پیشنهاد بارسلونا برای خرید پوگبا رد شد؛ پوگبا فروشی نیست

پیشنهاد بارسلونا برای خرید پوگبا رد شد؛ پوگبا فروشی نیست

4977
00:48
16 مرداد 1397
منچستریونایتد قصد فروش پوگبا را ندارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - منچستریونایتد قصد فروش پوگبا را ندارد.

به گزارش وبسایت نود، ایندیپندنت مدعی شده است با وجود علاقه یوونتوس و بارسلونا به جذب پل پوگبا و البته وجود مشکلاتی بین مورینیو و پوگبا که در فصل قبل رونمایی شد، منچستریونایتد موضع سختی برای حفظ این ستاره فرانسوی دارد و به هیچ وجه او را در تابستان 2018 به فروش نمی رساند.

اختلافات مورینیو و پوگبا در فصل قبل کاملاً واضح بود و کار به جایی رسید که مورینیو چند بار در رسانه ها از این هافبک انتقاد کرد و حتی بعدتر عنوان شد رایولا مدیربرنامه این بازیکن، او را به منچسترسیتی پیشنهاد کرده است. اما با تمام این اوصاف مورینیو هیچ قصدی برای از دست دادن این ستاره ندارد و فروش پوگبا را احمقانه می داند.

اسکای ایتالیا هم در جدیدترین گزارش خود عنوان کرده است بارسلونا پیشنهاد خود را به منچستریونایتد ارائه کرد ولی توسط سران شیاطین سرخ رد شد. پیشنهاد آن ها پرداخت 50 میلیون یورو + یری مینا + آندره گومز بود که یونایتد این پیشنهاد را نپذیرفت.

یوونتوس و بارسلونا دو باشگاهی بودند که به جذب پوگبا لینک شده بودند ولی حالا بعید است به خواسته شان برسند.

1878

نظرات کاربران
we are UNITED
اگه واقعا بارسلونا همچین پیشنهادی داده باشه که حتی با میل به فروش هم منچستر باید ردش میکرد، چون دوتا بازیکن نخالشونو که میخوان ردشون کنن رو با 50 میلیون یورو ناقابل میخواستن بدن و یکی از بهترین هافبکهای دنیارو که تازه چند سال هم از قراردادش مونده رو بگیرن!!
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۶:۱۷
پاسخ
5
30
Iran
اگه آندره گومزو نمی ذاشتن پیشنهاد بهتری می شد چون خودش بیست میلیون یورو ازش کم می کنه ولی اگه مینا + راکیتیچ + 70 احتمالا قبول می کردن
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۲:۲۹
پاسخ
5
23