پیروز قربانی: منصوریان برود هم چیزی گیر برخی‌ها نمی‌آید

پیروز قربانی: منصوریان برود هم چیزی گیر برخی‌ها نمی‌آید

2737
12:42
06 آذر 1395
بازیکن سال‌های نه چندان دور استقلال با حمایت تمام و کمال از منصوریان گفت که عده‌ای به دنبال زمین زدن او هستند.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن سال‌های نه چندان دور استقلال با حمایت تمام و کمال از منصوریان گفت که عده‌ای به دنبال زمین زدن او هستند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، پیروز قربانی در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به تساوی دو بر دو استقلال برابر گسترش فولاد چیست، گفت: استقلال بازی را خوب شروع کرد ولی در دفاع چندان هماهنگ نبود و با وجود بازیکنان سرعتی تیم گسترش فولاد، دفاع این تیم دچار مشکل شد و دو گل ساده دریافت کرد.

وی در پاسخ به این سوال که به نظرش برای خروج استقلال از وضعیت فعلی چه باید کرد، عنوان کرد: متاسفانه فضای انتقادی بیخودی ایجاد شده است. انتقادات به استقلال کمکی نمی‌کند و باید به منصوریان کمک کنیم. باید از منصوریان بیشتر حمایت کنیم تا تیمش بهتر شود. قبول دارم که کار استقلال سخت است و اگر این تیم می‌خواهد به صدر برسد باید کیفیت بازی خود را بالاتر ببرد. حالا اگر برای بالا بردن کیفیت لازم است بازیکن اضافه کند، این کار را انجام دهد و اگر لازم است سیستم عوض شود، این کار را انجام دهد.

پیشکسوت استقلال در پاسخ به این سوال که ظاهرا آبی‌ها به دنبال تغییر سیستم خود به ۲-۵-۳ هستند و به نظرش این تغییر آرایش می‌تواند به این تیم کمک کند، بیان کرد: سیستم یک شماره تلفن است. شما باید بازیکن داشته باشید تا در سیستم جواب دهد. هر سیستمی از نقاط ضعف و قوتی برخوردار است و اگر تشخیص منصوریان این است که سیستم استقلال به ۲-۵-۳ تغییر پیدا کند، باید این اتفاق رخ دهد. ما از استقلال دور هستیم و بهتر است به نظرات منصوریان احترام بگذاریم.

قربانی در پایان با انتقاد از برخی پیشکسوتان استقلال که از این تیم انتقاد می‌کنند، عنوان کرد: من و امثال من فوتبال را کنار گذاشته‌ایم و بهتر است هوای تیم را داشته باشیم. درست است که احترام پیشکسوت واجب است ولی احترام گذاشتن هم حدی دارد. اینکه من ۱۰ سال است تیم ندارم و به دنبال جایگاه منصوریان باشم اصلا قشنگ نیست. متاسفانه برخی به منصوریان حسادت می‌کنند و از تیم انتقاد می‌کنند. صراحتا می‌گویم که استقلال برای بهتر شدن، باید روی کیفیت بازی‌اش بیشتر کار کند. الان منصوریان از نمایش‌های استقلال جذاب‌تر است و امیدوارم یکی دو هفته بعد برعکس شود و این استقلال و نمایش‌هایش باشد که بهتر باشند. منصوریان سردم‌دار مربیان جوان است و کارش را بلد است. او به علم روز مجهز است و متاسفانه برخی افراد استقلال را خانه شخصی خود می‌دانند و به دنبال زدن منصوریان هستند. آنها باید بدانند که اگر منصوریان هم برود، چیزی به آنها نمی‌رسد. منصوریان قبلا در نفت خودش را ثابت کرده و مطمئنا می‌تواند تیم را به صدر برساند اگر کیفیت بازی استقلال را تغییر دهد.

 

2051

نظرات کاربران
AKO
منصوریان به علم روز مجهز است...خخخ طرف مدرک نشستن رو نیمکت مسابقات آسیایی رو نداره کدوم علم روز داداچ!؟
۰۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۵:۰۰
پاسخ
2
7
۴۴۴۴**
توچی میدونی؟
۰۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۵۴:۳۴
4
2