پیشنهاد ساعدی به وزارت ورزش برای انتخاب مدیران استقلال

پیشنهاد ساعدی به وزارت ورزش برای انتخاب مدیران استقلال

2655
11:02
25 خرداد 1394
قائم مقام پیشین باشگاه استقلال به مسئولان وزارت ورزش پیشنهاد کرد، از مدیران پیشین این باشگاه در هیئت مدیره و پست مدیرعاملی استفاده کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - قائم مقام پیشین باشگاه استقلال به مسئولان وزارت ورزش پیشنهاد کرد، از مدیران پیشین این باشگاه در هیئت مدیره و پست مدیرعاملی استفاده کند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم،  هاشم ساعدی اظهار داشت: ابتدا باید از وزارت ورزش و جوانان تشکری ویژه داشته باشیم که این روزها با بررسی همه‌جانبه و دقیق گزینه‌های حضور در هیئت مدیره و پست مدیرعاملی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس سعی در انتخاب بهترین‌ها جهت اداره امور این دو باشگاه دارد. امیدوارم در نهایت افرادی برای تصدی پست‌های مدیریتی دو باشگاه پرطرفدار پایتخت انتخاب شوند که بتوانند در فصل پیش‌رو موفق عمل و دل هواداران پرشمار آنها را شاد کنند.

وی یادآور شد: در سال‌های گذشته بسیاری از افراد خوشنام در پست‌های مدیریتی باشگاه استقلال مشغول به کار بودند که به واسطه عملکرد خوب در این باشگاه کارنامه‌ای خوب خود از برجای گذاشتند. آنها با حضور در استقلال ضمن کسب تجربه، در بین اهالی فوتبال برای خود اعتباری به دست آوردند که نمی‌توان از کنار آن به سادگی گذشت.

سخنگوی پیشین باشگاه استقلال افزود: بسیاری از مربیان و بازیکنان برای عقد قرارداد با باشگاه‌ها ضمن توجه به مسائل مالی و علاقه خود به باشگاه مقابل، نگاه می‌کنند که آن باشگاه توسط چه مدیری اداره می‌شود و سابقه او چگونه است. قطعاً اگر مدیرعامل باشگاه فردی صاحب منصب و صاحب اعتبار باشد، بازیکن با میل و رغبت پای برگه قرارداد خود را امضا می‌کند.

ساعدی خاطرنشان کرد: در سال‌های قبل مدیران توانمندی چون آقایان فتح‌الله‌زاده، قریب، واعظ آشتیانی، اولیایی و ... در استقلال فعالیت کردند که در دوره مدیریت آنها تیم به عناوینی رسیده است. من به عنوان فردی که سال‌ها در باشگاه استقلال در مناصب مختلف فعالیت کرده است پیشنهاد می‌کنم مسئولان وزارت ورزش اگر صلاح می‌دانند از وجود این عزیزان در کنار سایر عزیزانی که مدنظر این وزارتخانه هستند برای پست‌های مدیرعاملی، عضویت در هیئت مدیره، ریاست هیئت مدیره و ... استفاده کنند.

وی از افشارزاده هم به عنوان مدیری که می‌تواند در جمع مدیران استقلال حضور داشته باشند، یاد کرد و گفت: عزیزانی که اسامی آنها را آوردم هر کدام در زمان خود موفق بوده و کارنامه درخشانی داشته‌اند. آنها تجربیاتی گرانبها دارند و در بین هواداران استقلال به خوشنامی معروف هستند. قطعاً اگر حضور این مدیران در راستای سیاست‌های وزارت ورزش باشد، می‌توانند در کنار دیگر عزیزان منتخب این وزارتخانه برای استقلال منشاء خیر شوند.

 

2051

نظرات کاربران