پیشنهاد تراکتور‌سازی به سرمربی سابق بورسااسپور ترکیه

پیشنهاد تراکتور‌سازی به سرمربی سابق بورسااسپور ترکیه

11048
13:26
03 خرداد 1398
طبق اعلام یک رسانه‌ ترکیه‌ای، یکی از مربیان فوتبال این کشور، با پیشنهاد باشگاه تراکتورسازی تبریز مواجه شده است.

به گزارش وبسایت نود، پایگاه خبری «آژانس اسپور» ترکیه نوشته که عرفان بوز سرمربی سابق تیم‌های بورسااسپور، گنجلربیرلیگی و عثمانی‌اسپور، از ایران پیشنهاد کار دریافت کرده است. طبق ادعای این رسانه، باشگاه تراکتورسازی تبریز که پیش از این هم سابقه کار با یک مربی ترکیه‌ای مانند ارطغرول ساغلام را داشته، اکنون قصد دارد یک مربی ترکیه‌ای دیگر استخدام کند و از این رو به «بوز» پیشنهاد قراردادی دو ساله داده است.

انتشار خبر تمایل تراکتورسازی به جذب عرفان بوز در حالی است که اخیراً از تیم کاسیم‌پاشا در سوپرلیگ ترکیه نیز به عنوان مشتری این مربی 52 ساله یاد شده است. او پیش‌تر هم از تیم لوزرن سوئیس پیشنهاد داشت.

عرفان بوز که توانایی تکلم به 5 زبان را دارد، از سال 1995 دوران مربیگری‌اش را آغاز کرد و 10 سال از این دوران را صرف مربیگری در تیم‌های زیر 11 تا زیر 19 سال آلمان کرده است.

4416

 

نظرات کاربران
ققنوس سرخ
نگرانم!کنستانت و اروین واسه ی فصل بعد می مونن یا قراره فسخ کنن؟
۰۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۸:۴۴
پاسخ
99
43
رضا
حاشیه های خودساخته تراکتور عامل نتیجه نگرفتن این تیم هست.مشکل از مربی و بازیکن نیست. دیدیم که همون تقوی بهترین نتایج رو گرفت ولی انقدر روش فشار اوردن و با گفتم مربی موقت و این که مربی بزرگ باید روی نیمکت باشه باعث شدن حتی سهمیه هم نگیرن با مربی بزرگ.
۰۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۴:۵۹
پاسخ
39
136
توپچی های آذربایجان
این مربی هیچ کارنامه مثبتی نداره خداکنه دنبال مربی بهتری برن
۰۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۰:۰۵
پاسخ
55
67
پرسپولیس قلبم
این که اصن خیلی شطحش پایینتر از لیکنزه
۰۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۱:۳۱
پاسخ
49
97
TT
تو اول بگو سطحش پایین هست یا شطحش بعدشم همون لیکنز هم شما دردانه های پایتخت میگفتین بدرد نخوره حالا دستیارش میخواد سرمربی تیم ملی شه ،واینکه تراختور دنبال اسم بزرگ نیست فقط مربی کار بلد میخواد.
۰۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۱:۱۹
121
91