پیشنهاد تازه منچستریونایتد به دخیا

پیشنهاد تازه منچستریونایتد به دخیا

3550
18:25
22 خرداد 1398
منچستریونایتد قصدی برای از دست دادن دخیا ندارد.

به گزارش وبسایت نود، از قرارداد فعلی دخیا با منچستریونایتد فقط یک سال باقی مانده است.

تلگراف نوشته است؛ منچستریونایتد درصدد ارائه پیشنهاد جدیدی برای تمدید قرارداد دیوید دخیا است. این دروازه بان اسپانیایی فقط 12 ماه دیگر با شیاطین سرخ قرارداد دارد و به یوونتوس و پاریسن ژرمن لینک شده است. بر همین اساس برخی منابع مدعی شده بودند که احتمالاً یونایتد در این تابستان دخیا را به فروش می رساند و به سراغ اوبلاک خواهد رفت.

اما تلگراف بر این باور است که سولسشائر همچنان به دخیا اعتقاد دارد و باشگاه نمی خواهد او را از دست بدهد، یونایتد اکنون 18 ماه است که با دخیا برای تمدید قرارداد در حال مذاکره است ولی هنوز توافقی حاصل نشده است، این دروازه‌بان به دنبال دستمزدی پانصد هزار پوندی در هفته است.

به این ترتیب یونایتد می خواهد همچنان دخیا را حفظ کند، حتی با وجود آنکه این احتمال می رود او در پایان فصل آینده به عنوان بازیکن آزاد الدترافورد را ترک کند. در عین حال ذکر شده که باشگاه منچستریونایتد همچنان به فکر خرید یک بازیکن هجومی، یک مدافع راست، یک مدافع میانی و حداکثر دو هافبک است.

1878

نظرات کاربران
mehdi
دخیا دروازه بان خوبیه ولی این مبلغ واقعا بالاست. و بهترین گزینه فروشش و جذب اوبلاک هستش.
۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۶:۴۱
پاسخ
3
15
عشقممم نیمار
امیدوارم دخیا بیاد پاریسن ژرمن کنار نیمارم تاریخ سازی کنن:-) و‌احتمال اومدن دخیا ب پاریس خیلی ..چرا ؟؟ چون دخیا از سران منچستر ..درخواست دستمزد بیشتری کرده ک‌با مخالف سران منچستر مواجه شده ..پ ۱۰۰٪ میاد پاریس :-)
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۳:۲۵
پاسخ
41
2
جل الخالق
۵۰۰ هزار پوند در هفته یعنی ۲ میلیون پوند در ماه یعنی ۲۴ میلیون پوند در سال یـعنی تقریبأ سالی ۵۰۰ میلیارد تومان ):
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۹:۴۳
پاسخ
1
28
jd.dri
به نظر من 500 میلیون تومان هم نمی اررزه ...
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۲:۵۰
24
9