پیشنهاد سه تیم مطرح اروپایی به مهاجم جوان یوونتوس

پیشنهاد سه تیم مطرح اروپایی به مهاجم جوان یوونتوس

7804
14:22
27 تیر 1398
اینتر، اورتون و دورتموند همگی در پی جذب مویز کین هستند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فوتبال ایتالیا، بنابه گزارش نیکولو شیرا از گاتزتا دلواسپورت، مویز کین مهاجم 19 ساله باشگاه یوونتوس با پیشنهاد باشگاه های اینترمیلان، اورتون و دورتموند روبه رو شده است.

پدر کین پیش از این اینتر را "خانه" خود نامیده بود و گفته شده بود کین می‌تواند کلید انتقال مائورو ایکاردی به یوونتوس باشد. اورتون نیز پیش از این با ارائه پیشنهادی 30 میلیون یورویی به سراغ یوونتوس آمده بود که این پیشنهاد مورد قبول واقع نشده بود. اما به نظر می‌رسد تافی ها با پیشنهادی بهتر به این کورس بازگردند. دورتموند نیز در نظر دارد تا با ارائه یک پیشنهاد سنگین، علاقه خود را به این بازیکن 19 ساله به شکل رسمی نشان دهد.

با این حال کالچومرکاتو به طرفداران این بازیکن هشدار داده که یوونتوس با رقمی کمتر از 40 میلیون یورو راضی به فروش کین نخواهد شد. همچنین گاتزتا خبر داده که یوونتوس خود در حال کار کردن بر روی تمدید قرارداد کین تا سال 2024 و رساندن حقوق این بازیکن به 2 میلیون یورو در سال است.

کین که در 3 بازی ملی برای ایتالیا 2 گل به ثمر رسانده، در فصل 19-2018 خود را به ترکیب یووه رساند و در 17 بازی در تمامی رقابت ها موفق به زدن 7 گل برای تیمش شد. با این حال به نظر نمی‌رسد که او در صورت ادامه حضور در یووه بتواند به بازیکن ثابت بیانکونری تبدیل شود. 

7712

نظرات کاربران
فقط یوونتوس
یووه بایستی مویز کین رو بفرشه ب چند دلیل 1 یووه تو خط حمله مهاجمان زیادی داره هیگواین مانژوکیچ دیبالا کریستیانو و کاستا 2 کم تجربه بودن کین 3 از فروش کین یووه پول خوبی بدست میاره 4 یووه جای پرورش بازیکن نیس بهترینها باید تو یوونتوس باشن
۲۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۸:۴۵
پاسخ
51
13
رائول
به نظرم در دورتموند بهتر میتونه پیشرفت کنه
۲۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۹:۱۵
پاسخ
6
40