پیشنهاد همکاری رئال مادرید به توتی

پیشنهاد همکاری رئال مادرید به توتی

3709
20:59
15 تیر 1398
توتی پیش‌تر دو بار به عنوان بازیکن هدف پرس بوده است.

به گزارش وبسایت نود، فرانچسکو توتی به تازگی از پست خود در باشگاه آ اس رم استعفا داده است.

رسانه های ایتالیایی مدعی شده اند باشگاه رئال مادرید با ارائه پیشنهادی به توتی، از این اسطوره ایتالیایی دعوت کرده تا به عنوان سفیر باشگاه مادریدی فعالیت کند.

فرانچسکو توتی اخیراً به دلیل آنچه مشکلات با پالوتا عنوان شده بود از سمت خود در باشگاه رم استعفا داد و حالا به نظر می رسد از همکاری با رئال مادرید استقبال می کند.

توتی 42 ساله پیش‌تر فاش کرده بود که تنها تیمی که تا آستانه جذب وی و جدا کردن وی از رم، پیش رفته رئال مادرید بوده است. رئال مادرید دو بار (یک بار در سال 2001 و یک بار هم در سال 2004) تا آستانه خرید توتی پیش رفت ولی در نهایت این ستاره ایتالیایی ترجیح داد به جالوروسی وفادار بماند.

اما حالا به نظر می رسد توتی قصد دارد بالاخره با مادرید همکاری کند. گفتنی است در طی مدت اخیر و بعد از جدایی از باشگاه رم، او پیشنهادهایی از فدارسیون های فوتبال ایتالیا و قطر و همینطور تیم سمپدوریا داشته است ولی علاقه‌ای به آنها نشان نداده است.

1878

نظرات کاربران
آبی استقلالی
دل پیرو . بوفون.باجو.مالدینی.کان.خدایا شکرت تو نسلی به دنیا اومدم که این همه ستاره رو دیدم. قسم میخورم رونالدو و مسی اگه تو این نسل بازی میکردن به چشم نمیومدن..البته تو نسل خودشون بی نظیرن ولی قبلا هر تیم سه چهار ستاره که ادعا توپ طلا داشتن تو تیمشون بود
۱۶ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۱:۳۰
پاسخ
3
18
رئال مادرید❤
این توتی رو بنظرم همه دنیادوست دارن...یازده تا بازیکن اول جهان که نمیشه دوسشون نداشت. ..کاکا.کاسیاس.رائول.جرارد.لمپارد.پیرلو.رونالدینیو.خاویرزانتی.توتی.مالدینی.(زنده یاد آدریانو برزیلی)
۱۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۳:۲۷
پاسخ
32
56
عظیم شیرازی
توتی فوق العادست و حضورش برای هر تیمی موهبته
۱۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۰:۰۷
پاسخ
0
73