پیشنهاد عجیب رئیس اتحادیه فوتبال امارات/ تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان با تیم‌های شرق آسیا بازی کنند!

پیشنهاد عجیب رئیس اتحادیه فوتبال امارات/ تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان با تیم‌های شرق آسیا بازی کنند!

4339
10:28
16 دی 1394
رئیس اتحادیه فوتبال امارات خواستار بازی کردن تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا در گروه شرق آسیا به جای غرب آسیا شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس اتحادیه فوتبال امارات خواستار بازی کردن تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا در گروه شرق آسیا به جای غرب آسیا شد. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، «یوسف السرکال» در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه ورزشی «الوسط» که از شبکه یک عربستان پخش شد گفت: تیم‌های اماراتی در ایران با سختی‌هایی مواجه هستند و تیم‌های عربستانی سختی‌های بیشتری دارند. بنابراین کنفدراسیون فوتبال آسیا باید از تیم‌های عربی خلیج فارس حمایت و با درخواست انتقال بازی‌ها به خارج از ایران موافقت کند.

رئیس اتحادیه فوتبال امارات در عین حال خواستار این شد که تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا به جای غرب آسیا، در منطقه شرق آسیا به میدان بروند.

او همچنین گفت ما از عربستان در موضوع درخواستش مبنی بر انتقال بازی‌ها به خارج از ایران حمایت می‌کنیم و ما در کنار آنها هستیم. وی همچنین ابراز امیدواری کرد که کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا با جدیت برای جلوگیری از وضع کنونی تلاش کند.

«محمد النویصر» نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا هم گفته که بازی تیم‌های عربستانی در ایران امکان ناپذیر است و به زودی نشستی در قطر برای تصمیم گیری قانونی در این زمینه برگزار خواهد شد.

در پی تجمع اعتراض‌آمیز عده‌ای از مردم مقابل سفارت عربستان در تهران به خاطر اعدام شیخ نِمر باقر نمر، روحانی برجسته عربستانی توسط حکومت آل سعود، فدراسیون فوتبال عربستان در اقدامی سیاسی و غیر ورزشی، به درخواست باشگاه‌های الهلال، النصر، الاتحاد و الاهلی نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) ارسال کرده تا بازی‌های این تیم‌ها مقابل تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا در زمینی بی‌طرف برگزار شود.

در پی این تصمم فدراسیون فوتبال عربستان، رئیس اتحادیه فوتبال امارات نیز حمایت خود را از همتای عربستانی‌اش برای تحریم بازی‌ با تیم‌های ایرانی در خاک این کشور اعلام کرد. 

 

2051

نظرات کاربران
مبین
باشه شما گفتین ما هم میریم شرق آسیا اصلا شک نکنین
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۷:۳۴
پاسخ
2
5
لعنت به آل سعود
دیگه چی؟؟؟؟؟؟؟
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۸:۰۵
پاسخ
6
7
اصغر 6666تاییی ها
کم کم خوب میشن...
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۷:۱۷
پاسخ
4
7
شایان
شما برید با اونا بازی کنید
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۶:۴۸
پاسخ
1
7
رضا
بشین بابا حال نداری
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۶:۲۹
پاسخ
6
10
سید
حتماا
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۶:۰۸
پاسخ
5
11
مهدی
خدا خیره بده اگه این حرف بدی اینجوری ما از دست شما راحت میشیم و تا فینال به تیم های عربی نمی خوریم
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۲:۲۹
پاسخ
2
10
محمد
اگه این جوری بشه برا فوتبال خودمون بهتره چون باعث پیشرفت فوتبال میشه
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۷:۰۰
پاسخ
3
7
محمدرضا
ای كاش میشد این پیام رو مستقیم به این آقای اماراتی داد: ببین درست كه شما بخاطرانفعال مقامات فدراسیون ما لحظه به لحظه گستاخ تر میشید اما اینو بدون توایران تیمهایی هستندكه 50 برابر جمعیت كشورت هوادار دارن.باباشماتا15 سال پیش كجابودید؟؟ بابا بخدا نظرملت بانظر فدراسیون منفعل یكی نیست.
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۸:۵۶
پاسخ
0
17
علیرضا
ز شیر شتر خوردن سوسمار عرب را به جایی رسیده است کار که فر کیانی کند ارزو تفو بر تو ای چرخ گردون تفو
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۸:۰۵
پاسخ
0
23
ایران
دروووووووود
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۵۱:۰۸
0
12
حسین
واقعا حقمون هرچی سرمون بیاد! ما دبی ساختیم بعدش بازیکنانمون سر دست میشکنن برن اونجا بازی کنن تو لیگای اشغالشون بعدشم بایدم اینو بگن باید ما تحریمشون کنیم این امارات و عربستان و...
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۴:۴۶
پاسخ
0
17
Majid
بدهکارم شدیم با این کار
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۴:۰۵
پاسخ
0
12
رضا
به نظر من که خیلی خوبه فوتبالمون قوی تر هم میشه
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۳:۳۴
پاسخ
1
17
علیمحمدی
خیر استاد، این داره با حرفش تلویحا ما رو با رژیم اشغالگر قدس یکی میکنه که مجبوره در اروپا بازی کنه. این حرف خیلی توهین‌آمیزی هست به ما و باید با تو دهنی هولناک از طرف ما جواب داده بشه. در وهله اول باید جلوی سفرهایی تفریحی مردم به امارات رو بگیریم تا بفهمند یک من ماست چقدر کره داره.
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۰۴:۱۹
0
20
میکاییل
ضعف تو سیستم فوتبالی و مدیران نالایق و باند بازی های مافیایی کار رو به اینجا رسونده که قورباغه هفت تیر کش شده ! همین طوری پیش بره شرق اسیا هم ما رو قبول نمیکنه و کم کم باید تو کهکشان های دیگه بازی کنیم
۱۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۱۴:۳۵
0
14