شود، ولی این درست نیست که الان دنبال مقصر بگردیم. ما باید کمک کنیم تا استقلال به روزهای خوبش نزدیک شود. من اول فصل هم گفتم که استقلال بازیکنان تأثیرگذاری را از دست داده است و این تیم در فصل جاری نرمال و طبیعی نتیجه می‌گیرد. نمی‌توان در این فصل از استقلال توقع قهرمانی داشت، ولی در یکی دو سال آینده می‌توان چنین توقعی را داشت.

 مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال تهران با اشاره به بحث‌های اخیر مبنی بر تغییر کادر فنی این تیم خاطرنشان کرد: اخراج شفر تصمیم درستی نیست. واقعاً اگر شفر را کنار بگذارند می‌خواهند سراغ کدام گزینه بروند؟ دوباره باید نام گزینه‌های تکراری مطرح شود که در گذشته در استقلال کار کردند و البته زحمت هم کشیدند. اعتقاد من این است که اخراج شفر و آوردن گزینه‌های تکراری تصمیم درستی نیست. البته انتقاد من از شفر این است که قبل از شروع فصل نتوانست در شکل‌گیری تیم عملکرد خوبی داشته باشد.

وی در خاتمه اظهار داشت: استقلال بازیکنان تأثیرگذاری را از دست داد و انتظار می‌رفت که شفر از پیش‌فصل استفاده بهتری کند، اما این‌طور نشد. استقلال البته بازیکنان جوانی را به تیمش اضافه کرد و نمی‌توان انتظار داشت که آنها در همین فصل این تیم را قهرمان کنند. استقلال خوب بازی می‌کند، ولی باید یکسری ضعف‌ها را برطرف کنند. استقلال در خط هافبک به بازیکنی مثل امید ابراهیمی نیاز دارد، همچنین به جذب یک بازیکن پاسور. امیدوارم که در آینده شرایط استقلال بهتر شود.

 

 

1004

نظرات کاربران
ققنوس سرخ
با آقای قربانی موافقم چون اگه شفر بره دیگه به کی بخندیم!!!!!!
۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۸:۳۶
پاسخ
20
55
دختر پرسپوليسي
ششتقلال ديگه هيچ موقع رنگ جام و نميبينه
۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۶:۰۰
پاسخ
28
101
خطاب به بالایی
همین چند ماه پیش جام حذفی را گرفت .... همه که مثل شما نیستند با جعل تاریخ قرارداد بازیکن تون جام بگیرند ....
۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۳:۱۹
45
20
داداش
حرف منطقی همینه.شفر مربی کاربلدی هست و استقلال رو دوباره به جایگاهش برمی گردونه مشکل اینه که ما صبر نداریم
۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۱:۰۴
33
17
داداش
شما خودتو ناراحت نکن!!!!!!!!!!!!!
۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۰:۱۸
30
14
مرتضي
به نظرم كينگ شوفر رو نبايد اخراج كرد اخه بره كي بياد موجب شادي ما بشه
۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۰:۵۹
پاسخ
24
114